Оцінка відвідувачів
(по 34 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку Ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

" Скільки людей - стільки думок"...недарма сказано...щастя, що зараз у нашій державі можна висловлювати все, що кому заманеться...незалежно від інтелектуального рівня та адекватного погляду. Школа насправді хороша, має напрацювання і свою індивідуальну атмосферу.Погоджуюся на всі 100% із останньою дописувачкою.

,

школа дуже змінилась з приходом нового директора. Наталія Миронівна чітко знає що хоче змінити і робить це. Раніше в школі нічого не робилось, ми не знали куди ідуть гроші, що ми здаємо на фонд школи. Вчителі просто супер. Особливо з географії. Є лише одна вчителька яку ніхто не любить. Це вчителка з фізики. У школі ніхто не знає фізику, це вже проблема не в учнях а у вчителі. Якщо змінити вчительку з фізики то школа буде дуже хорошою.

,

школа не змінилась і не міняється ...і маю сумнів,що взагалі це зробить(((шкода((

,

Троє наших дітей ходили до цієї школи. Як і всюди, вчителі є різні, але якщо ваща дитина хоче вчитися, то її радо підтримають в цьому. Тому, шановні батьки, все залежить від вас, а лише на вчителів покладатися - марна справа. Любіть свою дитину і працюйте разом із нею - і все буде у вас добре!

,

Готуємо судовий позив, досить терпіти знущання...

,

Це не школа!!!! Дуже шкода....

,

Школа прекрасна, всі вчителі дуже хороші.
Приходьте всі в цю прекрасну школу, у цій школі вас зустрінуть з усмішкою і провадять у дальній путь зі сльозами на очах.
Адже ви її доньки і сини!
Незважаючи, що знизу написано, я вважаю, що вчитель, який строгий, це вчитель, який вас любить і хоче щоб ви щось досягнули в своєму житті!
ПРИХОДЬТЕ В НАШУ 69-ту!

,

Я сама окончила эту школу 20 лет назад (1992), сейчас сын учится. К сожалению, из учителей, которые меня учили, осталось только трое: Татьяна Григорьевна (учитель химии) - золотой души Человек, Алла Петровна (учитель музыки) - ой, сколько она натерпелась от нашего "А" класса и Галиночка Николаевна (учитель физкультуры) - прекрасный Человек.
Низкий ВАМ поклон!!!
Школа замечательная была, есть и будет!!! Никогда никаких проблем у моего сына в школе не было, взятки или благодарности я не носила.
Я одно скажу, всё зависит от самого ребёнка, если он хочет учиться - он будет учиться, даже если не всё понял на уроке, придёт домой, возьмёт учебник и выучит. У меня у одних знакомых ребёнок учится в элитной школе или гимназии, где чуть ли не по 10 детей в классе, но ребёнок не хочет учиться и всё тут, как бы учителя не разжевывали темы уроков.
СШ № 69 САМАЯ З А М Е Ч А Т Е Л Ь Н А Я !!!

,

Ни кто не говорит, что все учителя плохие. Но много учителей которые и рядом не стояли с педагогикой и психологией , которая так нужна при обучении ребенка. Если учитель может себе позволить ударить ребенка линейкой или указкой по голове,вышвырнуть из класса. А потом ребенок все утро в слезах не хочет идти в школу.... Я считаю, что такому "учителю" нечего делать рядом с детьми!!!
Забрав ребенка четыре года назад из этого ада, я очень счастлива и доця в новой школе отличница и рассцвела!!!

,

К очень неприятным явлениям нашего времени относится то, что только ограниченные люди оказываются очень уверенными в правоте своего дела.
.

Бертран Рассел

,

І що лишень не робить заздрість?!
Чим кращою стає 69 школа,тим більше "СОБАЧОГО ГАВКАННЯ".
Дорогі вчителі, шановна Євгеніє Пилипівно, не зважайте на це все!
Хай пес гавкає, а караван хай рухається до своєї мети.
З початком нового навчального року!
Хай Бог Вас охороняє і посилає мудрість та терпіння!
А ворогам хай волосся в горлі виросте!

,

Школа отстой! Учителя кошмар.. А про директора я вообще молчу!!!Никогда не отдам своего второго ребенка в эту школу!

,

школа клас

,

школа прекрасна учителя строгие администрация опытная и справедливая
в школе много внимания уделляют воспитательной работе
школа по результатам ЗНО ввошла в 25 лучших школ города Львова
я училась в этой прекрасной школе и своих детей только сюда приведу

,

Значить такі вчителі,що не навчили тебе правильно писати.
Не до всіх вчителів можна підійти і перепитати тему,щоб вони вам пояснили,у відповідь ви почуєте таке :"чим ти слухав на уроках?"Але після того як покричить,щось вам скаже...В цьому списку вчителів достойне уваги тільки Тетьяна Григорівна,Надія Петрівна.Ці вчителі дуже хороші і добре вчять.Надія Петрівна найкраща вчителька,робить свою роботу чітко і якісно!

,

Хороші вчитилі!Все дуже добре!Я був здивований таким хорошим ставленням вчителів до учнів!Якщо ти щось не розумієш або не знаєш вони тобі зрадістю допоможуть!Мені все подобається!Ніколи б не проміняв цю школу!Дуже хороші педагоги працюють и цій школі!Велика шана Олександрі Мирославівній , Юлі Миколаївній , Аллі Петрівні , Тетьяні Григорівній, Лесі Ігорівній , Надії Петрівні , Ірині Володимерівній...Дякую Вам!

,

Хочу вам сказати,що вчителі тут непогано вчять дітей.Але таких вчителів це МАЛО!Багато хороших вчителів пішло зі школи,тому що вони напевно зрозуміли ,що тут нема що робити з таким керівництвом і колективом.Пару молодих вчителів прийшли працювати у нашу школу,але вони "НІХРЕНА"не вчять!Директор економить на школі,багато всього старого і поламаного!!!
Прибиральниць в школі цілих 5,і одна там деколи ходить прибирає,вони всі сидять у гардеробі і бухають!Навіщо цій маленькій школі 5 прибиральниць???У гардеробі краще куртку не вішати,а то після уроків будете стоятидовго і нудно ічекати прибриальницю поки вона вам відчинить.Медсестра приходить коли захоче...якщо вам стане погано то на неї не надійтесь!Годують не погано,але не забудьте подивитиссь добре в тарілку чи там волосся немає,досить часто мені попадалось.Вчителі там є добрі "КОЗЛИ"!!
Якби ця школа не була французької то її б давно ЗАКРИЛИ!Я рада ,що пішла звідси в іншу школу,і вертатись не збираюсь!!Охорона у нас це -прибиральниця)

,

Школа супер...

,

Школа можливо не погана, сам її закінчив. Досить багато не поганих вчителів. Проте, досить велика частка і підгнилих педагогів, яких педагогами назвати не можна. Проблема цієї школи - директор. Вона неврівноважена і не професійна людина, яка може собі дозволити морально ображати дітей школи. Діти після її уроків виносять не знання, а масу сільських ненормативних наріч і особистих образ.
Працюючи з адміністрацією різних шкіл - можу впевнено заявити, що з цією школою працювати неможливо.
Відповідно це залишає відбиток на дітях. На комусь більше, на комусь менше.
Вчитися там абсолютно можливо, проте не можна не враховувати вищесказаного.

,

Хороша школа, подяка вчителям за мої знання!

,

Школа в якій я навчаюсь...)) Надзвичайно кваліфіковані вчителі з професіональним рівнем підготовки. Учні часто займають призові місця на районних, міських і навіть інколи на республіканських олімпіадах. Під час навчанн присутній потужний позанавчальний процес, завдяки якому учні розвиваються всебічно. Здебільшого це артистичні номери, концерти. Взагалі крутезно... Проста побудова приміщення, не така як в стандартних сихівських школах, де можна загубитись)) Щоправда мінус що немає окремого актового залу. В нас він об'днаний з їдальнею, але з іншого боку можна і дивитись виставу і перекусити. В їдальній готують доволі добре, і за помірну ціну можна добре пообідати. Біля школи сад, волейбольне і баскетбольне поля. В теплі весняні дні надзвичайно приємно посидіти на травичці)) Школа недалеко від парку, і молодші класи часто здійснюють прогулянуи на чистому повітрі. Тож все що можу сказати, ви не пошкодуєте що вибрали саме цю школу, в якій вашій дитині буде добре))))!!!!!

,

Чудова школа, вчителі чудові, кожному приділяють увагу, додатково пояснюють! Вчитися комфортно і затишно!

,

Закінчувала цю школу і можу сказати із впевненістю, що педагоги прекрасні. Щороку із великим задоволенням заходжу і рідні стіни надихають. Шановний КРИТИК! Ти спочатку грамотно навчись писати та формулювати свою думку, можливо тобі дійсно варто переписувати правила і зубрити їх=) Стосовно хабарництва готова заректись, адже чоколяда і кава - це не хабар, а подяка; гроші ніхто не бере, а матеріальні затрати батьків ідуть виключно на технічні потреби для злагодженого навчального процесу та для покращення умов. Це підлягає чіткій підзвітності керівництву та батькам.

,

школа супер!Проходила тут практику,дуже задоволена,дружній вчительський колектив та чудові дітки!!!!Я сриємно вражена!!!!!

,

Дякую школі та всім вчителям за чуйність, доброту, розуміння та знання!!!!!!
Я здав ЗНО без репетиторів та поступив у ВУЗ на державну форму навчання. Я вас всіх люблю!!!!!!!!!!!!

,

Моя одна дитина закінчила 80-ту школу, а друга начається у 69-тій, я можу порівняти з точку зору батька. У 80-тій більші побори з батьків. А знання кращі у 69-тій, менше дітей у класі, та й мови англійська і французька більш престижніші, ніж іспанська

,

Уоу.., який чудовий коментар))
дитинко скільки тобі рочків??
судячи з твого коментарю твої прагнення до навчання не надто великі, і , вибач, ти просто "невдааааха" в школі...якщо ти таке пишеш , мабуть, тебе хтось образив? а????!)
купи собі велосипед і не роби з мухи слона, )
таке існує в кожній школі..це не залежить від школи ,а від людини, в кожного свої програми викладання, якщо щось не подобається ,ніхто не відміняв право голосу поміняти вчителя.
...тому ВЧИСЯ! і не займайся дурнею і буде тобі Овелике Щастя !

,

дибільна школа!!!!!!!!!!чесно!!!!!!!всі ці коментарі -це піар............ насправді не ідіть в цю школу!!!!!!!!!!вчителі до єдиного всі підкупні!!!!!!там всього 290 дітей бо всі з вітам ідуть.......бо це ужасна школа.........все залежить від деректора а директор там не профісіонал........вчителі за різну дрібницю ставлять 1 бал в журнал........всі вчителі не педагоги!!!!!!!!це я вам говорю чесно!!!!!наприклад вчителі з укр мови Там не пояснюють,А задають на уроках тупо переписувати правила!!!!і самостійно вчити!!!!!!!в кожній в школі є своє,але ця школа..........це жах!!!!тут ви не набиретесь знань!!!!!якщо ви хочите піти в школу з цього району,то йдіть в прекрасну школу №80 ........там точно краще!!!!!кароче не йдіть в цю школу!!!!!!

,

Я не кину свою саму саму кращу школу,та самих кращих та добрих вчителів

,

Школа супер

,

престижна школа, класи не дуже великі, кожній дитині максимум уваги

,

Моя школа я в ній вчуся!!!!!!!!!!!!!!Школа сама сама!!!!!!!!!!!

,

школа-THE BEST!!!!!!!вчителі супер!!!!!!!!!!престижна школа!!!!!!!!!

,

Школа КЛАС!

Див. також:
Зворотній зв'язок