Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 95 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку Ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Працюю в коледжі понад 20 р. Думаю, що маю право на поради для тих, хто хоча поступати в коледж.
Якщо ви хочете отримати нормальні знання, практичну підготовку, мати високі шанси працевлаштуватися за спеціальністю, то поступайте на
- фінанси і кредит
- бухгалтерський облік
- банківська справа
- обслуговування комп'ютерних систем та мереж
- розробка програмного забезпечення
Інші спеціальності (ресторанне обслуговування, туристичне обслуговування,
товарознавство в митній справі, маркетингова діяльність, товарознавство та комерційна діяльність), то дурна трата часу і мізерні шанси на працевлаштування. Понти, як каже молодь.
Хабарів, крім одиничних випадків, майже не має. Чудовий корпус, гуртожиток, столова. Переважно дуже грамотні викладачі, які вас справді навчать (якщо буде бажання вчитись у вас).
Навіть тяжко собі уявити, яким міг бути цей коледж, якби його керівництво не розкрадало його, бо вважає його своїм приватним. Але то вже інша історія, на жаль, кримінальна.

,

Та класний коледж! Гарні викладачі, не хабарять. Все тут класно.

,

Класний колись коледж доведений до рівня "нижче плінтуса". А що хотіти, коли при владі злодійкуватий і безпринципний. До плюсів відношу гарний корпус, нормальна матеріальна база і нормальний викладацький склад.

,

Коледж гарний, все супер, навчаюсь в ньому, грошей тут не беруть, за це я найбільше полюбив цей заклад, поступайте не пожалієте)

,

Перший в Україні заклад сімейного типу. Все для сім'ї. Іншим копійки. Але корпус гарний, гуртожиток.

,

Суперколедж. Мені тут так подобається. І директор так до мене гарно відноситься. Він такий прікольний.

,

Гарний Коледж. Красивий корпус, приємні викладачі. Знаю, що навіть кредити дають на житло молодим викладачам.

,

Наш коледж найkращий, і гуртожиток супер! Я вже 2 курс і ще ні защо не платила! Так що не треба!+)))))

,

Беда, когда в стране царит глупец,
а слуга его - подлец.

,

Коледж класний. І за екзамени точно ніхто нічого не вимагає і не просить. А слова "подорощає" в українській мові не існує. Подивіться у словник)))

,

Викладачам не платять зарплату з червня місяця. Ви думаєте це не вплине на корупцію яка тут і так процвітає. вплине і навіть дуже. Викладачі в мінусах не залишаться, просто відіграються на студентах. Так що екзамени тепер подорощають. Збирайте бабки..

,

класний коледж)) думаю через рік поступати))

,

дуже класний коледж)),буду там навчатися))

,

Та ви шо смієтесь люди? Де ви ше знайдете таку халяву як тут? Може не всі викладачі адекватні але в порівнянні з іншими коледжами і т.п. то тут ше Божескі викладачі) От гуртожиток так,не хороми,не євро,але якшо прижитися там з рештою то якось уваги на це не звертаєш! Кабінети пристойні в порівнянні з іншими ВНЗ. Ну от шо нема державих місць то це звісно погано,але деколи це дає свої плюси,адже ніхто на тебе не тисне ти вчиш те шо ти хочеш вчити а не те шо тебе заставляють вчити! Щодо директора - ну незнаю,всі 3 роки я з ним лиш добрий день-до побачення,так шо судити його про щось якось недоречно. Ну так не всі ті гроші шо платять студенти (а точніше їх родичі) ідуть на колдедж,але потрохи та й шось ремонтують,приводять до ладу. Так шо в загальному хто хоче пожити справжнім студентським життям то дорога йому в граната)

,

Коледж на межі банкрутства. Майже все, що, можна розікрали. Так, що, діти дорогії, думайте добре, куди поступати. Але коледж Томенчучки ще гірший. Правда, там є державні місця.

,

Випускниця-помічниця. Припини допомагати. Без допомоги було набагато краще.

,

Хотіла написати свій відгук, я в лютому тільки отримала диплом кооледжу і зараз дуже сумую, що вже закінчила. Мені не вистачає друзів, атмосфери коледжу........Але прочитала останні три відгуки і очі на лоб полізли - ЦЕ ПОВНА БРЕХНЯ! Хто міг це написати - то явно не з нашого коледжу, така тупа брехня - наш студент, а тим більше викладач знають, що у коледжі все просто на найвищому рівні. Хто був у нас той знає, а решта просто заздрять. Ну і хай собі тріснуть, а у мене про коледж дуже хороші спогади. І ніхто мені нічого іншого не докаже.

,

Якщо поміняти вивіску КОЛЕДЖ на ДУРДОМ, а ГУРТОЖИТОК на ПУБЛІЧНИЙ ДІМ, то нічого не зміниться.

,

Коледж має купу проблем, і основна з них - це директор. І нема на то ради.

,

Всі беруть тільки давай все як в чорну діру

,

Щиро вдячні нашим студентам за гарні відгуки про коледж!
Приємно, що не дарма намагаємося працювати по-справжньому :))

,

Коледж дуже хороший. Навчаюся у ньому третій рік і не шкодую. Постійно перекоуюся у високому рівні освіти, яку отримую. Доречі ставлення викладачі до студентів чудове. Якщо під час навчання прикладати хоча б трішки зусиль, то педагогічний склад коледжу завжди підтримає.
Сказати, що в коледжі Граната є хабарництво - це гріх. Неодноразово стикалася з ситуацією коли приходилося довгий час переконувати викладача прийняти презент від групи.
Коротше, я задоволена і можу вам його рекомендувати.

,

Супер заклад...

,

Я на першому курсі. не бачу нічого що б не подобалося. треба вчитися - це правда, але тут все справедливо. тупих відраховують. а всім іншим всюди зелене світло. Класний коледж!

,

вчуся на третьому курсі. коледж кльовий. Можна цілий семестр нічого не робити основне при вступі запастися добрими спонсорами (звичайно не безплатно і з керівництва коледжу) і все вирішується позитивно.Вчителі піняться,а ми то знаємо, що нам ніц не буде.

,

Вчуся другий рік. В принципі дуже не погано. Хабарних поборів не має. Так, дрібниці. Але при вступі... Ходив на курси (перед вступом). Потім була підсумкова контрольна. Хто не заплатив той до побачення, тобто оцінка 2. Такі дуби були рідкісні але батьки пішли до заучки і все порішали.

,

До речі - коледж зараз ліцензує три нові спеціальності! Крім наявних, з наступного навчального року планується відкрити ще такі: Туристичне обслуговування, Виробництво харчової продукції (технологи харчування), Обслуговування компютерних мереж і систем.

,

В суботу 15 грудня 2012р. на 11 год. відбудеться День Відкритих Дверей в коледжі. Тож Ласкаво просимо на ознайомлення з коледжом)

,

Дуже гарний навчальний заклад, особливо спеціальність РПЗ! Багато цікавих людей, гарні викладачі. Жаль що немає державних місць, але гроші які ви потратите на навчання не пропадуть дарма! Після коледжу ви можете поступити у ВНЗ. Багато комп`ютерної техніки, багато семінарів. Дуже цікаво жити у гуртожитку оскільки педагоги і вихователі проводять багато різних цікавих заходів! Я радий що навчаюся саме в цьому коледжі!

,

Такого коледжу у області немає! Тут усе на найвищому рівні - кабінети, викладачі, гуртожиток! А дарма що навчання платне - але немає хабарників-викладачів. Мій брат навчається у прикарпатському - такі речі розказує що у нас просто Гарвард а не коледж. Дуже рада що не помилилась з вибором. Хоча батьки хотіли віддати мене у коледж технологій на державне.

,

На рахунок того що у коледжі платне тільки навчання -... зато немає ніяких поборів як у інших! ...........Тут не доять студентів. А навчання мені подобається викладачі не сачкують і в міру вимогливі. На митника конкурс найбільший але поступити після 11 кл не проблема. Трохи напряг після 9-го. ....але і без хабарів - можна поступити!! ........А за державне - треба дати при вступі та потім ще побори за кожну сесію. На контракті виходить дешевше )) як не крути!!!

,

кажуть що коледж..класний....напевно буду поступати..просто це .один коледж ...де..є ...товарознавство в митній справі...але мене дуже цікавить....чи на платне на митника чи на державне!!!!!!

,

Коледж ім.Граната найкращий!!!
жаль що вже закінчила цього року..(
буду завжди згадувати його..!))

,

Насправді, дуже хороший навчальний заклад! Закінчила його цього року, поступила в ЛКА, на базі коледжу, знайшла роботу, працюю в банку...

Все реально, якщо цього захотіти і не велику роль відіграє чи там хороші викладачі чи ні!!! Але насправді вони в цьому коледжі найкращі))

,

Тут у сто разів цікавіше ніж у школі!

,

Прочитала відгуки - приємно вражена, але я ще вагаюся чи поступати в цей коледж чи залишитися в школі ...

,

Це реально Супер заклад!!!

,

Коледж супер..
я перший рік але мені подобається))

,

Закінчив цей коледж, зразу зарахували в львівську Академію без всяких хабарів. Чесно кажучи довольний, що поступав саме сюди.
Рекомендую всім хто хоче спокійно вчитись і мати гарну освіту!

,

Коледж шикарний.
Викладацький склад, Аудиторії, Техніка, все Найкраще.!!!
потсупиш із 3-ма 7))

,

Будь ласка ,підкажіть коли день відкритих дверей. Я хочу поступати після дев"ятого, в мене намічається три 7 чи я поступлю?

,

Я у захваті від того, як ставляться до нас викладачі! Завжди іду у коледж з чудовим настроєм! А ще класний у нас директор бо завжди стоіть на боці студентів. Привіт моім однокласникам 23 школи!

,

Коледж суперовий

,

колледж не плохой я сам его закончил-только вот системы потребительской кооперации давно уже нет.

,

Коледж супер нема кращого. Викладачі бомбезні.
все супер.

,

Коледж The best....)) викладачі-СУПУР......))) атмосфера-ЗАШІБІСЬ....)) оч. оч. оч. класний коледж......обожнюю його.....)) група ФК-135-любкаю вас...=))

,

Ну незнаю, по коментар'ях дуже сподобався....чула що він зашибісь....напевне туди поступлю.....

,

Це найкращий коледж!!!

,

Приблизно 5-6 балів

,

Прекрасний коледж!!!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж супер народ ше кращий!!!!!!!!

,

Цього року вступила.Перше враження СУПЕР!Сподіваюсь усе буде супер)

,

дуже гарний заклад я дуже хотів поступити в нього і мені це вдалося при вступному екзамені викладачі які зовсім не знали дітей ставилися до них як до власних. Думаю попаду в гарну групу з гарними студентами))

,

коледж імені Степана Граната The best........я люблю вас

,

ааааааа ... обожнюю цей коледж ) Рада,що я навчаюсь саме тут !

,

Мій коледж найкращий..........думаєте всі так кажуть про свій коледж......помиляєтесь....ІФФККК ім.С.Граната дійсно гідний вашої уваги.поступайте не пошкодуєте........я уже 2 роки насолоджуюсь навчанням....і не жалію........доречі,дуже хороший гуртожиток.....заселяйтесь.....

,

Коледж-просто супер.Я закінчила 1 курс і зовсім не шкодую,що сюди поступила.Викладачі хабарі не беруть,а ставляться до студентів якнайкраще.Коледж ЗМІНИВ МОЄ ЖИТТЯ !!!!!

,

Коледж просто КЛАС!!!!!!

насправді туту дуже цікаво і весело...))

поступайте не пожалієте..)

,

Коледж Найкращий )))

,

Коледж класний )))
Поступайте до нас )))

,

Закінчила коледж, потім Львівську комерційну академію, зараз працюю в менеджером у Вопаку. Я задоволена знаннями і коледжем. Раджу всім, хто ще не визначився. Викладачі там справді профі. Зрозуміла це - коли почала працювати.

,

Привіт митникам! Не буду вихвалювати коледж, тут уже й так багато написали про це. Коледж - це найкраще (покищо) у моєму житті! Тут Кльово!

,

Моя дівчина навчається в цьому коледжі. був у неї пару раз - просто вражений!!! про студентів тут усі дбають і відносяться до них по-людськи!! моя бурса-стефаника ховається)))

,

Я не знаю мені подобається, що на семінари треба готуватись, хоть щось памятаю. В мене сестра вчиться в одному із "крутих вузів" - навіть не знає, що буває щось крім лекцій, які ніхто не пише. лєнь-матушка!

,

Коледж супер. Викладачі вимогливі, крім лекцій з мультимедійним проектором та ПК, такі влаштовують семінари та практичні, що нудно не буде. Але зато які всілякі заходи проводять: і в театр, і в кіно, і на льодникову арену. Студрада не спить із Карачем: власний театр створила, газету. Правда недочекаюсь літа. Кажуть, що директор організовує похід на Говерлу кожний рік. Кльово я гори люблю.....

,

Коледж поза конкуренцією. Високий рівень викладання. Викладачі профі, застосовують ПК, мультимедіа. Семінари і практичні проходять на ура. Культурно-масові заходи: поїздки в Кам'янець, Львів, Київ. А літом турпохід на Говерлу. Не дочекаюсь......

,

Коледж супер!!! Вчитися прикольно, викладачі найкращі!!!

,

Коледж - самий КЛАСНИЙ!!!! я на третьому курсі, цього року закінчую і дуже жаль(( Вчитись класно, багато практики, а не "мудрих" книжок. комп"ютерних кабінетів багато, Іне-ту - море! і безплатно!! подобається усе!!!! Поступайте - не пошкодуєте!!! Привіт усім бухгалтерам!!!

,

Закінчив коледж у минулому році, зараз вчуся в академії, що на базі коледжу. так от - для тупих, биків і бичок - це не їх коледж. Їм треба у коледж технологій і бізнесу. Тому що коледж Граната дає знання! Тут вимагають але і допомагають. І ще - кльово те, що викладачі не хабарять, працюють чесно. Правда і тут є бикота серед студентів, але іх мало і вони не роблять ніякої погоди. Коледж класний!!!... Шкода, що я вже там не вчуся.

,

Дуже класний коледж..Вопше бомба...)))

,

Ось що пишуть студенти про сусідній коледж технологій та бізнесу: ...."Ви шо всі гоните?! Це самий галімий коледж!!! Викладачі придурки,куратори дауни,Томенчук карова лиса.Гроші хочуть,оцінки не кладуть!!! Тікай хто може !!! не поступайте сюди не мучте себе і свої кошильки,получете дипломи і повішаєте над унітазом бо всі срали на цей коледж,а в додачу геморой.будете вчитись не тільки в суботу,а і в неділю. Не канікули будете мати, а хєр собачий.Бо ми зараз вчимося по суботам і неділям з 2го січня.шо думаєте шо не будете АГА будете сидіти з ранку до ночі і всьо здавати.бо вони срали на студентів. Не поступайте сюдааа !!!" ........А тепер порівняйте наш коледж із цим - і всі питання у вас знімуться як-то кажуть "автоматично" :))). Я дужерада що вчуся у коледжі Граната!!!

,

Гарний коледж,була на "дні відкритих дверей" дуже сподобався,точно туди поступлю=)

,

Карач норм

,

Для Сергія:
Сєрий, ти не бачив справжньої бурси, піди навпроти в коледж технологій та бізнесу - ото бурса!!! Або пройдися по прикарпатському чи Наф і Га... Та наш коледж - такого фору всім дасть, що йо-майо! ))))))))))))))

,

Коледж суперовий! А рагулі не можуть тут вчитися, от і пишуть муру. Хто хоче - отримає все і знання, і роботу потім. Всім привіт!!!

,

нульові шанси після закінчення...довчитесь, навіть якщо найкраще - без знайомства не влаштуєтесь нормально. йдіть у вуз на стаціонар - тоді з вас будуть "люди".
і які б "хороші" не були вчителі... халява таки вилізає боком потім на роботі...))))))

,

Коледж шикарний)))) танці,співи,спорт..і вчитись хочеться!! Поступайте все буде супер!!

,

Коледж прикольний, вже там не навчаюсь, та часто його згадую, шкода що вже немає Макарова, хороший від дядько!!!))

,

Я перший рік мені сподобалось класні сучасні авдиторії багато компів і викладачі нормальні.

,

коледж супер

,

Фантастично якісний коледж а общага взагалі супер!!!

,

Дуже модний класний коледж, викладачі супер. Група ОРТ-218 рулить!!!!

,

коледж бомбо нема слів .

,

Наш коледж просто супер і ще раз супер ,а те що кажуть що він відстой то це просто такі студенти.....Я впевнена що таке гарне ставлення викладачів, що таких класів як в нашому коледжі дуже і дуже мало.... Повірте що цей коледж просто клас... Це мій вже третій навчальний заклад... і в мене дуже хороше враження приходьте не пожалієте....

,

Коледж насправді відстой,він просто ходовий для всіх студентів,а насправді справжня бурса!

,

Коледж відстой.Провчився 3 роки,погані викладачі,погані класи,а можливості після цього коледжу майже нульові.

,

Дуже класний коледж, викладачі супер. Група ОРТ-216 найкраща!!!

,

Класний ВНЗ! Тут відчуваєш себе Людиною!!!! Гарна атмосфера, добрі відносини між викладчами та студентами!!

,

навчання в цьому коледжі дійсно цікаве

,

в коледжі класні хлопці...

,

Цей коледж не схожий на інші. В першу чергу ставленням викладачів до студентів. Знайомі з інших внз такі жахи розказують, що наш коледж просто СУПЕР на їх фоні!

,

Все супер... Просто клас... Я не пожаліла... І ви теж не пожалієте... Приходьте і ви не пожалієте... Дуже привітні студенти і гарні викладачі.......

,

Коледж-супер,хоч я перший рік,але мені сподобалось)))Поступайте-не пошкодуєте

,

найкращий коледж!!! хороші викладачі, новенькі кабінети!!!

,

Комерційний коледж - THE BEST

Партнери сайту
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок