Факультети і спеціальностівгору

Агрономічний факультет

 • агрономія.

Факультет ветеринарної медицини

 • ветеринарна медицина.

Біолого-технологічний факультет

 • технологія виробництва та переробки продуктів тваринництва.

Економічний факультет

 • облік та аудит;
 • економіка підприємства;
 • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
 • менеджмент організацій.

Факультет права і лінгвістики

 • правознавcтво;
 • переклад.

Еколoгічний факультeт

 • біологія тa оxорона навколишньогo середовища;
 • біоресурcи.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (045) 635-30-23.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (045) 635-30-23.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 9 навчальних корпусів, 8 гуртожитків, комп'ютерні класи з мережею Internet, наукова бібліотека з фондом 550 тис. екз., санаторій-профілакторій.

Відділ навчально-наукової міжнародної діяльності університету організовує стажування студентів у Німеччині, Франції, Великобританії, Ірландії, Данії, США, Португалії, Чеській республіці та в інших країнах. Зокрема, у 2007 році стажування за кордоном пройшли більше 500 студентів, 10% з них - у Королівстві Данія і ця кількість має тенденцію до збільшення.

В структурі університету існують:

 • Технолого-економічний коледж БНАУ;
 • Козелецький технікум ветеринарної медицини БНАУ;
 • Компаніївський технікум ветеринарної медицини БНАУ;
 • Золотоніський технікум ветеринарної медицини БНАУ;
 • Олександрійський технікум БНАУ;
 • Бобринецький теxнікум ім. В. Поpика БНАУ;
 • Тульчинcький теxнікум ветеринарної мeдицини БНАУ;
 • Маслівcький аграpний теxнікум ім. П.Х. Гаpкавого БНАУ.

 

 

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 179 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчення в цьому вузі втрачений час, з власного досвіду, є спеціальності більш конкурентно здаттні на ринку праці, взагалі ций вуз тільки для отримання папірця, ні знань і можливостей він не дає, корупція процвітає.
Хочете втратить 5 років свого життя потратить круглу суму і нестати ніяким спеціалістом вступайте в ций вуз. Це я знаю з власного досвіду.

,

Білоцерківський НАУ безперечно чудовий. Хлопці, дівчата, не тільки сесії складайте, а й працюйте над своїм інтелектуальним розвитком.

,

взятки брали, беруть і будуть брати. вимагають благодійний внесок, бо екзамени не поставлять. ставлення викладачів не дуже добре, декани вказують скільки чоловік повинні получати стипендію.

,

Друзі вступайте в БНАУ непошкодуєте . Сам навчаюст і Вам рекомендую.

,

Вуз дуже хороший

,

Вуз дуже хороший і перспективний тому ідіть і начайтесь непошкодуєте. Сам навчаюсь і всім друзям рекомендую.

,

БНАУ - це досить потужний навчальний заклад і незважаючи на ці досить важкі часи він нестоїть намісці , а продовжує розвиватись намою думку ми повинні радіти, що внас є можливість тут навчатись. І підтримувати Даниленка за його прагнення та розбудову вузу нехочу багато писати але скажу подивіться який захаращений вуз був до приходу Анатоля Степановича і наскільки він зараз відновився.

,

Я сама навчалась в університеті і ніразу незаплатила взятку і закінчила з червоним дипломом. І брат навчається і крім позитиву нічого від нього нечула.

,

Вуз високо професійний і на мої тверді периконання тільки тут можна підготовити себе до життя та сформуватись як професіонал в своїй сфері тому рекомендую непошкодуєте.

,

Я навчаюсь на 5 курсі, і з тривогою розумію, що вже завершую навчання у цьому прекрасному закладі. Адже Білоцерківський це не тільки відмінні знання, чудова практична підготовка, порядні й змістовні викладачі, а й маса знайомств культурне і високоморальне виховання. Я дуже сумуватиму за університетом. Дякую усім працівникам університету. Ви найкращі !!!

,

Універ норм. преподи нормальні, общаги теж.

,

Я навчаюсь у БНАУ і цілком задоволений адже ВУЗ готує прекрасних спеціалістів, хабарництва, навідміну від інших, немає навчання і дисципліна на пршому місці. Рекомендую

,

Чудовий університет. Рекомендую.

,

Білоцерківський національний аграрний університет це вуз в якому хочеться навчатись томущо тільки тут можуть дати дійсно хороші і грунтовні знання які досить тісно поєднуються з практикою.Сам навчаюсь і всім рекомендую. І хочу звернутись до батьків студентів (абітурієнтів ) якщо Ваша дитина хоче здобути дійсно перспективну професію від якої буде залежати її майбутнє то БНАУ на мою думку єдиний вуз який може дати чудове майбутнє, я навчаюсь із гордо піднятою головою томущо знаю, що знання які я отримую мені вже допомагають заробляти кошти, а в подальшому ще більш допоможуть стати успішною людиною.

,

Вуз хороший і відповідає всім вимогам, всіх обіжених прошу шукати причину в собі сьогодні читаю коментарі і просто диву даюсь наскільки є в нас студенти а може і нестуденти які люблять на все скаржитись та перед тим як щось говорити подивіться як працюють інші вузи системи агро освіти і потім ви всі зрозумієте, що ви ще навчаєтесь суперовому університеті. А стосовно благодійного то зараз коли держава нічого практично недає потрібно якось виживати , та благодійний навіть в дит садочках зараз є в розмірі 500 грн. А щоб здавати сесію без проблем то треба протягом року добре навчатись ане бігати на сесії прохачом тоді і бали нормальні і сесія безпроблем. Хто хоче навчатись той навчається і БНАУ сам закінчив і всім рекомендую непошкодуєте.

,

БНАУ- це моє натхнення.
Він для мене рідний дім.
Мріяв я і ще з дитинства,
Що навчатимуся в нім.

,

Я закінчив Білоцерківський Національний Аграрний Університет, навчавчався на БТФ і пишаюся цим. Дякую за відмінні знання і чудову практичну підготовку.

,

Я навчаюсь в БНАУ. І хочу сказати, що це найкращий ВУЗ без перебільшення, чудова матеріальна база, прекрасні викладачі, маса спортивних та культ-масових заходів. Я люблю БНАУ, бо БНАУ - супер!

,

Я навчалася теж в цьому вузі. Враження залишились позитивні. Хочу сказати декілька слів щодо хабарництва. Як би деякі студенти не пропонували хабар, то викладач і не брав би. А пропонують студенти тоді, коли не хочуть вчитися, а батькам кажуть що з них вимагають викладачі. Їм краще заплатити, ніж вивчити предмет. І не потрібно говорити що всі викладачі хабарники, із-за декількох таких не можна думати, що всі так роблять. Є дуже багато викладачів, які передають багато своїх знань студентам. Я пишаюся, що навчалася саме в цьому навчальному закладі!

,

Я шкодую ,що я сюди поступив.
1)Добровільно-примусовий благодійний внесок в розмірі 1000грн
2)Погані гуртожитки як 4 гуртожиток (Мені декан говорив коли я сюди поступав до гуртожитку 200 метрів дорогу перейти,але виявилось кілометра 3.5-4 їзджу на маршрутці і витрачаю 120 гнр в місяць)
3)Корупція не буду казати що беруть всі до єдиного але багато хто бере взятки.Буває таке що коли ти дійсно вчив предмет тебе просто без причин можуть (зрізати) і ще тут дуже важко добитися правди .
4)Сестема оцінювання яка повина бути болонською але в кожного преподователя вона різна як мені сказав наш генетик ,Поставивши мене на екзамені 3 (74 бала) коли я на екзамені набрав 88 % і за рік середня оцінка була 4.5 бала з 5 можливих .
5)Я провчившись два роки на Агробіотехнологічному факультеті отримував степедію ,але на наступну не хочу вже навіть і смикатись ,мені 19 років і в мене нерви не желізні я не хочу бути сивим в 25 років .
Просто вам відібють охоту до навчання як мені.

,

БНАУ-ВУЗ,який дуже сильно вихваляють,проводять паралелі з НУБіП і всіляко гордяться.Та все це цілковита нісенітниця.Першим мінусом є добровільно-примусовий внесок в розмірі 1000 гривень,які йдуть не ясно куди.Декани всіх,повторюю всіх факультетів вимагають їх в завуальованій формі.Хабарі.Беруть практично всі.То книжечку купи,то ще щось.Хоча наявна хвалена бібліотека БНАУ,та всіх книжок як бачимо нема.Студенти-вихідці з села,які раді,що відірвалися від мамкиної юпки і гульбанять на всіх парах.Стипендія,забудьте про неї.Вам зроблять все,аби її у вас не було.Преподи-часто безграмотні,які на лекціях говорять селюцьким суржиком і доводиться їх перекладати.Також проводиться боротьба за престиж,тому Вас будуть гноїти за кожен пропуск і зальот.Дорогі батьки,я прошу вас,не пускайте своїх дітей в це кодло,нічим добрим це не закінчиться,говорю як студент,який рік тому закінчив БНАУ.Обирайте щось інше,не зіпсуйте своїй дитині майбутнє.

,

Вуз полный совдеповский отстой. Бюджетников валят,что бы не платить стипендию. Если кто-то и хотел учить предметы,то охоту отобъют навсегда. Некоторые учителя-полные неадекваты. Короче нормальные люди с нормальными балами зно, пожалуйста,обходите этот Вуз стороной. Хорошие отзывы сдесь оставляют жители сел, которые лучше ничего не видели.

,

вуз отличный мне нравиться.

,

Вуз- справжнє корупційне гніздо. Внески примусові, якщо не платиш завалюють, і заставляють платити. Декан це матеріальний монстр, який пише списки хто заплатив а хто ні, для того що б знати кого валити, і з кого що вимагати, а також як кому погрожувати. Викладачі нормальні але деякі є такими що спеціально валять. їм не важливо хто ти звідки, їм важливо лише гроші. Ось на такій позиції стоїть цей вуз і наша країна.

,

Вуз не поганий!
Переваги:
1. не висока оплата
2. забезпечення гуртожитком
3. професійні вкладачі (вет-фак, Еколог.фак)

Недоліки:
1. "Валять" буджетників по наказу ректора та деканів, щоб не платити їм стипендію.
2. Благодійний внесок 1000 грн - примусовий!!! Заставляють платити, погрожують. тим хто не платить...
3. Поганий адміністративний апарат - ректор підібрав "деканів шістьорок". Всі перед ним на "лапках" ходять.

,

Учусь на Екологческом ф-те. думал с этого года будет лутше, но ошибся!!! Короче, ни-чё не изменлось, "благодийку" косят так же. Хорошо что я на контракте, а то когда зам.декана "давит" бюджетников, особенно которые не получают стипендию и реально не могут заплатить - злость берёт. А люди реально боятся, деканат тупо угрожает перевести с бюджета на контракт....

,

як говорять "кожному своє". я ні на секунду не пошкодуважала, що вступила саме до цього університету. я вступала на базі скороченого терміну навчання на БТФ, жодної копійки не заплатила. я горджусь, що являюсь студенткою саме цього університету!!!

,

Багато розумників, говорять що це корупційний університет, і що викладацький склад тупий і незнає придмета. Тод хто так говорить покажи свій розум і здай без взяток. Я закінчив у Агрономічий факультет, маю один Красний один Обичний диплом прицьому нічого неплатив викладачам. Вцому році закінчив другу вищу Менеджера, і також нічого неплати. Я вважаю що це один з кращих вузів України, який готує дійсно хороших фахівців, і порядних людей !!!

,

Якщо ви сумніваєтесь, або поступаєте куди небуть аби тільки на державне замовлення, то заради всього святого - не випробовуйте свою долю, щоб потім не страждати. Спочатку виберіть чого ви хочете від життя а потім приймайте рішення. Я це розповідаю для тих, нормальних людей, які набрали відносно високі бали і можуть вступити куди захочуть. Після навчання на Вет.факультеті я бачив не більше половини адекватних людей, це я вже не говорю про тих, хто поступав із коледжів, я навіть не знаю чи можна назвати їх людьми. Якщо ж ваше покликання бути ветеринаром, то вам одназно поступати у цей універ, тому що він найкращий ветеринарний в Україні, але не дай бог вам жити у гуртожитку, тоді можете попрощатись зі своїм потенцалом і .Наші гуртожитки це біль Україні.

,

Читаю відгуки і сміюся! "Найкращий вуз"! Так, найкращий- по рівню корупції!!! І не потрібно тут говорити,що благодійні внески є в кожному вузі! Це неправда! Половина викладачів, м"яко кажучи, не знають свій предмет. Це вуз,де слово "гроші" має магічне значення...

,

Мені смішно читати, що бнау найкращий! Він посередній. Викладачі з половини тупі, вміють лише гроші брати, деякі, мабуть, і назву предмету не знають. Без сорому тупо першу ссилку гугла на лекціях диктують.

,

Вуз неплохой,вот только условия в общежитиях просто отвратительные.Вы посмотрите ,что твориться в общеж №6,вода в кранах вонючая(даже с червями),на каждом этаже вечный ремонт,в туалете даже лампочку не куда в крутить,лифт не работает,плиты кухонные ели работают,чтобы что-то приготовить ,нужно потратить немало времени.А желающих поступить в этот вуз,с каждым годом все меньше и меньше.Вы подумайте,что будет,если к вам перестанут приезжать иногородние абитуриенты...

,

Що можу сказати про даний вуз БНАУ! Навчаюсь на 5 курсі екологічного фак. звичайно за даний проміжок часу було багато позитивних та негативних ситуацій. Досить неприємним фактом є корупція, яка як мені здається з кожним роком тільки процвітає.

,

БНАУ я тебе обожнюю так тримати сесія на носі, а в мене все в поряді і позакривайте роти ті хто невчився, а зараз хочуть іспити та заліки на халяву. БНАУ це вуз супер всім рекомендую непошкодуєте.

,

Вуз досить хороший. Створені всі умови для навчання сам навчаюсь і всім рекомендую.Особливо біолого-технологічний фаультет вступайте непошкодуєте.

,

Так вуз хороший, хто планує вступати в вищий навчальний заклад рекомендую непошкодуєте сам навчався, дружина теж навчалася. І повірте мені, що зараз я задоволений, що закінчив БНАУ. Простий приклад коли я закінчив університет і почав шукати місце роботи то завдяки тому що я із БНАУ я працюю на висококласній посаді головного лікаря з непоганою на мій погляд заробітньою платою. Тому скажу наступні слова кругом цінять фахівців своєї справи, а готують іх тільки в Білоцерківському національномум аграрному університеті.

,

БНАУ - ти був і залишаєшся найкращим, так тримати. Друзі рекомендую вступати в ниш університет гарантую непошкодуєте.

,

Да гріх непогодитись, що БНАУ найкращий. А я хотівби подякувати моїх викладачів які незважаючи на мій складний характер знайшли можливісь змотивувати мене до навчання, хоч раніше я наних ображався, а зараз хочу сказати слова вдячності.Аце Коробкова В. М. каф. анатомії, викладала в мене морфологію така класна бабушка, хто хоче знати морфологію ідіть тільки до неї. Ніщеменко М. П. кафедра фізіології. Балацький Ю.О. кафедра гігієни тварин, хоч молодий але толковий., Косяненко О. М. каф. годівлі., Мерзлов С.В. класний викладач але суровий, ну хочу запевнити цей і мертвого заставить вивчити. Ну і назакінчення хотілось і про декана згадати Бомка В. С. класний декан тільки суровий трохи. Дякую Вам.! Надіюсь Вас непідвиду.!

,

Да цілком згодин з тим, що БНАУ є дійсно класнючим вузум, сам в ньому навчаюсь і здобуваю високоякісні знання. А ще неможу непогодитись з тим, що в університеті дійсно хороший ректор та його команда із проректорів, помічників, викладачів які нас студентів сприймають як повноціних партнерів та колег і завжди підримують і допомагають в різних ситуаціях.

,

Шановні друзі БНАУ дійсно хороший вуз, в ньому навчається моя донька і окрім позитивних вражень від вузу я від неї більш нічого нечув. Постійно в захваті від викладачів, ректора Даниленка Анатолія Степановича її слова: "Тато ти неуявляєш наскільки мені комфортно навчатись в БНАУ тут створені умови по максиму для навчання, а ректор це можна сказати другий батько для студентів який завжди підтримає, вислухає, порадить. "

,

Я теж нормально навчаюсь і проблем в мене з навчанням немає, навпаки викладачі щей допомагають і підсказують, а ці трутні тільки хочуть оцінок нічого прицьому невчивши і незнаючи. А благодійний я теж плачу і не бачу нічого тут поганого тому що універ розвивається. Тим паче благодійні зараз в кожному вузі є.

,

Вуз мені дуже подобається висококласні викладачі ректор класнючий мужик. Неподобається тільки те, що деякі преподи, студенти їх знають, за рахунок нас хочуть здобути собі посади тим самим нічого незробивши для БНАУ і які є повними імпотентами в управлінні, зате досить висококласно вміють вимагати взятки із студентів та паплюжити ректора та інших викладачів яких більшість,що з ними непогоджуються. А я як студент і цікавлюсь життям універу я бачу як наш вуз розвивається, а розвивається я глибоко в тому переконаний завдяки нашому ректорові. А в тих 7 чи 8 осіб, з п'ятиста викладачів може колись проснеться совість і відчуття реальності до того хто вони і що вони зробили в цьому світі.

,

Шановні колеги якщо ви невчетесь, і хочете, щоб все було в ажурі. То я вам скажу наступне таке непрокате. Я доприкладу нормально навчаюсь і немаю ніяких притензій ні до викладачів ні до ректора. Тимпаче такого ректора ще потрібно пошукати який би наскільки сильно піклувався б про студентів та викладачів. А нарахунок благодійного то я вам скажу наступне, ви бачете яка складна ситуація в країні і потрібно якось виживати університету. Мій менший брат ходить до однієї із шкіл БЦ як ви думаєте який там благодійний внесок в місяць????я підскажу 200 грн/міс. А щоб ви неплакались то я вам пропоную іти на конт рактну форму навчання і платити 5000-6000грн. в рік і залишитись без стипендії 700грн в місяць яку отримують державники. І хотілось би добавити для наших абітурієнтів БНАУ вуз супер всім рекомендую, а ці гадості які пишуть це справа рук студентів які погано навчаються , але добре вміють шукати когось крайнього і обвинувачувати їх в свої ліні до навчання.По іншому сказати неможна.

,

Благодійні "внески" здарають з бюджетників 100- грн/міс. Хабарництво цвіте й пахне, особливо в гарячий сезон путівок на сесію. А ті хто пишуть, що тут няшні прєподи і все таке, то я скажу, що риба гниє з голови. багатьом викладачам наплювати на свій предмет, наприклад, за дві пари підряд викладач може прийти і через пів пари піти так і не дати матеріал, або щось на кшталт " ну читайте дітки, а я потом попитаю".
Ті хто, вчить день й ніч над книжками - все одно буде платить хабарі.

,

Еще несколько лет назад я гордилась, что могу находиться в стенах этого вуза. А сейчас с ужасом осознаю, как бизнесмен превратил этот храм знаний в одно из своих бизнеспредприятий. Хамство Хозяина по отношению к преподавательскому составу переходит все границы, взятоничество и корупция, отсутствие справедливости. Как детям, которые хотят учиться, а не платить за сессии, идти в жизнь дальше если у них на глазах идиоты сдают сессии на "4", а их самих чмырят потому что платить нечем. На сегодняшний день Аграрвард - это не вариант получить знания, а средство определенной группы людей заработать хорошие деньги ничего не вкладывая, продавая поступления, сессии и дипломы. Единственное ценное, что еще не извелось - это факультет ветеринарной медицины.

,

Ті студенти, що пишуть тут, що "все класно" - це прихлебайли деканату та деяких викладачів. В таких студентів дісно все классно. Вони свої оцінки зароблють по іншому. Ситуація досить плачевна, причому на всіх факультетах. Хабарництво зашкалює особливо від викладачів, що займають певні посади, типу помічників деканів, зав кафед. і т.д. Не цураються і шановні доктори (кровожери), тільки роблять це з дуже "серьезним лицом",наче вони нам послугу роблять. Жах.

,

Ректор-человек супер...А вот крысы возле него в приемной,заплатила его помощнице что бы мне помогла сдать экзамен...а она деньги взяла,но не помогла!Всех студентовпривлекает,но не помогает!

,

Не задоволена-(ий) тим, що на цій зимовій сесії, дуже жорстко відносились до бюджетників. Був тиск на викладачів, яких примушували ставити ті оцінки, які задовольняють деканат і взагалі керівництво

,

Хочу сказать по поводу эконом фака. Половина предподавателей либо не знают предмет, либо тупо забивают на студентов. За 4 года могу отметить максимум 5 редподавателей, которые хотят что то донести и действительно знают предмет. Да вы на декана нашего посмотрите. Ни слова с его бредовых лекций не было на семинарах. Я могу расписать каждого предподавателя.Назвать фамилии. Но смысл? вы же и сами их знаете. Кто сколько берет, кто за кем стоит, кто у кого папа. Учится без взяток можно. Но можно ли назвать учебой это...
По поводу общежитий. 5 общага ужасна. Не понимаю как они живут в этих условиях, эти 3 квадратных метра... 9 этажей. Лифта нет. Здоровенные коридоры и маоенькие комнатушки, сумашедший архитектор это придумал.
Знаю еще про 1 общагу, комнаты больше, 3 этажа, но условие не лучше совсем.
В 3 общагу нас попросту не пустили))

,

ми всі прекрасно знаєм, що позитива в нас ох як багато і маса гуртків, класнючий Ректор, класна студ. рада і неменш класні преподи тому непишіть небилиці бо ви прогуляли пів року, а зараз запара з сесією, тому ви шукаєте крайніх але крайні всі но тільки неви, я нормально навчався і проблем з сесією немаю і вже незабаром з радістюю і посмішкою на обличчі поїду додому зустрічати новий рік.Чого і Вам бажаю.!!!!!!!!!

,

Моя думка як склалась за період навчання у БНАУ тільки носить позитивний характер, тимпаче в нас дуже висококласні викладачі недивлячи на яких відділах спрямувань. А ще найпотужніший орган студентського самоврядування в Україні який очолює Балацький , А Ви подивіться який в нас класний ректор Даниленко А.С. він завжди за студентів, а як він підняв вуз та взагалі він класний мужик !!!!!!!!!!!! Тому непишіть туфти, а якщо Вам треба отримати знання в першу чергу, а вже потім дилом то без вагань вступайте, непожалієте.

,

Переглянувши ваші коментарі, що можу сказати сам закінчив БНАУ, що таке хабарі практичго незнаю ну вже коли викладач дуже добре до мене відносивя я міг занести коробку цукерок але на мою думку це не хабар а знак поваги тому про які хабарі Ви говорете нерозумію. Хоча принципі розумію коли студент має ті чи інші борги то він бігає за викладачами і пропонує хабарі. Тобто висновок: якби ми самі недавали то преподи небралиб. Х то хоче навчатись той навчається і без хабарів.

,

Навчаюсь в цьому університеті на 2-х факультетах(на денному і на заочному). На рахунок хабарів хочу вам сказать одне, якщо студент навчається добре і хоче сам навчатися, його ніхто не примушує платить..я навчаюсь на відмінно і ні за що не плачу і отримую степендію. І плата за навчання на заочному дуже низька і також сама здаю всі екзамени і поки що йду на червоний диплом.. І не нада оббріхувати мій університет.. В кожному університеті є свої недостатки..

,

Університет то не поганий але ставлення до студентів зверхнє...корупція процвітає добре, відкрито примусовими благодійними внесками кожного року по 1000 грн.Гуртожитки в жахливому стані.

,

Університет так,нічого.Але немає належного ставлення викладачів до студентів.Працює там такий викладач на кафедрі терапії та клінічної діагностики.Не знаю жодного студента хто про нього скаже хоч одне добре слово.В основному ,пробачте,матюки,або образи.Тому моя порада-студенти теж люди,діти можна так сказати.До них відношення повинно бути трошки інше ніж до якогось непотріба.Потрібно дещо замислитись.Бо приемно як викладача через багато років зустрічає колишній його учень та радісно вітається з ним,обговорюють життя та інше,а не проходить мимо та в подумках думає:який" козел" пішов.Тож робімо висновки.Бажаю найкращого!

,

Закінчила цей ВУЗ, тому що плата за навчання була найнижчою з усіх.Плата за екзамени та заліки тоді ще не була такою необхідністю як зараз.Коли порахувати всі платежі, то можливо слід задуматись про навчання в більш престижному ВУЗі , де наявність хабарів не так розвинена.По грошах одне й те саме вийде.

,

Шановні!
Чи у Вас справді нічого святого немає?
Обвинувачувати людей без прізвищ Це просто подлянка.
Якщо такі розумні назвіть прізвища. Адже тут більшість викладачів від Бога. Працюють за символічну платню.

,

Учусь на заочному відділенні -.технологія переробки сг продукції.тепер думаю-дешевше було б купити диплом. за все плати-від заяви до курсових.А як учитись на спеціаліста-даже не знаю скільки грошей нада.Обдираловка

,

Цього року закінчила юридичний факультет, денна форма, жодного разу не заплативши ні за заліки, ні за екзамени, навчалась власними силами й отримала диплом бакалавра права без жодних трійок в додатку. Дякую викладачам за надання знань!

,

Перечитала все коменты и думаю, что в каждом болоте есть своя жаба которая поет фальшиво)) мой сын в этом году поступил в этот ВУЗ и я надеюсь, что все же будет доволен своим выбором

,

Сам по себе университет неплохой, коррупция процветает на экономическом факультете, где много мажоров которые просто платят за оценки, что и развивает жадность у преподавателей этого факультета, но самому учиться тоже возможно, но вопрос - захочет ли ребенок в таком окружении учиться. Хорошую базу имеет факультет ветеринарной медицины, НО и еще раз НО - профессию надо любить и ею заниматься, на вет. факе для этого есть все, нужно лишь желание. Несомненным плюсом есть возможность со второго курса поехать за границу на работу как студенту, много из таких студентов получают вид на жительство. НО - учите английский или французский, другой иностранный язык. Раньше было стыдно знать иностранный язык, теперь стыдно не знать.На базе Киева у БНАУ есть военная кафедра, курсы.
Но решать Вам самим поступать или нет, мое мнение такое, что каждому нужно и еще одно образование в области ПК и программирования, ведь в будущем все будут обслуживать роботы и компьютеры. УДАЧИ ВСЕМ.

,

Чего тут еще ожидать... Упаси Бог вас туда попасть. Отговаривать - это вообще ничего не сказать. Умоляю просто: у всех, у кого есть мысли о поступлении туда, отбросьте их, куда подальше и обойдите это "учебное заведение" 10-ой дорогой. Коррупция и безграмотность - всё, чем этот ВУЗ может похвастаться.

,

20 років назад закінчив ще тоді БЦДСГІ, в цьому році вступає син. Потужна, в своїй різноплановості та навчальному рівні, вища школа, достойна існування на найвищому державному рівні. Чесно кажучи, якби не лінощі в студентські часи, можна вийти спеціалістом 10 річного практичного рівня. Vivat academia !!!!!

,

Універ дуже хороший)

,

Не вірте жодному написаному позитивному слові про цей "університет" Хабарництво ще те.Платять діти гроші думають ,що викладач поставить "4; а насправді ставить "3" за 300 грн. для них не гроші.Будь ласка зверніть увагу на мої написані рядки і ні в якому разі не пускайте своїх дітей навчатися в цьому закладі.

,

Учусь на заочке, полнейшая корупция! Хочешь сдавать собственными силами, но все равно сделаю так, что бы заплатить! О чем можно говорить, если сам декан факультета, чуть ли не в открыту говорит, что нужно платить! А есть еще методист, так это вобще полный капец - орёт постоянно!!!

,

Как-то приходила в приёмную комисию, мне нахамили. Сказали что стипедии есть, но только по профильным факультетам. Перед этим взала брошуру, прчитала информацию, нет в них нужной информации, а в приёмной комисии нужной информации недали, только нахамили. А когда паредала информацию своим знакомым и просила их самих звонить, то потом сказали что чуть не матом орали что они их дастали со своими вопросамы. Интиресно у них хамство и неразбериха в порядке вещей?

,

Перш за все хочу виразити подяку тим хто лишив свої коментарі. Той хто цей університет не вподобав, то не потрібно про нього писати всяку "гадість". Той хто пише що "Жалію що поступив сюди" то мені цікаво про що Ви не жалкуєте?
Я навчаюсь 4 роки, і цілком задоволений. Правда хотів переводитись на заочну форму (хотів дуже на роботу) але передумав.
нежалію що вступив в ряди студенства БНАУ, адже зрозумів які маю великі можливості своєму майбутньому!!!

,

Шановні абітурієнти рекомендую даний вуз так як він є найкращий в Україні. Основному ветеринарний факультет. Але поспішіть поки ще є на даному факультеті Коробкова В.М. яка дасть ті знання по анатомії які ви неотримаєте ніде. Повірте мені. І взагалі всі викладачі досить високо розвинуті і дають супирові знання.

,

Вуз хороший так тримати і все буде класно.

,

БНАУ найкращи університет для тих хто дійсно прагне чогось досягти і цьому сприяє керівництво та викладачі НЗ. А хто не знає чого хоче в житті в нашому навчальному закладі не місце. Студенти БНАУ найкращі в усьому світі.

,

Мені подобається. Тут кожен може досягти свого ,а ресурс для цього є. Всі хто бажають вчитися- вивчаться. Якщо прикласти зусиль, то держава заплатись за навчання старанних студентів. Кожен хто обирає свій шлях у аграрному напрямку, знайдуть цей заклад гідним уваги.

,

В Александрийском отделении, начало практики перенесено с 17 июня на 1 июля, без обьяснений!!! Таким образом происходят и другие изменения! Нет росписания пар, постоянного! Какие пары будут завтра студенты узнают сегодня!!! Вот это чистая правда об Александрийском отделении этого ВУЗа.

,

Я вже 2 рік навчаюсь в БНАУ і крім шорошого більш нема чого сказати. Дякую за своє виховання і нові знання.

,

внз дійсно хороший викладачі теж завжди допомагають і йдуть на співпрацю, сам навчаюсь і всім рекомендую Білоцерківський націрнальний аграрний університет. Тим паче коли в вузі є такик класний ректор Даниленко А.С. і неменш хороший перший проректор який завжди допоможе в любій ситуації як Новак В.П.)))))))))))))

,

Університет хороший, що неговоріть а саме більше мені подобається робота студентської ради на чолі з Балацьким . Дякую вам друзі за підтримку і допомогоу в різних ситуаціях.

,

Друзі нема чого гнати бочку на вуз якщо ти вже на першому курсі ледачкуєш і нехочеш навчатись то так і скажи а не роби вуз крайнім тому що університет класний сам недавно його закінчив і здобув добрі та змістовні знання і зараз працюю за свою спеціальністю і отримую непоганий дохід. Одним словом хто має бажання чогось досягти тому нема різниці де отримувати знання. Але в БНАУ їх дають в повному обсязі.

,

Универ не нравиться... Учусь на 1 курсе, хочу переводитсь... Только зря время трачю.. Очень растроен, что сюда поступил...(

,

Как в одном вузе одинаково качественно могут получить знания будущие ветеринары, филологи и юристы? Прикольный диплом - Правовед,юрист из аграрного универа. McDonald's ждет вас ))

,

ВУ;з супер так тримати.

,

Навчаюсь в БНАУ вже не перший рік, чесно сказати, мені дійсно подобається. В університеті є все для освоєння обраної професії, чудова навчальна база, добре підібраний професорсько-викладацький склад, наукова бібліотека і дуже хороші умови для навчання.
Є прекрасна їдальня, де за дуже доступними цінами можна смачно пообідати. =)
Щоб студенти розвивались не тільки в професійному напрямку, а й вдосконалювали свої таланти в університеті працює дуже багато різноманітних гуртків: народний хор, вокал, різні танцювальні напрямки, інстументально-духовий оркестр, учасники яких завжди виступають на різних концертах та конкурсах, гурток журналістики, а також безліч гуртків за навчальним профілем, все для студентів...тільки займайтесь! Також прекрасно працює студентська рада університету.
Доречі, тут дуже класний ректор,який завжди розуміє та підтримує студентів, ще й як людина - просто супер!
Вважаю БНАУ дуже достойним серед вузів України.

,

Шановні друзі вступайте в БНАУ непожалієте вуз реально класний і нічим неуступає київським вузам я це точно знаю. Тому що якщо подивитись і почитати про різні аграрні вузи україни і зробити зріз то Білоцерківський дійсно найкращий вуз України.

,

БНАУ - чудовий університет! Тут працюють освідченні викладачі, і випускають кваліфіковані кадри. Якщо ви хочете бити байдики - вам не сюди. Тут потрібно НАВЧАТИСЬ.
Ректор - чудова людина, завжди вас підтримає. Студентська рада працює заради студентів і завжди буде на їх боці.
Навчатись тут не просто класно, а й весело. Не жалкую, що поступила саме сюди.

,

Друзі студ. рада дуже хороша Балацький Юра голова студентської ради дуже справедливий як голова він завжди підтримує студентів в важку хвилину але тільки в тому випадку якщо ти правий. Вуз дуже класний і тут є все для повноцінного навчання . Хочу сказати студраді дякую за підтримку.

,

Вуз супер преподи нормальні студ. рада є щей на високому рівні, ректор класний тому вступайте непожалієте.

,

Як на мене університет СУПЕР!!!. Навчальна база дуже хороша. Навчаюсь на ФВМ і не шкодую що поступила саме сюди))) Викладачі справді хороші, ставляться до студентів із розумінням та повагою. Корупція є скрізь, але ж ми самі її породжуємо. Особисто я все здаю сама. Також є чудова можливість стажування за кордоном із хорошою заробітною платою та прекрасними враженнями. В цілому навчатися весело.

,

Нічого поганого не напишу,хто навчається на заочному,той і платить,бо майже ніхто не ходить,всі працюють,а в кого немає вищої освіти,на роботі довго не тримають.Наприклад у мене з роботи надається учбова відпустка,а в інших ні....так що ідіть навчатися і нічого не думайте!!!! Стаціонар навчається своїми силами мало хто платить,ще найти нада людей які візьмуть за цю справу,тут з хабарями не так то просто,вони теж бояться,а з того що вони беруть,вони ще ректору долю віддають,так як поступати викладачам в ситуації?????

,

Закінчила універ ще в 1998 р вчилася на двох факультетах Вет і Зоо так сталося Не заплатила ні копійки Якщо 3 бали то 3 бали але таке бувало рідко. Пам'ятаю ще стару інтелігенцію викладацького складу . Особливо низький земний уклін академіку О.І. Кононському А що стосовно студентів теперішніх то в коментарях дуже богато граматичних помилок

,

Ужасные условия в общежитиях! Заплатил за год, предполагаешь остаться на каникулы, а тебя пинками выганяют. Оксентьевна - СВОЛООЧЬ

,

Учился еще в БЦСХИ, по тупости бросил со второго курса ветфака,. После армии окончил с.г. техникум по зоотехнии на отлично.Универ клас!!! в 2015 сюда прийдет учиться мой сын. Огромный привет Тырсиным, Безух и остальным сокурсникам которые там работают !!))))))

,

Белоцерковский Гарвард классный? Вы о чём ребята? Может и вет.фак классный,но не более. Юр.факультет - ужас просто. Потраченные годы. После него никуда трудоустроится невозможно!

,

по поводу пільговиків,так не тільки в БГАУ а й кругом наприклад я поступала в НУБиП за год 8900 ЗНО у мене було 346 а на передніх місцях були на державному ті, в кого було 258 !!!пільговики кругом є!!!

,

Очень хороший университет,сама окончила ветфакультет.Преподаватели очень хорошие специалисты.

,

Друзі, щоб ви не казали, університет добрий. Ви поїдьте і подивіться навчальний процес в університеті ім. Шевченка. Там є більше професорів, чим у БНАУ, але користі для студентів ніякої. Так кажу, оскільки навчався в обох закладах. І скажу, що асистенти проводять заняття не гірше професора.
Думаю, що цьому сприяє чудова матеріальна база.
Корупція, а де її немає. За своїми спостереженнями помітив, платить в основному той, хто відбуває час і просто не бажає вчитися, як справжній студент.

,

Дуже хороший навчальний заклад, дає хороші знання, про викладачів не можу нічого поганого сказати, дуже багато моїх знайомих навчаются та навчалися в БНАУ, більшість з них мають хорошу роботу та високу заробітню плату.

,

Оцінки взагалі не заслуговує, так як не вспіли вступить , вже зіштовхнулися з корупцією.....В списку абітурієнтів на контракті були 64,а мість 80, прийшли здати оригінали, на другий день( 02.07.12),а виявилося, що ми в списку 131.Перед нами абітурієнти з зовсім низькими балами, а секретар заявив, що попереду діти з нищими балами, бо у них якісь пільги, які саме не пояснив. Але ж на контракт з одноразовою оплатою в суммі 7950 гр. не кожен пільговик дасть!!!!

,

У БНАУ сама закінчила один із факультетів з відзнакою, ні за що не платила. Потім аспірантура, а зараз працюю на посаді асистента. Хабарництво у вузі процвітає. Сама особисто знаю свої колег, які щиро переконані в тому, що держава їх недооцінює і тому не грішним ділом вважають здирництво з дітей. Деякі із колег просто знущаються над дітьми, як мені здається. Не хочу називати імена цих осіб з відомих причин (це молоді жінки викладачі), але ці люди не приховують своєї ненависті до молодих вродливих струнких дівчат студенток.
Шановні абітурієнти, ні в якому разі не хотіла вас налякати, наш вуз по матеріальній базі і науково викладацькому складу самий сильний в Україні. Я не хвалюсь, бо так воно і є. Ідіть до нас навчатись, поки є у кого. А ті проблеми, які я висвітлила, дуже легко присікаються вищим керівництвом, головне вам нічого і нікого не боятися і не мовчати, жалітися декану, ректору і т.д. і все беде добре. Головне щоб було бажання вчитися, а ми вам у цьому допоможемо.

,

Люблю свій вуз, викладачі класні, особливо на економічному факультеті. Дякую їм всім

,

Мені подобається заклад .Місто просто супер!

,

Количество грамматических, орфографических и иных ошибок указывает на реальный уровень студентов и выпускников, оценивающих вуз.Люди-люди,имеющие мозги да поймут...

,

диплом о высшем образовании говорит о том, что у вас был шанс чему -нибуть научится! БДАУ хороший вуз. Корупцию вы сами делаете, своим нежеланием учится!

,

Взагалі жалію,що поступила.

,

дуже класний вуз

,

супер внз

,

боже майже всі мої знайомі хочуть тут начатися
і я їх чудово розумію

,

Не хоче розписувати все про все,оцінка 3 не більше.Але часто-густо попадаються такі професори(наглі),шо просто ппц.Особливо та блондинка(цим все сказано),що вна джипі тойота приїжджає,викладає другорядний предмет на економ .факультеті,але така паскуда рідкісна.Взагалі жінкам не можна викладати

,

особисто мені БНАУ дуже подобається..
цього року планую поступати туди на навчання

,

вчився 1985-1992рр. Мені сподобалося ! Знання отримав , знайшов класних друзів ,нежалкую ні про одну мить яку провів в БЦСХІ.
Подяка Новаку,Бомко,Адміну,Власенко,Ківі,Гудимі і всьому педагогічному складу зоо-вет.факультетам.

,

Просмотрела комментарии, изучила информацию о ВУЗах. Остановила свой выбор на БНАУ!! Надеюсь-не ошибусь))

,

ольга миронівна стерво вибачте за таку лексику нахабно бере гроші глибоких знань не дае бо сама не мае достатньої підготовки знаю з власного досвіду ще раз вибачте

,

Да универ нормальный.вот только дождитесь тестов на 4 курсе!поступить не сложно учитса тоже)

,

А які потрібно здавати іспити щоб поступити на ветеринара?напишіть будь-ласка.ДУЖЕ ВАМ БУДУ ВДЯЧНА ЗАРАНІ ДЯКУЮ

,

Я понимаю, сколько людей - столько и мнений. Насчет старост на заочном - совершенно согласна, люди без стыда и совести. Не слабо жили за счет студентов. А насчет остального - все познается в сравнении, а мне есть с чем сравнить. ВУЗ солидный, библиотека замечательная, преподаватели в основном порядочные и достойные люди, а методист заочного отделения Светлана Владимировна, просто молодец. Это не дифирамбы, я закончила заочно, когда мне было 50 лет, почти все сдавала сама, платила минимум, то что было не осилить физически. Знаю цену своему диплому. А вот в Киевском не скажу каком университете бардак еще тот. Та что гордитесь своей Альма матер!

,

Викладачі СУПЕР!!!!!!! Не те, що СТАРОСТИ на заочному. Мало того, що за наш рахунок державні екзамени здають, собі заробили, так ще й за ДИПЛОМИ ЗДЕРЛИ НЕ 41 ГРН, А 50. Порахувати те, що на потоці більше 100 чоловік, то не маленька сума получається. А ЦЕ ВСЕ РИЖА З 4 ГРУПИ.

,

1989-1993 -мої роки навчання в універі. Платили ті, хто не хотіли вчитися або прогулювали, думаю і зараз так.

,

Оце читаю коментарі і просто в шокі яку неправду пишуть про наш вуз. Шановні вуз в нас класний як некрути і вистачить обливати його брудом. Я наприклад навчаюсь на ФВМ і задоволений цілком і ставленням преподів і знанями які мені дають тимпаче коли виникають якісь побутові проблеми студ.рада вузу завжди допомагає студентам я вже в цьому переконався як попав у лікарню і небуло коштів на лікування і завдяки студ. раді університет дав мені допомогу. Дякую, дякую,дякую!!!

,

Аграрний ти супер.

,

По тысяче не сдают, на экзамены по 600 грн не заносят. Не серьезно.

-Декан-езжу-на-Секвойе-открыл-завод

,

Аграрний це вуз в якому класнi викладачi. Вет.факультет це просто супер.

,

Університет супер так тримати, БНАУ ми тебе любимо, ти супер...............

,

Університет супер.

,

Шановні, друзі я навчаюсь в аграрному університеті вже 3 рік і мені дуже неприємно, що пишуть всякі гадості і дякую тим людям які дісно класні відповідальні студенти і висітлюють правдиву інформацію бо вуз в нас класний. А ректор Даниленко А.С. це батько всіх студентів Він піклується пронас дійсно як про своїх дітей.

,

Вав тоя оказується поступила в класний вуз тільки зря на батьків ображалась коли вони мене заставляли подавати документи. Випусники шкіл ідіть вчитись в аграрний непожалієте тут так класно. Нікому невірте якщо щось говорят погане.....

,

БНАУ це вуз в якому класні викладачі, що дають дійсно класні знання.

,

Університет супер так тримати.......................

,

Університет класний, студрада вузу взагалі на висоті, так тримати. А Даниленко А.С. це дійсно людини від Бога, знаючи інші вузи і деяких ректорів я з впевненістю можу сказати, що вам повезло з ректором і з університетом. Ви зробили правильний вибір. Тимпаче я дуже тісно співпрацюю з студенством всієї України і маю зчим порівняти. Також, щоб було побільшуе таких голів студ. рад. як Балацький Ю- голова студради БНАУ, Кравченко В.- голова студ. ради УНУС,Дмитренко І- голова студ ради НУБіп то в студентських організацій України небуло б проблем ні з фінансуванням, ні з організацією їхньої роботи, і студенство дійсно було б на висоті.... Тому що студенство це потужна сила яку потрібно направити в правильний бік, а в БНАУ це вміють робити.......... Шанові студенти тому вітаю Вас з тим, що ви навчаєтесь дійсно в найкращому університеті, а тестування яке відбулось весною довело, що Білоцерківському дають дійсно потужні знаня і вміння іх застосувати на практиці.

,

Я вже студент 6 курсу і крім всього хорошого про вуз більш нічого неможу сказати томущо викладачі, декани факультетів , студентське самоврядування університету працює на повну потужність для покращення навчального процесу, матеріального стану вузу. І в цьому вузі дають дійсно класні знання які потім можна використати в майбутньому. В нас в університеті також дуже класний ректор який піклується про студентів. Завдяки Даниленку (ректор) внас в університеті створили і відбудували навчально дослідне підприємство де ми можем зактіпити наші теоритичні знання на практиці. Тимпаче наші випусники практично 100% працевлаштовуються. Також в нас є потужний профком який завжди допомагає у вирішенні практично всіх питань. Тому прошу шановні друзі пишіть правду, а не емоції після того як ви прогуляли, а потім неможете щось здати і шукаєте крайнього. БНАУ найкращий!!!!!!!!!!!!!!!

,

навчаюсь в університеті вже 4-й рік - все класно, особливо подобається ректор (Даниленко А.С.) дуже веселий, привітний чоловік, він любить співати разом з студентами на кожному святі!

,

Університет супер, викладачі дають дійсно грунтовні і змістовні знання, які потім дуже пригодяться. А ректор Анатолій Степанович Даниленко то взагалі супер якби більше таких керівників було б краще жити 100%.

,

преподы берут деньги что бы повысить оценки.....думайте народ....

,

Щойно поступила. Поки що враженння хороше. головне відношення людей і вприймальній комісії і в деканаті.. Сподіваюсь не розчруватися.

,

Хочу окремо сказати про Ольгу Миронівну. Хоч і строга але знання дає. Та й багато з ситуацій життєвих які вже пригодилися. Спасибі!

,

Закончила данный ВУЗ и считаю, что сделала правильный выбор. Все отлично, и отношение преподавателей, и качество знаний. Поступайте, не пожалеете!

,

Замечательный ВУЗ!!!

,

скажу як скрізь є і хороші викладачі і погані. але головне, що ректор особисто тримає на контролі і будь-які прояви здирництва присікаю вплоть до звільнення

,

працюю в університеті і всім студентам розказую, що ЮМ. Карасик, Засухи, Даниленко, Достоєвський всі наші випускники а чого досягли і знаю три людини які закінчили іняз і пропрацювали все життя в бібліотеці. то думайте . Університет це храм науки і освіти має яку славну історію. І навчання та перебування в цих стінах людину піднімає на вищий щабель . не витрачайте даремно час. навчайтеся, черпайте щось нове кожного дня. І кажу всім не платіть

,

Вуз очень хороший. Я закончила его и очень довольна. Преподаватели дают отличные знания. Все на высшем уровне!

,

Навчалася 20 років тому
Найкращі спогади про викладачів. ніхто нікому не платив. А викладачі як всі люди дуже різні. Майбутнє залежить від того яким ви його бачите і яких зусиль докладете, щоб мрії здійснилися.

,

Вуз очень хороший. Я закончила его и очень довольна. Преподаватели дают отличные знания. Все на высшем уровне!

,

Особисто я не платила. І працюю на досить престижній посаді 12 тис в місяць. всім раджу вчитися

,

А після закінчення цього ВУЗу Ви вступите до магістратури, закінчите її, а керівництво закладу відправить Вас у сторожі!!!!! На жаль й такі випадки мали місце....

,

Ох і начиталась коментарів! Наш БНАУ шо не кажіть,а все таки класний. Ви просто не вчились в тому технікумі,де я відмучила 4 роки. От там реальна несправедливість. Що гроші дерли не скажу,бо то маленьке містечко,всі всіх знають і вчителі знають матеріальні можливості студентів. Але доводилось важко працювати,щоб технікум продовжував функціонувати. Єдине,мабуть,чого там навчили,то це того,що справедливості нема і не буде. Ніби і вчилась,і розуміла,що вчу,і отримала диплом,та ще і з відзнакою.. А прийшла на пари в універ,і просто офігіла від того,що діти основного курсу,на рік менші за мене,які недавно лише школу закінчили навчаються і розуміють те,що вивчають в 100 разів краще 3а "дипломованих спеціалістів". Найважче за 1 рік навчання було вивчити скелет. Але тепер здається мої знання стали більш якісними. За це щиро вдячна викладачам!

,

Не знаю, чи довго ще так буде, але Б.Ц. ветфак вважається найсильнішим за рівнем освіти в країні.Вчитись самому можна, платити доводиться не за все. Не будь ледачим, будь адекватним і нормально провчишся та здобудеш освіту, знання та професію.Гуртожитки, звичайно, г.....но і ціна не відповідає якості житлових умов, але пристосовуєшся, коли немає виходу. Вступайте, хто хоче стати лікарем вет.медицини, поки є Новак , Коробкова, Левченко,Сахнюк, Козій, Ільніцький,Рубленко, Авраменко, Утеченко,Папченко... Бо пізніше не буде сенсу, повірте.

,

навчався на заочному. якщо хочещ - можна вчитись навіть без грошей. але ми ледачі . тому вважаємо що краще заплатити і не напрягатись.

,

Люблю БНАУ!!!!!***

,

Мой сын Тарас учится в этом прекрасном учебном заведении

,

Я навчалась в нашому вузi з 1982-1987р. вимагання грошей - такого в нас не було. Ми не тiльки вчились, нас заставляли вчитися. Моi однокурсники займають рiзнi посади. Це заслуга наших викладачiв з рiзних кафедр. Згадуюю такий випадок , коли виключали наших однокурсникiв за неуспiшнiсть, за них заступився В.I.Левченко, вiн сказав":Чого Ви iх дотягли до 5 курсу, а зараз виключаете, треба було вигнати з 1 курсу, щоб не протирали штани 5 рокiв, i не iли батькiвськi харчi, то ставте iм по 3 бали, хай iдуть в сiльське господарство та працюють." Наше студентське життя було бурне, гарне, щасливе. На наших зустрiчах ми з радiстю згадуемо всiх наших викладач1в, якi дали нам путiвку в життя, але хто, як, нею скористався, то вже друга справа....

,

На бюджетi вимагають грошi в "благодiйний фонд". Iнакше сессiю здати нереально.

,

Такое как в БДАУ есть в каждом универе,но уже нету Верочки(для заочников),а есть много нормальных преподов и не надо гнать.

,

Даремна трата часу....викладачі ненормальні)))))))Здається,що я тут затупіла зовсім...в школі і то більше знала!!!Одне,що тут добре,це можна поїхати закордон)))))))

,

мне нравится

,

Так, щоб отримати знання в цьому ВНЗ, треба мати велике бажання! Одиниці викладачів мають мету дати знання... проте, хто хоче, вчаться.

,

25.12.2010 року по 1+1 в програмі "Гроші" показали сюжет про БНАУ. "Добровільний" внесок 1000 гривень - це допуск до сесії. Наказ ректора. Так нагло!!!!
Таких ректорів гнати. До речі це не перший сюжет про БНАУ, а якщо в поисковик ввести фамілію ректора, то прочитаєте про нього багато.
Гнати! Гнати! Гнати! Гнати! Гнати! Хай не позорять освіту.

,

ну. що сказати !!! - я рада шо поступила в університет тільки із-за того, що тут я познайомилась з дуже дорогими мені зараз людьми. я учусь норм. але бувають такі викладачі що просто "прозріваеш" з їхньої наглості.....приходиться платить бо по другому не виходить. хоч прикро одне, що студенти які навчаються заочно чи на "вільному"-----"здають" сесію набагато швидше , ніж ті що стараються і вчаться самі...............

,

Философичка вообще не правильно оценивает!!!!!!!!!!11

,

университет дает знание и ветеринарный факультет учит жить и работать зная что своим умом и умением можно заработать на хлеб .

,

Унівєр супер!!!!!!!!

,

Університет досить нормальний. Я теж сама поступила на бюджет, сама навчаюся. Щодо корупції, вона є. Як я бачу, в основному платять ті, хто не хоче вчитися. Дуже мало викладачів, які не дають можливості студенту здати іспит чи залік своїми силами. Нажаль пишуть лише про недоліки, але є й позитивні сторони. Наприклад, столова (нормальна хавка за малі бабки), профілакторій, комп'ютерні класи оновлюють, чудова матеріальна база бібліотек... Отже, хто хоче вчитися, той вчиться, як мінімум без матеріальних витрат на сесії!!!!!

,

Не правда , що преподи вимагають бабоси. Я навчаюсь в БНАУ і нема такого. Смотря який препод, деякі вимагають а деякі і ні не спорю

,

Сама поступила, сама вивчилась. Але недоліків в БНАУ багато! Знань не дають, не має підходу до студентів. Вимагають - гроші, звичайно не всі викладачі, але більшість.

,

Прикольный универ посмотрим что будет дальше................................

,

Поступила своим умом - без тракторов, и учусь на государственной основе. В этом году перехожу на второй курс - университет конечно проклинала как могла через то что всё как - то не правильно. Но послушав подруг и одноклассниц как им тяжело в их университетах - мне дошло здесь рай, только учись, шикарная мат. база. А то что преподаватели "не стимулируют желание учится" - так они и не должны, это не их робота им за это не доплачивают))))

,

найкращій університет, і, доречі, вже десять навчальних корпусів а не 9

,

Я пройшла і без направлення і без грошей на державну форму навчання!!!

І місто гарне, і універ кльовий!!!

,

В День проведення зборів з 10:00 до 13:00 мій рейтинг з 88 місця опустився до 152, в той час, коли на власні очі за цей час не бачив ні одної людини, яка б подавала на мій факультет. Повний розвод.
Ректор - клоун. А без грошей та направлення там не має, що робити!

,

в принципи университет не из лучших, но все же если человек хочет получать знания, то он их получит)))
Мой выбор - Аграрный университет)))

,

Даремно потрачений час. Гуртожиток не має ніяких нормальних умов для життя студентів. Ціна за проживання не відповідає якості (корівник).

,

тут можна здобути професійний розвиток!!

,

Университет не нравиться, только трачу время зря.

,

Яка різниця в якому університеті ми навчаємось? Головне- знання, я думаю, що БНАУ їх дає, було б бажання навчатись.

,

Університет класссс))))))))))))

,

"університет може і нормальний, але корупція така, що дай Боже!!!"
А де її немає???
Університет нормальний, викладачі також.

,

Вчитись класно и легко один недолик- гуртожиток!

,

університет може і нормальний, але корупція така, що дай Боже!!!

,

да норм

,

Вчитись- класно!!! Спробуй і ти!

,

клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

без власного бажання вступати нема чого, тому що 99% викладачів не стимулюють бажання здобути освіту.

,

можна здобути високу кваліфікацію

Усі ВНЗ в Білій Церкві, а також коледжі та технікуми в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок