Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності

 • історія;
 • фізична культура;
 • мова і література (англійська і французька, англійська і французька; англійська і російська);
 • географія;
 • трудове навчання;
 • математика;
 • українська мова література;
 • психологія;
 • соціальна педагогіка;
 • дошкільнe виxовання;
 • пpактична пcихологія навчaння;
 • музикa;
 • образотворчe миcтецтво;
 • eкономіка підприємcтва;
 • oблік і аудит;
 • фінанcи і крeдит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (04567) 5-66-96.

 

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (04567) 5-66-96.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: комп'ютерні класи, сучасна копіювальна техніка, добре; обладнані лабораторії та навчальні кабінети, відео- та фонотеки, Інтернет-кафе, актовий зал на 600 місць, 2 читальні зали, танцювальний зал, їдальня, студентські кафе. Функціонує замкнена комп'ютерна мережа та студія навчального телебачення. В університеті створені навчально-виробничі комплекси, до складу яких входять: Прилуцьке педагогічне училище, Ржищівський індустріально-педагогічний теxнікум, Переяcлав-Хмельницьке ПТУ-22. Нa бaзі Переяcлав-Хмельницького ДПУ імeні Григоpія Сковоpоди відкpиті навчально-конcультаційні цeнтри у Вінницькoму пeдучилищі тa Богуславcькому педколeджі.

Оцінка відвідувачів
(по 326 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Читаю відгуки і розумію, що не тільки мене одного дістали ті хабарники. Невже не можна повиганяти їх з ДПУ. Вони дозволяють собі відкритим текстом вимагати хабара (навіть у студентів,які реально вчаться). Пора починати їх здавати органам. Іншого виходу я не бачу, оскільки керівники університету не реагують на наші відгуки.

,

По перше хочу зазначити, що в університетах Європи близько 70-80% знань студенти отримують самостійно. Самостійна робота над предметами і собою є їхнім шляхом до успіху. Викладачі лише спрямовують і керують цією роботою. На жаль в нашій країні студенти цього не розуміють. Викладачі за вас вчити не будуть. Я сама навчалася в цьому університеті за спеціальністю біологія-психологія. Майже всі мої одногрупники працюють за спеціальністю. При цьому вони влаштовувались самостійно, без знайомств. Хто хоче той навчається і здає все вчасно, а хто не хоче знаходить будь -які причини для того щоб сказати, що їх ніхто не вчить. Зрозуміло, що певні проблеми є в кожному університеті країни. Проте якщо пишете про хабарі або погане виконання обов'язків певних викладачів не узагальнюйте... зазначайте хто, коли і яким чином це робить

,

1-й курс. Не сплю ночами все вчу на пам'ять. Викладачі валять але не здаюся. Витягую на стипендію з допомогою спонсорства.
2-й курс. Ситуація аналогічна, але появляться спец.предмети. Жах. Але витягую. Добре що маю село. Виникає якась підозра, куди я попала?
3-й курс. Вислуховуючи старшокурсників розумію що все ще попереду. Але готуюся і ще раз готуюся, де валять там додатково спонсорую.
4- курс. Вчитись вже не хочеться. Але впряглася тому стараюся. Зрозуміла одне, як би не старатися все рівно треба озолотити ручку препа. Держ.екзамен. За накритий стіл для комісії і спонсорства нам всім дають можливість списати. Відмінників зрівняли з двієчниками. Але оцінки виставили від "фонаря" - хто як вчився раніше так і отримав. Розумію, що державного і безоплатного навчання не існує взагалі.
5-курс. Розчарування в системі освіти взагалі а особливо в ДПУ. Роботою не забезпечать. Прийдеться за диплом заплатити при цьому вам будуть дивитися в очі і сміятися.

,

У кожному університеті є свої "підводні камені". Куди ж без них. Я хочу розповісти з чим ти зіткнешся насправді, і які "підводні камені" тебе чекають, якщо ти прийшов вчитися, а не "бити байдики". Перш за все ти отримуєш стипендію. І коли пишуть що зрізали або ще щось в цьому роді, то це значить, що так вчились. Я протягом трьох років завжди отримувала стипендію (просто ходячи на пари і виконуючи завдання). Ще одним величезним плюсом є те, що філологічний факультет надає можливість навчатися за кордоном. Не знала б й не відчула б цього на "власній шкурі" - не писала б. Я, наприклад, їздила в Чехію. Багато студентів їздили в Німеччину. Декан факультету не полишала нас ні на хвилинку (допомогла оформити документи, цікавилася нашим перебуванням). На факультеті працюють висококваліфіковані, хороші викладачі. За 3 роки мого навчання не було жодного конфлікту. Підкажуть, пояснять, пояснять ще раз. Наш навчальний заклад дає багато можливостей і шансів, просто вмійте ними користуватися!

,

Боже мой!!!
Случайно узнала про этот сайт! Я в шоке!!! Нормальный университет! Закончила "ин.яз." 5 лет назад, сразу устроилась на работу в колледж не по блату, исключительно по знаниям!!! Всем довольна и работой, и учёбой в этом вузе, - ни о чём не жалею, поскольку у нас на факультете: преподаватели дали хорошие знания (много правда пришлось потрудится и узнать),отношение к моей группе было отличное (до сих пор рада всех видеть, особенно Летючую Л.П, ТанчинецМ.И., Сердюк Н.Ю.,МарченкоН.Н., Шемуду М.Г., короче, многих),понимали нас, могли остаться после занятий помочь "догнать" материал (если я болела).Из нашей группы почти все пошли по специальности работать,никому не отказали "из-за диплома", ни от кого ни разу не слышала и слова и сожалении! Так что вспоминаю с ностальгией! Главное,что бы было желание учиться!Ин.яз. Рекомендую!

,

мені теж я з чим зрівнять. я провчилася чотири роки в ніжинському педі на ін"язі так званому. довчилася до того, що на випускному екзамені на 4 курсі поставили "2" . а чого поставили? бо набрали нас більше, як можна було по ліцензії набрать. чотири роки я платила за контракт. і не тільки я. а потім мене як лишню (і не тільки мене) "оцінили" на екзамені перед випускним... я в шоці була! і так у ніжині роками... що сказать можу про цей універ? учуся сама. не плачу за сесію. ставляться до мене тут усі як до людини! жаль, що зразу сюди не поступила! хто думає вступать чи не вступать сюди, скажу: вступайте! Знання тут дають такі як треба (тим, кому вони треба)))

,

Я училась в двух образовательных учреждениях и мне есть с чем сравнивать. Так знаете не очень здесь и плохо, универ, общага рядом, стадион рядом. Ребят чего ж вы про плюсы не пишете а только то что не нравится.Если не нравится что берут деньги так пишите дипломы сами, учитесь и вас не упрекнут ценой. В других учреждениях нужно платить не важно знаешь ты или нет, так как здесь есть выбор, хочешь учись, хочешь нет. Самообразование хорошая штука и причина незнания только в вас самих.

,

Универ ужасный!!! Цены как на самых элитных факультетах....диплом стоит заоблочно, и это при том, что там такое фуфло написано...что смешно читать!
Я считаю , что если уж берут деньги, так будьте добры пишите хорошие дипломы!
И доклад тоже должен входить в стоимость диплома, а его нет!, пишите, мол, сами!
и не надо ля ля, про то, что в наше время еще кто-то учится сам, тем более на таких факультетах как менеджмент!
Все преподы продажные и берут взятки! и все студенты их дают!

,

Заїхала сьогодні в общагу...Комендант, май совість! Чому, коли ми на канікулах ти когось підселяєш у нашу кімнату??? І ой хтось спить на моїй постелі і треться моїм рушником???

,

закінчила філфак. хочте вірте - хочете ні. а вчилася я сама. спеціальність -англійська і німецька. закінчила у 2014. влаштувалася викладать англійську в коледжі в києві. спочатку думали, чи брать мене на роботу. а тепер ставлять у приклад. від навчання я отримала велике задоволення і гарні знання. викладачі і деканат у нас були супер. буде що вспомнить. хоч були серед студентів і такі, хто не знав для чого його вчиться.

,

В университете если так его можно назвать)) дают начальные базовые знания не более , которых на практике не хватает. Грубые нарушения в пед составе т.е педагогами там и не пахнет) а ведь на каждой кафедре по доценту должно быть и поэтому не понятно откуда статус университета?). Набрали бухгалтеров, экономистов, юристов и др. которые пробубнят пару что бы отвязались)). Незнаю как остальные, но диканат экономического факультета отмороженный наглухо) "не профессионалы" портачат по- черному)) , то не додадут, то не то напишут ,то они не знают) Но вот Дикан полная противоположность - молодец! Люди веселые там работают, не злые) можно кричать на весь корпус - вот Вам мне нужна 5 -ка). И самый главный совет - без денег или просто расчитывая просто платить за обучение и учится не получится)) ибо попадете в черный список "преподавателей") т,е там не любят тех кто за сессии не платит)

,

Взагалі то заочники здають сесію вдома! Так саме сидячи вдома з кавою і за компом, відкривши книгу чи інет здаєш тести, так мало того, там 5 спроб і зараховується найкраща....
Приїхав на начитку, пропустив перші 3 дні, зайшов на кафедру - на флешку кинули всю начитку, практичні, задачі аби тільки я підготував реферат. І ще... якщо хтось був у общагах столиці (за першою освітою менеджер і я там був) то тут офігенні общаги.

,

1. В приймальній комісії сидять люди, які не знають законів про освіту і не знають елементарних правил, як приймати і що приймати. Посадили напевно студентів практикантів, але коли вже не знають їхні начальники, то це вже занадто. Їхня основна мета здерти гроші і саме головне видерти оригінали документів з рук. Запам'ятайте, не несіть туди оригінали, тому що зі скандалом потім не повернуть. В мене вирвали з рук оригінали, хоч я приніс копії і оригінали давати не збирався.
2. Не виховані, некультурні і вульгарні, неграмотні, а які ж тоді будуть студенти?
Не раджу туди поступати

,

Я заочник, і мене злість бере що викладачі цього закладу нас рахують тільки як мішок грошима і не дають чесно здати екзамени і заліки. Цього року я без роботи залишився і більш платити не маю змоги а чесно вчитися викладачі не дають!
Зараз на начитці це знову стало зрозумілим. Заочникам лекції не провели, лабораторні не провели, методички не дали а в кінці семестру треба здати курсовий

,

Чем дальше , тем хуже и хуже. Преподаватели решили сделать запас, который обеспечит их до 200 лет. Сначала рассказывают , что мы (студенты-заочники) ставим их в ситуацию при которой ничего не остается ?как взять взятку. Придешь на лекцию о чем угодно о борще, о политике (благо поводов предостаточно). Как им бедненьким трудно живется, как только начинаешь разговор о том ну давайте хоть что-то сделаем начинается разговор, что им мало платят часы поснимали , консультации отменили...
Разговоры о том как было бы хорошо если студенты учились сами ровно до того момента, когда ты сообщаещь преподавателю, что хочешь к примеру курсовой сделать сам. И вступает песня о том что приходите я помогу, только не знаю когда и вообще методичка составлена так что понадобятся 50 консультаций на которые у меня нет времени и самое главное никакого желания. Преподают лекции скачанные из интернета. Вуз не стоит даже 1.

,

Я стільки років навчався, стільки і боявся щоб не закрили цей славетний ВНЗ....90% це студенти з далеких сіл, ось самі оцініть вуз де навчається одна переферія. Знання дають 0, зате для ледарів тут щастя, отримаєте свій диплом і підете влаштовуватись на роботу, а вас роботодавець запитає: "Що це за академія? Ми про таку ніколи не чули". Ось і мої одногрупники, хто в макі, хто нігті нарощує. Нікому не раджу цей ВНЗ!!!!

,

Я закінчила цей університет і можу вас завірити,ні повноцінного студентського життя, ні якісної освіти ви тут не отримаєте!!! Забирайте документи поки не пізно!!! Доречі, на роботу з таким дипломом також важко влаштуватись.

,

Когда будет установлен пункт обмена валют и наполнен долларами в университете?, т.к. преподаватели требуют взятки только в иностранной валюте, а в стране война..., кризис... и почти дефолт. Бедные студенты не могут получить дипломы!!!! P/S рекомендации преподавателям: иногда смотреть ТВ и слушать первых лиц государства, а не толкать детей в погоне за долларами на черный рынок.!!!!!

,

Хто захоче там навчатися зрозуміє що без хабара там неможливо вчитися. перевірено студентами. А фраза "Хто добре вчиться той не платить" зараз виглядає так "хто платить-той вчиться"

,

учусь на 3 курсе института по специальности учет и аудит. Что хочу отметить так это интерьер, реально комфортно, просто глаз радуется как все обустроено.
на счет взяток - никто не гребует, берут все!
Не так все классно как о нем пишут... Поверте...!
Люди если есть другой вариант, то не усложняйте себе жизнь поступайте в другой вуз.

,

Не хочется ставить даже одну звездочку. К сожалению, в этом ВУЗе тем, кто хочет качественного образования, делать нечего. По специальности "Товаровед" сплошная печаль. Никакой технической базы. Скажу правду, это место для тех, кому не нужно образование, а нужен любой диплом. Можно не посещать занятия, можно что угодно, за ваши деньги, само собой. Все, что писали раньше: про взятки, про пьяных преподавателей - все правда. Сейчас там мертво, студенов нет, холодно и мрачно.
Перспектив после окончания никаких, понятия не имею как буду искать работу! думаю заново сдать зно и поступить в нормальный институт

,

Університет ужасний,перспиктиви не бачу ніякої, шкода що скільки грошей витратили на навчання!!! Всі дуже наглі на першому місці гроші!!!!!!!!!!

,

Преподаватели хотя бы ставили нормальные оценки тем студентам, которые присутствуют на парах и учатся, а то у вас те студенты, которых целый год не ходят на пары и ничего не учат получают пятерки, а знающие студенты получают тройки. Доводите детей до сумашествия. Когда наконец вам будет достаточно денег. На вас нет проверок из министерства, как в былые советские времена.

,

Я провчилась 4 роки...з моєї групи тільки одна людина жодного разу не платила хабаря. Викладачі дійсно різні деякі справедливі, а деякі ні. На привеликий жаль хабарників набагато більше....Якщо повернути час назад вдруге сюди вчитись не пішла...

,

"Училась, старалась, нравилось, красный диплом. Итог - угробила здоровье; Большое !!! кидалово на вступительных на 5 курс; преподаватели взяточники; нет вакансий для образованного, но без опыта экономиста. В общежитиях условия хорошие, но студентов ни во что не считают, бюрократия прет - чихнуть без разрешения нельзя. Есть конечно хорошие преподаватели,но много и таких,которых и близко нельзя допускать к преподовательской деятельности,настоящие ублюдки. взяточники есть,это точно знаю.Особенно это практикуется на кафедре иностранных языков...Знания там оставляют желать лучшего,один пафос.Кошмарное заведение.не стоит бросаться только на красивое название.

,

Дуже низька матеріальна база і кваліфікація педагогічного складу, незрозуміло, за яким критерієм здійснюється підбір педагогів?, Їхня теоретична база низька, доля наукових степінів в структурі педагогічного складу теж низька. Сумнівно, що цей вуз взагалі міг отримати акредитацію та ліцензію на надання послуг освіти. Не конкурентоспроможній ВУЗ, на роботу випускників, особливо економістів не беруть.

,

Ще гіршого университету я й зроду не бачила, працюють майже одні єхидні люди. І хоча б не позорились зняли надпис "Бібіліотека", а ще й вищий навчальний заклад називається. Кожен працюючий хоче показати що він Президент, так пишаються собою. А спробувати простою людиною бути напевно дуже тяжко? Кафедра "Економіка підприємства" низький уклін, такого бабського царства я зроду не бачила, з усих там тільки дві людини є.
Поваги до студентів нема.

,

Ужасный университет!!!!В этом году вообще никаких знаний!!!!Лекции читаются через одну!!!!И это в лучшем случае!!!!Очень жалею, что поступил сюда!!!!

,

От прочитанных прежде комментариев сложилось двусложное представление об ДПУ. Отлично и с всеобъемлющей любовью пишут студенты, которые еще там учатся. Совсем же другое мнение осталось у выпускников, которым пришлось столкнутся с рабочими моментами. Я родом из Переяслава не пожелала учится в этом заведении. Но работаю в родном городе. И "Ах!" и "Увы!" даже в бюджетные организации руководители предприятий не хотят брать выпускников ДПУ. Для нашего города - это, как клеймо. Все знают, что знаний ноль, все решают денежные потоки и связи. А директорам необходимы работники а не "корочники". Даже на з/п в 1000 грн. не берут после ДПУ. Вот так!

,

закончила в 2006 году. а смотря на коменты ничего и не изменилось. труба

,

Читал последние коментарии и неповерил б своим глазам еслиб не столкнулся с этим университетом.
Реальная ситуацыя по вузу,- полный безпредел в учебе, за экзамены дажэ эсли ходеш и постояно отвечаеш на парах нужно платить и не малые деньги, дошло до того что дажэ за физкультуру требуют деньги дажэ если все сдаеш в срок. Я не спорю есть преподы которые денег совсем не берут (старой закалки) а есть препады что просто озабочены до ужаса и принемают зачет или экзамен через ... , насчет общяги ничего плохого сказать не могу , чисто , уютно , более мение ремонт есть и как в у всех общагах нужно сделать капитальный ремонт при везде поскольку там не то что кравати нет но и проводка постояно в аврийной ситуацые дажэ после электрика кстати платить ему тожэ из собственого кармаа, в общаге есть медсистра все ок . Можэте мне не верить но когда поступите в этот вуз не говорите что вас не предупреждали!!!!!!!!!!!!

,

ВУЗ плохой!!!!! Учусь на педфаке.. Какой кошмар вообще....
Физруки совсем оборзели. В наглую обзывают, требуют взятки.. Хамкое отношение к студентам...
Бегите отсюда!!

,

Универ - змеиное кубло, особенно на англ./нем !!!!

,

Преподаватели знают меньше чем я, очень мало опытных преподавателей, низкий квалификационный уровень, поэтому если хотите что то знать не поступайте сюда.

,

Навчаюсь в університеті уже не перший рік, і доволі задоволений всім, що він може запропонувати для студента. Тут є настільки багато різних можливостей проявити себе, що при потрібному бажанні можна досягнути багато чого у власному розвитку, чи то у творчості, чи фізично. ФГФ вважається найкращим за якістю виступів студентів на наукових конференціях міжнародного рівня, порівняно із іншими факультетами, має достатньо засобів, щоб заохотити до продуктивного навчання. Викладачі старанно виконують свої функції, і навіть на лекціях готові дати відповідь на будь яке запитання студента, хай це і не по предмету. Саме місто, коли у нього вїхати, є якимось історично особливим, що надихає самою своєю атмосферою. І безперечно вагомою його окрасою є університет!!! Хто дійсно бажає вчитися і розвиватися тут, той досягне своєї мети, як і я свого часу.

,

Общаги - ужас!!! Еще не учились ,требуют т.н."традиционную" отработку (называют красиво - практика...практика чего???!!!) или плати!
Еще не учились уже плати! Что же дальше будет?
Совковский убогий университетишко.

,

Вот заканчиваю сейчас филфак, и скажу вам, друзья, мне очень жаль потраченного времени. Печаль да и только. О взятках уже не буду говорить. это даже не самое плачевное. Поражает отношение к студентам: здесь вы ощутите себя не просто жалким, ибо те взгляды, которыми вас окидывают, тон, которым с вами разговаривают, полное отсутствие понимания и элементарной вежливости другого не оставляют. Грустно то, что многие из этих высокомерных людей сами-то и яйца выеденного не стоят - странным образом полученные преподавательские места на некоторых кафедрах не являются диковинкой. Устаревшие взгляды на преподавание, огромное количество "баластных" дисциплин, за которые с вас три шкуры сдерут, скука и постоянное ощущение безысходности - вот что ожидает вас на филфаке . Ныне я испытываю отвращение ко всему, что связано с филологией и университетом.
(с)
Только замените филфак любым другим факультетом этого универа и вы не ошибетесь.

,

Не поступайте сюда никогда!!!!!Пожалеете я Вам говорю!=)))

,

Вот заканчиваю 3 курс!Преподаватели через одного отвратительные!!!И я не имею в виду то,что они просто "придераются", много требуют, а конкретно очень плохо относятся к студентам!!!Чуть ли не каждый раз оскорбляют!Мы не раз записывали их на диктофоны (пока не все решились пойти к ректору),хотя ректору уже поступали такие жалобы!!!В деканате ещё хуже отношение!!!Просто угнитают!!Да, конечно не всех...Знаю некоторые заслуживают,но это же не корректно с их стороны!!!Провинился я на первом курсе(не сильно ещё разобрался во всём) так ко мне до сих пор отношение ужасное!!!Хоть и проблем, "хвостов" у меня нет!!!Я учусь на контракте (конечно не хочу показаться наглым в высказывании,но...) и мои родители платят такие деньги для того чтобы меня учили(во-первых), а не угнитали!!!!После их таких высказываний в мой адрес, реально нет никакого желание не то, что учиться, а жить вообще...Повезло хоть нашел там друзей много

,

Да, важко читати такі погані відгуки про ВУЗ, який закінчив. Я закінчила у цьому закладі факультет педагогіки і психології. І дуже дякую викладачам за професійні знання, а особливо за "школу життя". Часто згадую ті настанови, які ви давали,приклади, що ми розбирали на заняттях. За весь період навчання нічого не платила, а просто з радістю вчилася. Окреме дякую членам деканату. Прекрасні, добрі люди, знавці своєї справи. Раджу цей факультет всім.

,

Це ужасний університет, всі хто тут учиться вже багато раз пожалів про це! постійне здирнечтво грошей і то у великих сумах, заставляють хворих ходити на пари і довідка не поможе, скажуть, що ви не інваліди, а якщо інваліди ти чого сюда прийшли... постійне прениження з боку викладачів!

,

Найбільшою особливістю та низістю є зазначені переваги саме економічного факультету.
1. 80% викладацького складу доктори або кандидати наук (з них у вас будуть викладати максимум 4-5 і скоріше за все просто читати лекції і не варто очікувати надцікавої інформації, все застаріле і монотонне) не уявляю,де вони взяли ці 80%, більшість (десь 60-70%) викладачів зовсім молоді, вони закінчують цей ВНЗ і залишаються на пару років для досвіду роботи в резюме. Викладачів,які реально знають свій предмет не так вже багато, зате понтів...

,

я студент-магістр і мені за 5 років ніхто не читав лекцій із листочка.фінансово-гуманітарний факультет я люблю,навчаюсь на державній формі,все здавав сам,завжди отримую підвищену стипендію.мені подобається все і моїм друзям також.тож підіть до іншого внз і навчіться любити,а не лише не навидіти.

,

прекрасний університет,прекрасний фінансово-гуманітарний факультет,можеш себе реалізувати повністю,,було б бажання,всі умови є,прекрасне місто.я із дніпропетровська і нешкодую,що вступила саме на фгф.хто навчається для того є всі умови,хто не навчається їм скрізь однаково погано.

,

Навчаюсь на економічному, на державній формі. Нікому нічого не платила, ходила на всі пари, заробляла бали і в результаті отримую стипендію. Такшо нікому не вірте. Хочете отримувати стипендію, то учіться і все у вас буде добре.

,

Я навчаюсь на фігансово-гуманітарному факультеиі на державній формі начання, мені тут подобається навчатися, викладачі на нашому факультеті високого рівня , навчатися скрізь тяжко, хто хоче вчитися і отримувати стипендію той буде вчитися, а хпо так просто поступив щоб в армію не забрали то той і буде говорить що тут погано навчатися. Ми самі обирали де хто хоче навчатися. Так шо поганого нічого сказати не можу про наш факультет і університет вцілому)

,

Всім доброго вечора, я студент Фінансово-гуманітарного факультету, навчаюсь на другому курсі, мені подобається навчання в університеті. На факультеті видається збірник наукових праць студентів «Економічний вісник університету».Також у житті факультету беруть активну участь студенти, які із задоволенням працюють у студентській раді, організовують концерти, благодійні акції і багато іншого. Регулярно відбуваються наукові регіональні, всеукраїнські і міжнародні конференції , зустрічі студентів факультету з відомими вченими. На факультеті також є КВН команда «Без прописки», яка бере успішну участь у міжвузівських змаганнях, і показують досить непогані результати. Команди фінансово – гуманітарного факультету неодноразово були призерами першості університету з міні-футболу, легкоатлетичного кросу, різноманітних квестах та брейн-рингах.У вільний від навчання час студенти займаються у спортивних секціях з футболу, волейболу, баскетболу. Студенти забезпечені гуртожиткаит готельного типу.

,

Хочу подякувати за здобуті знання викладачам економічного факультету. Навчатись було легко бо старався. Університет сподобався.

,

Я сам з Чернівців,навчаюсь на фінансово-гуманітарному факультеті, і мені подобається. Викладачі цікаво та зрозуміло доносять до студентів інформацію. За необхідністю можуть допомогти, порекомендувати певну літератури чи просто словами ще раз пояснити. Одним словом на факультеті навчатися одне задоволення.

,

Навчатись в університеті дуже подобається особливо на ФГФ,все залежить від людини,якщо вона прийшла з цілею здобути ВО то вона її здобуде,але якщо хтось йшов протирати штани то так воно і буде.Викладачі дуже доброзичливі,якщо щось не виходить завжди допоможуть. Взагалом нічого поганого сказати не можу.

,

Навчаюся в цьому університеті, не шкодую, дуже подобається, раджу усім. Чудовий університет, хороші викладачі, добрі умови для навчання, хто має бажання вчитися, то не тяжко.

,

читаю гадості за фінансово-гуманітарний факультет і в душі кипить.мені дають найкращі знання,я знайшла навчаючись в магістратурі прекрасну роботу в банку,в києві,мене цінують за професіоналізм,а ще три роки поспіль я отримую перші місця і золоті медалі на міжнародній олімпіаді з економічних та фінансових дисциплін серед країн снд та євроазійського союзу(а це2358внз).всього наш факультет отримав у 2012році-6золотих медалей на міжнародній студентській олімпіаді із фінансових і економічних наук,6 призових місць на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт,5 призових місць навсеукраїнських предметних олімпіадах,у 2013році-12золотих медалей на міжнародній олімпіаді із фінансових і економічних наук,7 призових місць на всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і 6 призових місць навсеукраїнських олімпіадах,у 2014році-13медалей на міжнародній олімпіаді,6 на всеукраїїнському конкурсі і 6 на всеукраїнських олімпіадах.жоден столичний внз немає стільки нагород.

,

я родом із волині,навчаюсь на фінансо-гуманітарному факультеті,мені і моїм однокурсникам дуже подобається!

,

прекрасный вуз,прекрасные преподаватели,все условия для учебы.если ты пришел учится,а если пришел прогулятся,тогда все вузы будут плохие.

,

Викладачі тупо читають лекції з листочків. Взятки беруть...але не всі. Вимагають постійно на щось здавати гроші (на стільчики, книжки, журналиі т.д.) Я на платному і ви ще щось збираєте з мене? Студентів за людей не вважють. Вчитись важко. Ненавижу економічний

,

Для когось хороший,для когось не дуже,а комусь взагалі тюрма... Можу сказати одне: хорошого тут дууууууууже мало( якщо є щось взагалі). Я прийшла на роботу і вчилась практики з майже з нуля, і зовсім не через своє небажання вчитися!!!!! Викладачі (причому з профільних предметів) якщо і приходили на пару то тільки щоб розказати нам як вони погуляли, як вони провели відпустку або хто з ким спить

,

Мова йде про факультет іноземних мов ПХ ДП.Якщо ви прагнете бути стараниим студентом,що відвідує всі заняття і чудово засвоює і використуовує на практиці свої знання, при цьому отримуючи стипендію, як нагороду-забудьте про цей ВНЗ.Ви можете пнутися зі шкіри, втім якщо ви не ходите під верхівкою деканату, чи ж принаймні не протеже когось з викладачів - про стипендію і цілком заслужені шанси на поїздки за кордон від університету-теж забудьте. Вас зрізатимуть найдивовижнішими способами і нейнепербачуванішими поворотами подій.
Якщо ж ви змиритесь з бюджетним місцем без стипендії, то вивчити мови тут-завдання підсилу тільки тим, хто і без навчання має незаурядний розум. Загалом, 5 років навчання тут може замінити (і навіть перевершити!) 1 рік заняття з репетитором.
Welcome, любі родичі праціників цього ВНЗ, вам тут буде затишно і спокійно! Решта - краще обирайте контракт у нормальному ВНЗ, ніж бюджет із зіпосваними нервами і пустою головою тут!!!

,

ВУЗ має багато переваг, адже налагоджені добрі стосунки з роботодавцями, які дозволяють студентам отримувати не тільки практичні навички, а й влаштовуватись на роботу, студенти мають змогу займатися науковими дослідженнями. І взагалі в університеті створена дружня атмосфера співпраці викладацького складу та студенства.

,

Класный вуз, учусь и всем советую. За сесию денег не платил. Если хочеш получить знания, для этого есть все условия

,

Зараз на червоний диплом ніхто не дивиться при влаштуванні на роботу, дивляться на те, що з себе представляє людина, оцінюють її знання та навики. Навіщо ж тоді платити гроші, давати хабарі?? В університеті, щоб отримати червоний диплом, необхідно займатися й науковою роботою (крім того, що старанно працювати на практичних заняттях та здавати на високі бали іспити). Все залежить від нас - студентів. Багато знайомих, що вже закінчили універ, працюють по спеціальності і більшість з них влаштувалися на роботу по співбесіді.

,

Те, кто хочет учится, учатся сами, без взяток и чего-либо подобного. Сама учусь на "отлично", на эконфаке, ни разу не заплатила ни копейки. Да, процентов 60 материала выучиваю сама, лекций мало – информации знаний нужно много, да, есть бесполезные предметы типа философии и истории украинской культуры, но! Вам всегда подскажут, объяснят, что непонятно, скажут, куда подойти, к кому обратиться, если надо - разжуют, и отправят прямо в рот. Кто хочет получить действительно самое важное, чему могут научить в университете - идите сюда, не бойтесь. Главное - не лениться, и тогда вы получите действительно хорошее образование. А те, кто хочет ходить в универ, как в детский садик, т. е. сидеть, плевать в потолок, учить только то, что на лекции отчитали, то тут… ,так что, выбирать вам.

,

Вступила на економічний факультет самостійно, ЗНО склала добре, та й бали атестату високі, а це - пряма дорога на бюджет. До речі, ще жодного разу нікому нічого не платила. Знання дають чудові, але треба пахати за десятьох. Університет не для тих хто любить відпочивати, робити щось в півсили або покладається на удачу. Навчання тут - це справжнє випробування, виховує залізні нерви та вміння боротись до останнього. Учіться і будете мати знання та стипендію.

,

Ті, хто погане пише про інститут, ледарі і мабуть мали проблеми з навчанням. Інститут класний, хто хотів той вчився. Викладання супер! Велика подяка викладачам економічного факультету. А хто не вчиться, той вирішує питання іншими шляхами.

,

Университет очень хороший , я сюда перешла с другого вуза (ушла из за бешеных взяток), и сразу ощутила разницу , никто на взятки не намекает и не берёт, преподователи хорошие и не зануды , все предметы рассказывают понятным языком с понятными и современными примерами, я довольна что перешла именно сюда на экономичный факультет.

,

Я зараз навчаюся на економічному факультеті. Нічого поганого про ВУЗ сказати не можу, все залежить тільки від тебе самого, від твоєї наполегливості і старання. Корупції, принаймні на моєму факультеті як такої немає. Я, особисто, нічого не платила аби вступити сюди на державне, те й саме про гуртожиток. Не знаю, які умови в інших гуртожитках, але в нас досить хороші. Загалом можу сказати, що буде багато предметів, які будуть даватися важко , але по-суті всі все здають, не так тут суворо, викладачі ідуть на поступки.

,

Прочитала разные коменты и захотелось поделиться своим опытом) Поступила в этот университет я в 2013 году на магистратуру экономического факультета. Приехала поступать из другого города где я получила бакалавра. Конечно очень переживала и думала что поступить на бюджет да еще из другого университета абсолютно нереально, но рискнула! Оборвала все концы у себя в универе я решила, что кто не рискует тот не пьет шампанского))))) И к моему удивлению я поступила! Представляете, на бюджет!!!!!! Моему счастью не было придела!!!!!! Спросите меня как мне училось? Я отвечу, преподаватели конечно разные встречались, но это жизнь и человеческий фактор. Кому то мы не нравимся, кто-то нам не нравится, по разному бывает! Нужно учиться, стараться! Я закончила магистратуру на отлично, с красным дипломом!

,

Чудовий вуз! Якщо є біжання вчитися, то будеш вчитися. Дуже гарний викладацький склад, зокрема на нашому економічному факультеті, основні дисципліни викладають справжні фахівці. Тому, якщо в планах є робота за такою спеціальністью, цей вуз найкращий))

,

Хочу відзначити роботу кураторів на економічному факульеті 5+

,

Читаю відгуки про економічний факультет і я шокована. Я приїхала на навчання у 2014 році з сільської місцевості з дипломом з відзнакою. Вступила самостійно на державну форму. В навчанні старалася, все вчила, тому що реально розуміла, що стипендія мені потрібна. За сесію нікому нічого не платила. Своїми знаннями здала сесію і витягла на стипендію. Дуже вдячна всім викладачам за знання і за відношення.

,

Мені подобається навчатись в университеті, на економічному факультеті!Затишний заклад в гарному і мальовничому місті !Навчання доступне по ціні, особливо для людей з провінції! Викладачі завжди йдуть назустріч тим, хто прагне навчатись!Знайшов тут багато друзів.Вчусь сам, то й не за що не плачу, а тим хто пише бруд пораджу хоити на пари, і не доведеться бігати щукати тих кому взятку тицяти!!!!

,

Дивують такі негативні коментарі , про ВУЗ, особливо про фінансово-гуманітарний факультет!Сама колишня випускниця, не можу сказати, що заклад чимось гірший за інші!Хто хоче навчатись и отримувати знання, той їх отримає!

,

Переглянув коментарі про цей ВУЗ...Щиро кажучи, був неприємно враженим! Я сам навчаюся у ПХДПУ. Не можу сказати, що тут все ідеально і гладко, але для тих, хто має бажання навчатись - надаються всі можливості. Оцінки отримують ті, хто ходить, сесію здають ті, хто ходить. Проблем взагалі не виникає. Більш того, якщо викладачі бачать пориви студента у навчанні - йдуть йому на зустріч!!! Я на 4 курсі, насправді тяжко було лише під час першої сесії. Далі, ми увійшли в колію, викладачі нас пізнали краще. Зараз все супер. Готуємось до державних)

,

Я закінчила університет в минулому році,саме економічний факультет.Дуже здивувалась з коментарів,тому що за всі роки навчання ніколи ні за що не платила,і всі мої одногрупники також.Викладачі завжди приходили на пари і викладали нам високий рівень знань,завжди йшли нам на допомогу.Декан чудова і привітна жінка,кожен студент може звернутися до неї,вона з радістю допоможе.

,

Я студентка заочной формы обучения финансового факультета в этом университете . Учусь уже второй год и очень довольна. Ни разу не пожалела что выбрала это учебное заведение. Не верьте плохим отзывам, за период обучения я видела только позитив, кто хочет учиться и получать знания сможет получить это у преподовов без проблем. Мне ни разу не отказали в помощи или консультации, уже сдала 2 сессии и довольна результатами. Могу сказать одно, кто хочет получить знания тот может сделать это. Странно читать о взятках и т.д. Дорогие, не очерняйте других, начните с себя. Я не платила ни копейки за 1,5 года и о боже, оказывается это возможно)))) Так что большой поклон преподам этого факультета и вуза в целом за Вашу работу. С прошедшими всех праздниками, благополучия и процветания ВУЗУ.

,

Я не знаю для чого це треба писати всяку чепуху, коли тут не вчишся, нічого не знаєш і не бачив смаленого вовка!!!!. Підіть в інші вузи в Києві і подивіться, як треба вчиться: спочатку заплатите за навчання не менше 10 тис. грн. в рік (це ще попробуйте найти таку плату), а потім попробуйте здать кожну дисципліну, заплатить - і не факт, що здасте. Нормальна людина ніколи не буде пиляти гілку, на якій сидить. І ще: не копайте яму іншому, а то самі в неї впадете!!!!!!

,

Я в шоці!!!!! Навіщо так гадити економічний факультет!!!!???? Я провчилася на економічному і задоволена отриманими знаннями, працюю в банку, задоволена своєю роботою, керівництво взяло по співбесіді на роботу за рекомендаціями університету. Ніколи ні за що не платила і все здавала сама, а якщо хтось не хоче навчатися і хоче щоб у нього було все добре, то це його проблеми. Ходи на пари, вчись і у тебе буде усе добре. Раджу вступати на економічний і нікого не слухати!!!!

,

Це ужасний університет, всі хто тут учиться вже багато раз пожалів про це! постійне здирнечтво грошей і то у великих сумах, заставляють хворих ходити на пари і довідка не поможе, скажуть, що ви не інваліди, а якщо інваліди ти чого сюда прийшли... постійне прениження з боку викладачів!

,

ФГФ - это контора, которая торгует дипломами, а не дает знания. Едут на сессию - тянут кучу денег. Все оценки покупаются. И не только тройки. У моей знакомой красный диплом магистра, но в голове нет никаких знаний. Дипломную клепала препод с кафедры из Интернета: кусок там, кусок там. Каких-либо исследований и новых результатов в работе нет. Так... курсовая - уровень первого курса, а не магистра. Тем не менее выдали красный диплом... потому что оплачено.

,

Уже 100 разів пожалів, що поступив сюди =(... Повівся на досить велику кількість державних місць на економічному (порівняно з іншими ВНЗ) при вступі.Хочу усіх запевнити: не вірте усім тим дешевим обіцянкам,які вам згодом дуже дорого обійдуться! Особливі знання, високий рейтинг ВНЗ, майбутній спеціаліст, наукова діяльність, саморозвиток, нові враження...стоп...ви досі у це вірите???Ось вам інша сторона медалі.Більшість викладачів-вчорашні випускники,самі толком не знають нічого.Високий рейтинг хіба по прихованій корупції("віддяч " викладачу у розмірі 150 грн,і "3" не отримаєш,але й "5" ніхто не гарантує).Написання наукових робіт...смішно аж ..ctrl+c та ctrl+v,а ще удар по кишені,бо задоволення не з дешевих,зате на кафедрі похвалять викладача,що навчив 1-курсника основам наукової діяльності.Все грунтується на принципі:"Як сказали зверху,так і має бути,а твоя думка - ніщо".......задумайтесь!!!

,

Жахливий заклад. Вступала туди з червоним дипломом, нагородами і рекомендаціями і потрапила на контракт. Пізніше дізналась, що бюджетні місця продавалися за методом аукціону. Вибрала даний вуз, бо чула від стаціонарників, що хабарів у них не беруть і плата за контрактне навчання невелика. В результаті плачу ДУЖЕ багато. Образливо, що знання заочників нікого не цікавлять, переважна кількість викладачів не поставить оцінку, доки їм не "позолотиш ручку". Заставляють купувати їх власні книжки, не залежно від того, чи є в тебе література та база знань (можна зрозуміти викладачів, бо їх теж заставляють це робити наказом "зверху"), але якщо книжку не придбаєш - на іспиті ти в чорному списку. Я - не ярий противник хабарництва, коли людина не хоче або не може вчити самостійно. Але я в розпачі від того, що гроші беруть У ВСІХ, не дивлячись на знання.

,

Рік назад читала тут відгуки, хочу щоб і мій комусь допоміг. Діти з гарним рейтингом - навіть не використовуйте його на запасний варіант. 1 серпня раптом виявилось що з 30 бюджетних місць 27 по цільовому направлені, і якщо гарно розібратися в іхніх документах то це правильно, але чомусь в приймальній комісії завірили що ми точно пройдемо з рейтингом 740. Дякую богу що ми його розглядали як найгірший варіант і хоч не пройшли =) та раді цьому і без проблем поступили в набагато престижніший КНЕУ. Цей ВУЗ заслуговує ті рейтинги студентів, які поступили. Було гірке розчарування, але зараз я розумію що то була вступна двохтижнева істерія :) Бажаю вашим діткам поступити в гарний ВУЗ, після якого вони знайдуть гарну роботу. На контракт - в цей ВУЗ навіть не думайте, подивіться рейтинги ВУЗів. Роботодавці також дивляться, і якщо вже платити - то за нормальний ВУЗ. Удачі при вступі!

,

Дорогие абитуриенты! правда, правда и только правда! без лести и без обзывательств. Только правда. На экономическом факультете за три года было всего пара-тройка преподов, которые любили свой предмет, понимали, о чём говорят и умели толково объяснять. 90% преподов на лекциях сами засыпают от того, как читают( причём читают в прямом смысле - взяли книгу или распечатали из инета - и тупо, не объясняя, всю лекцию диктуют) Очень редко, если препод что-то объяснит. Такое отношение преподов к своим дисциплинам напрочь отбивает желание учиться, потому что собственно учёба отличников сводится к зазубриванию для оценки. Зазубрил, рассказал, забыл, пошёл

,

ФГФ самий ужасний факультет. Тут корупцiя оповила всiх: вiд декана до лаборанта. Не поступайте сюди, ви ненавидiтимете себе за те, що прийшли в цей вуз

,

Я теж навчався у цьому ВУЗі на відділенні післядипломної освіти. Про викладачів і керівників відділення скажу тільки добре. Все відмінно. Спеціальність у мене була - історія. З викладачами факультетів і історії України і Всесвітньої історії спілкувався постійно, бо був старостою групи. Фахівці чудові. Хто хотів отримати знання, той їх отримав. Так навчатись треба, а не стонати. Включайте мізки. А викладачі класні. На заняття треба приходити, щоб очі горіли, і ловити кожне слово викладача, а не витріщатися в телефони. Хочу виразити слова вдячності Білобровко Т.І., Панченко В.О., Колибенко О.В, Колибенко О.В., Соловйовій Т.М., Ткаченко Л.В.,Горденко Т.М., Лисенку А.А. Дякую.

,

Преподаватели, у вас совесть есть. Вы хотя бы ставили нормальные оценки тем студентам, которые присутствуют на парах и учатся, а то у вас те студенты, которых целый год не ходят на пары и ничего не учат получают пятерки, а знающие студенты получают тройки. Вы доводите детей до сумашествия. Когда наконец вам будет достаточно денег. На вас нет проверок из министерства, как в былые советские времена.

,

Любі майбутні вступники!!!! Ні в якому разі не обирайте цей корумпований ВУЗ!На стипендію треба виложити круглу суму, чи вчишся ти, чи ні. Але найгірше те , що цінують тут не хороші знання , а товсті гаманці студентів. Про таке відкрите хабарництво я ще не чула... Не вірте позитивним коментарям. Нічого доброго на вас тут не чекає. Прислухайтесь!!!!!!

,

Ненавджу цю бурсу. Тут дорога відкрита тільки блатним. Особливо якщо твій тато ректор а мама головний бухгалтер. Можна і на пари не ходити і жодного разу не відповідати, а в тебе все в шоколаді і ти відмінник. А якщо ти вчишся і отримуєш 5, то твої роботи дивним чином викладачі гублять і заставляють переписувати на 2 або 3. А потім тобі вже місця на стипедію немає, бо викдадач каже "вибачте, такі ліміти деканату". Декан дуже не порядна особа.

,

Сесия около 2000 гривень, в среднем 150 гр дисциплина. За здачу сесии можно обратится к декану или зав кафедрой. Или к студенту-решале. Напрямую с преподавателем дешевле. У преподавателей план по деньгам. Не выполняешь плати со своей зарплаты. Кто не выполняет не -подписывают договор. Все кто не брал деньги, пытался вопреки руководству что-то научить - уже давно не работают. На их место берут вчерашнах студентов-решал на пол ставки, хотя нагрузка на полную ставку. Фонд зарплаты разворовывается. За обращение студентов на телефон горячей линии к ректору - исключают. Платят все студенты. За исключением некоторым преподавателям, которые с неучей берут больше, покрывая неуплату тех кто учится. Машины, на которых ездят деканы и заведующие, на зарплату не купишь. 30% студентов после первой сессии стипендию уже не получают никогда. Руководством воруются средва со стипендиального фонда. В общежитиях в комнате в три раза больше проживает, чем положено.

,

Навчатися у даному "храмі знань" я б не побажала навіть своємі ворогові, хоча серед викладачів багато достойних фахівців, що сумлінно виконують свої обов'язки, риба, як кажуть, гниє з голови, а голова тобто деканша та ще "Харизматична особистість"! Вирішувати Вам, та все ж не раджк!!!

,

Универ ужасный!!!Особенно факультет экономики!!! Оценки выставляются не за знания, а по приказам сверху. На каждую сессию приходит "ориентировка" кому ставить "5", а кого из бюджетников надо "снять" со стипендии. А самое обидное - режут крассные дипломы на самом финише - на 4 - 6 курсе!!! Старостам ставят максимум, не смотря на то, что человек и двух слов связать не может, а студентов, которые работали все года учебы просто унижают из-за субьективного отношения преподавателей. Взятки на каждом шагу!Прокуратуры на них нет!Никто ведь не осмелится пойти один против декана все ,кого обидели просто молча терпят и "забивают" на это все! Я закончила этот универ, и проклинаю тот день, когда сюда поступила! Мой совет: никогда не молчите, когда ущемляют ваши права!!!

,

Нормальний університет для тих хто справді навчається, а не тільки для тих які прийшли на пари і зразу давайте відпросимося з пар і підемо до дому. За 6 років навчання в мене в групі це було постійно, їх не цікавило навіть що за викладач прийде. І думайте хто винуватий. Жодного разу не платила і тести здавала нормально, бо знала теми за якими складені вони були.

,

Читаю и удивляюсь! Кто хочет учится, тот учится. Знания есть везде, главное желание их получать. Еще раз убеждаюсь в том, что каждый смотрит на мир своими глазами. Кто ищет пороки - видит пороки. Кто ищет знания - находит мудрость.

,

Ужас ))))сплошной нервоз ,хочешь учиться ,а не можешь!!!!!!не дают !!только деньги вытягивают,а люди какие учатся..... на две группы 5 человек которые могут пойти против системы и сдавать своими силами и умом,а остальные стадо,которое даже не пытаются попробовать сдать без денег,к тому же не интересуются куда уходят их деньги, молча сдают как-будто все обеспеченные и не парятся, этим раскармливая наших "преподавателей" !!!!! мы живем в той стране на которую заслуживаем !!!!!!!!!!!!!!!!!!! в стране ,где почти все !!!!!!!живут безразлично!!!А преподавателям хочу сообщить что совесть нужно иметь.!!!!!!!!!!бесконечно это длиться не может ......

,

Нет взяток???, смешно читать, история Украины - 200грн, педагогика-(учитель не приходит на уроки) -200грн. и так далее. сессия обходится примерно 1500-2500 грн. это для тех , кто ходит, если не ходишь на 50 грн. дороже. Да, лично учителя не берут, чаще всего через посредников или старосту группы. Самый коррупционный институт и это при том , что будущая специальность с копеечной зарплатой.
Хоть учишься, хоть нет, все равно платишь.
Промолчу о госах и дипломном проэкте...
Имени не назову, потому что уже столько вложено в этот институт, надо уже закончить.

,

Одумайтесь и бегите с этой цитадели! Обучение на нуле! Проведите проверку!

,

учебой в этом ВУЗе даже и не пахнет, пришел отсидел и ушел

,

Я сейчас студент эконом. ф. Преподавания нет, пришли - почитали лекцию с папки - всё. Сессия убогая, все бегают не знают что конкретно делать. Преподаватели не могут сами сказать что надо делать. Взятки берутся весьма охотно. Недавно в корридоре зам.ректора открыто сказал, что никто никуда после техникума не поступит, всем дорога сюда. Всем просто плевать на всех, учебный материал устарел еще в 90х. Поступайте в любой но етот обходите стороной и десятому закажите.

,

если желаете 4 года просто отсидеть и выйти в свет с пустой головой то вы на верном пути

,

Периодически сдавал сессию на экономическом за своего брата (круглого двоечника). Что учителя, что выпускники - темень страшная. Дорога сюда одним лузерам с отсутствующим или близким к нулю IQ.
Пойти сюда учится тоже самое что купить диплом в переходе. Все красивые отзывы пишутся под заказ. Осторожно!!

,

Не університет а бурса з великими амбіціями...
студентам 1 курсу навмисно дають тести з питаннями програми за всі 4 курси щоб скинути їх зі стипендії,сам з цим питанням стикувався,причому викладачі навіть не приховують це ,а відверто кажуть у очі, що питання будуть і близко не такі,які ви вивчали чи хоча б могли очікувати.
Студенту який прийшов просто навчатися з гарними знаннями та інтузіазмом своїми власними знаннями не здобути гарних балів, без хабару...весь університет тримається на корупційних діях викладачів на чолі з їх ректором!

,

Навіть ВУЗом назвати важко, особливо фінансово-гуманітарний факультет! Знань ніяких. Бали за знання не ставлять дійсно розумним студентам, які відповідають цілу пару, а вся група слухає і записує. А в кінці пари найвищі бали в тих, кого тягнуть на стипендію( хто заплатив ) - і нічого, що вони зовсім не відповідали чи їх зовсім не було на парах! Бали не доставляють, постійно випраляють, витирають - в журналах і заліковках. Питання до тестів можна взяти через великий скандал! Оцінки з системи С 1 студентам показувати заборонено. НЕ ВІРТЕ ХОРОШИМ ВІДГУКАМ - то преподи пишуть чи їх діти

,

Університет жахливий!!!На економічному вже задрали. Все тут через гроші!!!Викладачі "стоять з простягненою рукою і просять"Ну дайте ж вже бабла!""Скоріше б втікти звідси!

,

М-да, читаю кльові коменти про економічний факультет і дивуюсь... Стопудово викладачі пишуть відгуки. Такаго прибацаного факультету не зустрічала ніде. Деканша постіно оре на викладачів. Викладачі на пари до нас не ходять. Більшість з них викладають предмети, в яких самі нічого не розуміють. Якщо ставиш додаткове запитання, то в кращому випадку кажуть, що на практичних нам все пояснять, а в гіршому випадку просто кричать.
Не витрачайте часу на цей ВНЗ. Батьки біжіть звідси разом з дітьми

,

Йдіть вчитися на філологічний! І мови іноземні вивчите, і весь світ по академічному обміну студентами об"їздите! Паралельно будете вчитися у Західночеському університеті. Наші там цілий місяць пробули... І зрозуміли, що наш універ - не гірший!!! А те, що якийсь підручник сучасний купити на Петрівці колись треба - то без цього сьогодні нікуди! Старші курси це добре розуміють.

,

Закінчила економічний факультет. Задоволена отриманими знаннями, працюю по спеціальності провідним економістом в банку. Обурена наклепами, які ідуть в адрес рідного університету. Відвідувала всі пари, викладачі були дуже кваліфіковані та ерудовані. Всим задоволена. Раджу вступати.

,

Всім привіт.Я студентка 4 курсу,факультету педагогіки та психології.Загалом ВУЗ дуже хороший.На моєму факультеті працюють викладачі які збагачують наш розум корисними знаннями.Я люблю свій університет.Поступайте на факультет педагогіки та психології.

,

Класний універ-є багато можливостей,які в ньому можна взять-купа програм міжнародних,постійно на конкурси відправляють,виставки,конференції якісь поїздки,вєчна двіжуха для студіків в Адріку,концерти в унівєрі,пацани в качалку,спортзал ходять ввечері в футбол тренуються,дівчата в вокальні кружки ходять,танцюють,на кожному фаці свої якісь цікаві практики,стипендія регулярна та вообще є чим зяняться і що для себе знайти і гріх жаліться за 800 грн в місяць- можна сісти і вивчити ті пари-бісять,ті люди,які пишуть,що тут,щось не так.

,

Нормальний вуз. Вчуся на економічному факультеті. Все влаштовує. Якщо ходити на пари, то викладачі заохочують і підтримують. Просто так, ясна справа, відсиджуватись не вийде. Але якщо до викладачів по-нормальному, то і вони по-нормальному до студентів. Знання дають хороші, матеріали цікаві. Мені подобається!

,

На філологічному факультеті вчитися нормально, якби не було такого бездарного викладача який постійно залякує студентів, ставить низькі або ніякі бали студентам. Вартість книжок, які вона пропонує - дуже високі. 500 гривень обраний підручник. Але це не факт, що буде добре у навчанні. Практика мовлення передбачає списування великої кількості вправ, а не комунікації. Для чого таке навчання?

,

В цьому році корупція процвітае.

,

Учуся на економічному. Тут все влаштовує. Викладачі йдуть тобі назустріч. Навчання не важке, просто треба старатися. Бо якщо прийшов просто посидіть за партою, то нічого й не виходитиме, будуть часті нарікання. А якщо прийшов учитися, то все нормально. Мені подобається.

,

Навчаюсь в магістратурі фінансово-гуманітарного факультету. Навчальним процесом дуже задоволена, набуті знання допомагають у практичній діяльності, адже проходжу стажування на підприємстві з можливістю подальшого працевлаштування. Дуже вдячна викладачам за якісне надання знань. Викладацький і студентський колектив згуртований, задоволена навчанням і всім раджу.

,

Я в цьому році вступила на фінансово-гуманітарний факультет. Навчатися тут дуже подобається. Викладачі просто люди від Бога. Завжди в усьому допоможуть, підкажуть, підтримають. На парах дуже цікаво. Оцінюють по справедливості, тому всім раджу вступати у цей ВНЗ і на цей факультет.

,

Я - студентка еконфака, скажу що вчиться нормально. є свої плюси і мінуси, просто кожен вибирає для себе, де кому краще. Мене влаштовує безкоштовне навчання і стипендія. це не так, як моя подружка сидить ночами учить, платить за навчання, і ще й не отримує стипуху. Просто не хочеться здавать ці тести, а так вчиться не важко. Викладачі нормальні люди і допоможуть як потрібно

,

Хороший університет і класний економічний факультет. Зі свого досвіду знаю: хто з студентів учиться, у того все нормально з навчанням. Викладачі підтримують і допомагають. Усе залежить від студента, від його бажання навчатися. На економічному факультеті ще й відкрилися нові спеціальності. Моя знайома пішла вчитися на документознавство. Каже, що подобається. На наступний рік хоче поступать її брат. Також тут гарно розвинене дозвілля. Постійно проводяться різні заходи. Студентам не скучно

,

Закінчив у 2011 році економічний факультет. Постійно згадую прекрасні роки мого навчання. У нас на факультеті була така атмосфера, що постійно було бажання відвідувати заняття та приймати участь у різних заходах ( творчі конкурси, олімпіади). Завдяки отриманим знанням самостійно влаштувався на роботу по спеціальності до приватної установи обійшовши на співбесіді випускників 5 різних вузів.

,

З власного досвіду можу сказати, що це хороший університет, я поступила в 2002 році без жодних хабарів і провчилася також не платячи ні копійки. Завжди з вдячністю згадую декана економічного факультету, дуже мудра і порядна жінка, а те що строга, то зі студентами по іншому ніяк. Моя сестра також закінчила цей університет в 2010 р. ІФВП , географ, і я також не чула, щоб вона жалілася, дуже сумує, особливо за Бучаком та практикою в Карпатах. Обоє працюємо по спеціальності. В цьому році племінниця закінчує школу, хотіла йти в Поплавського на туризм, але і в Переяславі відкрилася така спеціальність, то навіть без роздумів буде поступати сюди.
І в наш час були різні студенти, одне залишається в студентів стабільним, завжди винен викладач та той хто заробив кращу оцінку.

,

Мне университет очень нравиться, я и моя группа проучились в нем с удовольствием, преподаватели на экономическом факультете, в большей мере хорошие, я была старостой группы и могу заверить, мы никому ничего не давали, и я считаю что если есть знания то платить не придется. Здесь хорошая база для получения знаний иметь желание, а главное что он государственный!!!!!!

,

Очень даже хороший университет! Поступила 2010 году на экон. факультет, и документы подала с первого же раза. Здесь дают хорошие знания ( просто все зависит от того - хотите ли вы учиться ))), преподаватели - профессионалы своего дела. Я довольна университетом.

,

Навчалася на економічному факультеті.В 2013р. закінчила магістратуру.В мене був індивідуальний графік,так як навчалася і працювала одночасно.... Мені завжди йши на зустріч викладачі і підказували,і допомагали,якщо щось не зрозуло було...Успішно закінчила університет і працюю по спеціальності. Кожен сам оберає свій шлях,якщо хочеш навчатися-то ніхто цьому не завадить!!!А хто тільки гуляє по "Адреналінах" і нічого не хоче від життя-то і результат такий....

,

З особистого досвіду можу сказати, що за два роки навчання на філологічному факультеті (іноз. мова) явної корупції не помітила. Молоді викладачі, що викладають англ., нім. дуже гарно знають мову і видно, що зацікавлені й нас навчить. Вони себе ставлять так, що нам соромно не те, що дати їм хабара, а прийти на пари неготовими. Немає такого,що викладач прогулює пари чи мовчить цілу пару. У нас сильна група й ми самі зацікавленім мати сильних викладачів. А от про викадачів, які читають предмети, що не стосуються іноз. мови це сказати важко. Поrи доїдуть до 7 школи запізнюються, беруть..., говорять по тел. на парах, або взагалі не приходять.

,

Фух... Ще півроку і я втечу звідси з дипломом. Я дуже жалію, що вступив сюди. Деканша нашого факультету просто неадекватна. У нас хто вчиться, тому степуху не дають. Розказують, що держава не дає грошей. А ті що не ходять на пари тим дають стипендію. Дивина. То ми сидимо на парах , на котрі викладачі не ходяь, а якщо ходять, то ні бум бум у предметі, то ми не заслужили на степуху, а ледарі, котрі кидають гроші, о їм завжди будь ласка.

,

Що можу сказати.... Університет дійсно хороший: забезпечений бібліотеками, інтернет-доступом, кафе, аптекою, навіть невеличкими бутіками, де можна придбати взуття, косметику і т.п. Територія велика, гуртожиток чудовий: 5-ти місний, квартирного типу, нещодавно поставили пластикові вікна. Поруч магазини та нічний клуб "Адреналін", дістатися в центер міста - ніяких прооблем.
Що стосується ж навчання і отриманих знань....Це дійсно жах! На лекції викладачи ходять через раз, належної кількості матеріалу на надають. Якщо ти на держзамовленні - то або плати на початку семестру (перед сесією буде пізно) за сесію, або попрощайся зі степендією))) Якщо ж ти на контракті - то дійсно можеш здати сесію сам! Але будь готовим до того, що тебе для викладачів просто не існує) І тому в тебе 2 рішення: 1. в бібліотеку; 2. мерщій купуй бали і тести на сесію(на відміну від держзамовника в тебе є можливість за все "домовитися" за тиждень до сесії, виходячи зі своїх вже отриманих балів). Будьте також готовими

,

Это третий ВУЗ в котором я обучаюсь. Учусь на ек. факультете. Преподавателе просто не ходят к нам на занятия. С барского плеча дают лекцию, которую еще надо отксерить. Такого бардака нигде не встречала. Даже расписание толком составить не могут. Студентам контрактникам могут заявить что нет свободной аудитории и отправить вон с лекций. тем кто учиться за папины деньги этого и надо. я учусь за свои кровные и хочу получать образование. но не те условия. Все решают деньги. В педсоставе нет уважения к коллегам, сами друг другу только и смотрят как подножку поставить. Родители И абитуриенты прежде чем выбросить деньги подумайте ,что вам нужно диплом или профессия. Теперь я понимаю почему в школах страдают дети, так готовят в наших ВУЗах учителей. Администрация! они же будут учить ваших детей и внуков. Уважительнее относитесь к своим будущим и нынешним коллегам.Обратите внимание. что в расписание входит еще указание кабинета, у вас студенты заочники 50%времени проводят в поисках аудитории.

,

десь есть много хороших преподавателей, высокой квалификации, но очень много "серых мышей", молодых преподавателей , которые не знают 2х2 в своем предмете.Они могут разговаривать по мобильнику во время лекций о своих любовниках, обсуждать уу кого какие украшения и наряды, где кто отдыхал - в Турции или в Париже. А потом во время сессиитребуют взятки( зачет -300, экзамен - 300 и больше!!!!) Позор!!!! Умерьте свой аппетит !

,

кожного року студенти змушені писати зрізи,для того щоб не отримувати стипендії.Ніде такого нема,тільки тут!
На випускні державні ми здавали по 1000 гривень. Придираються до всього. Викладачі на пари не ходять... знань ніяких не дають. Заставляють самих читати лекцію бо у викладача болить голова.
Скрізь корупція і хабарництво. У нашій групі платили всі навіть ті хто з золотими медалями закінчив школу. Викладачі нав'язують купувати підручники, які взагалі не стосуються предмету. На заліку з історії всі хто не заплатив гроші, автоматично йшли на перездачу, втрачали стипендію.

,

Це не ВНЗ, це хуже ніж ПТу. Хабарники. Не вчать нічого абсолютно.

,

Дуже прекрасний Університет.Все подобається.
Отже, поступайте та набирайтеся новий знань.

,

В этом году поступила на бюджет! Не заплатила никому ни копейки! Давно уже не верила, что такое возможно. Когда узнала, что поступила по своим знаниям - плакала от радости!

Так что зубрите, учите и всё будет возможно. И не нужно будет никому платить.

,

заклад, в якому нікого не цікавлять ваші знання...на сесіях спеціально "валять" по причині нестачі фінансування...навіть якщо ви людина з великими амбіціями, ви всеодно не витягнете на стипендію... це вдається лише "обраним"

,

Не університет а бурса з великими амбіціями...
студентам 1 курсу навмисно дають тести з питаннями програми за всі 4 курси щоб скинути їх зі стипендії,сам з цим питанням стикувався,причому викладачі навіть не приховують це ,а відверто кажуть у очі, що питання будуть і близко не такі,які ви вивчали чи хоча б могли очікувати.
Студенту який прийшов просто навчатися з гарними знаннями та інтузіазмом своїми власними знаннями не здобути гарних балів, без хабару...весь університет тримається на корупційних діях викладачів на чолі з їх ректором!

,

В 2013р. закінчила магістратуру вузу, біолог. Працюю в науковій установі Києва, причому влаштувалась абсолютно без взяток, знайомих тощо. Переконалась на власному досвіді, що додаток до диплому нікого не цікавить, про що не вірила раніше. Сучасна система освіти побудована таким чином, що на перше місце стає кількість (балів), а якість (знань) нехтується. Вибирайте, що Вам потрібне більше, самі. І від цього вибору залежатиме ваша професійність в майбутньому. Не підставляйте один одного в безглуздій погоні, бо повага до Людини значить більше, ніж червоний диплом. Ще болючіше втрачати Викладача як Людину, як наставника, як взірець Педагога... У вузі хороших спеціалістів, які поважають себе і свою справу, до 10%. Маючи за плечима ІІ ВНЗ, вважаю, що така тенденція -- закономірність сучасності. З вдячністю згадую лекції Крецул Н.В. (особлива подяка за курс дендрології), Федорончука М.М., Довбні Л.Е., Хмельницької Н.Л., Коцур Н.І., та інших Викладачів. Бажаю всім сонця в житті та бути Людьми!

,

Переяслав дуже гарний, комфортне місто, для життя і відпочинку студента є все необхідне) Є шикарна бібліотека, інтернет, умови для саморозвитку (соц-гум, СР) .... повірте мені - вчитись-реалізовуватись, йти з дому в 8 ранку і приходити о 10 вечора бо весь день зайнятий різними проектами універу - то нереально круто )))) Всім раджу, особливо на ІФ до нас, на істориків та політологів - в нас неперевершено) Ніхто не буде обділеним, стане фахівцем та особистістю - якщо сам бажатиме) Ми найдружніші, абітурієнти - ми поважаємо, любимо і чекаємо саме Вас в наших стінах) Не пожалкуєте!!!

,

Я навчаюсь на 5 курсі, З/Ф і дуже задоволена. Можу сказати тільки те, що ні за одну курсову не заплатила, навіть дипломну сама написала і сама захистила. Хто не лінується той не платить.

,

не дуже хороший внз...кожного року студенти змушені писати зрізи,для того щоб не отримувати стипендії.Ніде такого нема,тільки тут!

,

Для людей які хочуть навчатися, вуз має для цього всі умови. Те, що всі сесії без грошей не проходять, це неправда,бо деякі студенти, самі пропонують "взятки" і подарунки викладачам за відповіді на практичних заняттях, які можна заробити самим просто готуючись до заняття..а деякі студенти просто не хочуть цього робити,..Сесія, звичайно, проходить не справедливо, по відношенню до тих студентів, які ходять на пари і готуються до занять, а якщо на сесії замінюють базу, то завалюють всіх: і тих хто ходить на пари, заробляє бали для Стипендії, і тих хто вдень спить у гуртожитку, а вночі гуляє...прогулюючи пари) Тож, загалом ВУЗ має свої + і -, тож кожен сам вирішує,чи вступати йому сюди, чи ні.

,

Цей університет самий гірший...Потолки на голову сипляться,аудиторії холодні...неможливо навіть писати...а за сесію взагалі мовчу...ніколи не поступайте сюди

,

....я в шоці,з коментарів деяких....якщо людина закінчила університет з відзнакою,то має багато грошей і заплатила за нього??...зараз на червоний диплом ніхто не дивиться при влаштуванні на роботу,дивляться на те що з себе представляє людина....навіщо ж тоді платити гроші за нього???... задумайтесь про те що ви пишете у коментах...в нашому університеті червоний диплом не отримується за гроші...це можна сказати не можливо...оскільки крім викладачів,які ставлять бали за практичні ....потрібно ще займатись науковою роботою,а також здати тести на відмінно(що від студента залежить)....якщо цього студент не зможе виконати,то ніякий викладач не додасть ці бали,оскільки не має права і С1 не прийме....І будь ласка,перед тим як щось писати і робити висновкі подумайте чи дійсно це так....

,

Я закінчила цей вуз .Нічого погано про університет не можу сказати. Той хто навчається ,той отримує відповідні бали....той хто не хоче навчатися шукає виправдання ,а відповідно і недостачу балів....звинувачують викладачів у некомпетентності ,за те що беруть взяткі...За всі 5 років які я навчалася у вузі,я не заплатила жодної копієчки,а також всі роки отримувала стипендію.Для того щоб ні вуз,ні викладачі для вас не були погані,потрібно працювати і навчатися , а не винити всіх крім себе!Я дуже вдячна університету і своїм викладачам(які всі на високому рівні викладали),що подали нам ті глибокі знання,поради що пригодяться в майбутньому для предачі іншим поколінням. Я не жалкую що навчалася в цьому університеті.Адже,він не гірший від провідних вузів України.

,

Почитал все отзывы, так вот те кто довольны просто имеют много денег на взятки. Надеюсь что всех взяточников прокуратура возьмёт когда то в оборот. Сколько они получили взяток за поступление только в этом году на очное обучение да и с заочников поимели не плохо. Хапуги ихнее имя (

,

Я закінчила цей вуз 22 роки тому.Він найкращий!!!!!!! В цьому році молодший син теж пробує вступати до вузу.

,

Я закінчила цей вуз 20 років тому . Працюю за спеціальністю. Жодного разу не пожалкувала, що навчалася саме в Переяславі. Дуже вдячна своїм викладачам за знання . Переконана, що всі випускники 1993 року філологічного факультету пам'ятають прекрасні лекції Потапенка О.І., Потапенко Г.І., Корпанюка М.П., Мазохи Г.С..
Шановні студенти! Будьте вдячні долі за можливість навчатися саме в цьому вузі, цінуйте всі миті студентського життя .

,

Я училась в етом университете 5 лет. Ничего плохохо не увидила в нем. Кто хочет учиться - все условия для етого есть!!! А кто не хочет, то ето только его проблема!!!! И нечего делать виновниками в етом университет или преподавателей.Училась на психолога, на нашей кафедре очень образованные преподаватели!!!! Так что на вкус и цвет друга нет !!!!!!!!!!!

,

Самий корумпований вуз України : хто навчається відмінно , здає сам всі сесії на 4 і 5 , то вони придумують якісь зрізи після сесії , щоб не дати стипендії або взагалі , щоб відрахувати ,якщо не заплатиш . Хто не навчається , а лише платить , той має і стипендію і досить непогані бали . Так що в кого є гроші , але немає мозгів, то цей вуз саме для нього .

,

найгірший вуз України - ніколи не поступайте сюди - нормальній дитині тут робити нічого! хабарники 95 % викладачів.

,

Univer norm, v Harvarde neochen tak a tut norm...

,

Вона дозволяє магістранту практично спробувати свої сили в обраній сфері діяльності, навчитися застосовувати у професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.
Відвідувати лекції прекрасних викладачів, професіоналів своєї справи – це саме задоволення. За період навчання в університеті особисто для себе, я дізналась дуже багато нового, корисного та цікавого.
Я дуже пишаюсь тим, що навчаюсь на цьому факультеті і в цьому університеті. Всім викладачам хочеться побажати натхнення, успіхів у Вашій нелегкій праці з нами – Вашими студентами.
А вельмишановній Тетяні Іванівні хочемо сказати, що, ми, магістранти, дуже Вас любимо та шануємо і, що Ви є взірцем для нас!

,

Продовження
Навчальний процес підготовки фахівців спеціальності, що акредитується, здійснюється з урахуванням дидактичних можливостей сучасних інформаційно-комунікаційних технологій навчання та орієнтується на формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до самоосвіти, постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності, швидкої адаптації до змін у соціально-культурній сфері, систем управління та організації праці в умовах ринкової економіки.
Особливе місце у підготовці магістрів посідає асистентська (управлінська) практика, яка дозволяють використовувати набуті знання для формування необхідних професійних знань та умінь у практичній діяльності, засвоїти елементи управлінського досвіду. Практична підготовка є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми зі спеціальності «Управління навчальним закладом».

,

Продовження
Я ніколи не пошкодувала, що стала студенткою цього ВНЗ. Спеціальність «Управління навчальним закладом» відкриває величезні можливості у майбутньому. Студенти, що навчаються за спеціальністю, отримують знання та компетенції з освітньої політики, економічної теорії, теорії управління і стратегічного планування, теорії навчання і виховання, а також адміністрування освітою у сенсі оптимізації використання науково-педагогічних, матеріальних і фінансових ресурсів для ефективної організації навчально-виховної діяльності. Для випускників цього закладу відкриваються великі можливості. Вони можуть працювати директорами, викладачами вищих навчальних закладів, методистами, науковими співробітниками, керівниками підрозділів не тільки в галузі освіти, а й в інших галузях виробничого навчання. Ці знання будуть корисні для інспекторів навчальних закладів, а також службовців в апаратах центральних та місцевих органів державної влади.

,

Я навчаюсь в Переяслав-Хмельницькому ДПУ імені Григорія Сковороди
на VI курсі факультету післядипломної освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Нам дуже пощастило, що в житті випала можливість працювати з такою чудовою людиною, деканом факультету, кандидатом філософських наук, доцентом – Білобровко Тетяною Іванівною. Наш декан – це людина з великої літери.
Тетяна Іванівна завжди поряд зі студентами, вислухає, порадить, допоможе. Вона постійно піклується про кожного студента, як про свою власну дитину. Тетяна Іванівна створює на факультеті прекрасну дружелюбну, доброзичливу атмосферу. Її керівництво факультетом – впровадження в життя принципів доброти, відповідальності, вимогливості та одночасно людяності. Разом з нею працюють знані вітчизняні фахівці: д.п.н, проф. Лікарчук І.Л., д.п.н., проф. Сігаєва Л.Є. та інші, які завжди готові дати допомогу студентам.

,

Університет хороший і викладачі нормальні. Навчаюсь на 1 курсі філологічного факультету , мені подобається навчатись саме тут. Відкрила для себе ОСС, так як є активісткою по житті і не шкодую що вибрала саме цей ВНЗ)

,

Достатній університет для отримання фахової Вищої освіти. Не скажу, що самий найкращий, але й не скажу, що чимось відрізняється від вишів інших обласних центрів.
Вища освіта - це індивідуальна освіта. Тому, не потрібно жалітися на викладачів та деканати. Оскільки, якісний рівень освіти залежить від зусиль самих студентів. Тому, книжку в зуби і "граніт науки гризти".
А що ж до корупції, скажу наступне - якщо ти не хочеш платити, то ніхто з тебе вимагати не буде. Оскільки, більшість студентів собі "підпусують вирок" не ходячи на пари та не готуючись до них. Якщо студент навчається, корупція його не торкається.
Раджу зробити корисні висновки!

,

універ просто супер........не знаю на якому факультеті навчаються ті, хто говорять, що викладачі не ходять на пари......у нас завжди всі викладачі є......якщо НАВЧАЄШСЯ, то і бали є.....і сесія без проблем здається.......
щодо гуртожитків, то спробуйте пожити в гуртожитках інших міст.......тоді проблема гарячої води буде здаватися мізерною.......

,

Чудовий університет,прекрасна матеріальна база,бери і вчись. В порівнянні з багатьма національними,то наш університет просто ГАРВАРД!!!! А щодо хабарництва ,то, якщо хочеш вчиться,вчись і не доведеться платити,а коли шариться, то це реальний шанс просто здобуть відмітку про освіту.

,

Чудовий ВУЗ.Я не жалкую,що обрала саме його,хоча була можливість вступити до київського.Надзвичайно компетентні викладачі,багато можливостей для самореалізації та купа цікавих заходів

,

Достатній університет для отримання фахової Вищої освіти. Не скажу, що самий найкращий, але й не скажу, що чимось відрізняється від вишів інших обласних центрів.
Вища освіта - це індивідуальна освіта. Тому, не потрібно жалітися на викладачів та деканати. Оскільки, якісний рівень освіти залежить від зусиль самих студентів. Тому, книжку в зуби і "граніт науки гризти".

,

Не університет, а пародія на нього. Викладачі спеціально не відвідують пари, щоб потім студентам доводилось платити за бали. Скрізь корупція і хабарництво. У нашій групі платили всі навіть ті хто з золотими медалями закінчив школу. Викладачі нав'язують купувати підручники, які взагалі не стосуються предмету. На заліку з історії всі хто не заплатив гроші, автоматично йшли на перездачу, втрачали стипендію. У гуртожитку жахливі умови, все старе і трухле. Гарячої води постійно не було. Якщо прагнете здобувати знання чесно і якісно то тоді Вам не сюди, тут навіть повний пень може отримати червоний диплом за гроші.

,

Суперський університет. Дуже великий вибір спеціальностей для майбутніх абітурієнтів, багато спарених спеціальностей. Чудово розвинений і обдуманий вільний час студентів. Гарний ВУЗ для спортсменів і для тих хто просто хоче і любить займатись спортом. Дуже прекрасні викладачі, і фахівці свого діла. При університеті 2 чудових гуртожитки з блочною системою розселення студентів (в одному блоці одна кімната). ВУЗ випускає гарних спеціалістів своєї справи.

,

На сьогодні університет є одним з найкращих Педагогічних університетів. У ньому працюють високваліфіковані викладачі, які можуть допомогти студенту у написанні наукових робіт чи в роз'ясненні матеріалу. В університеті діє самоврядування, причому досить сильне. Це не лише моя особиста думка, а й деяких студентів з інших ВНЗ. Про це свідчить Всеукраїнські та міжнародні конференції по самоврядуванню, які проводяться в нашому навчальному закладі. Функціонує НСТ, яке проводить круглі столи та конференції (загальоноуніверситетські та міжвузівські). Студенти, які мають бажання писати та друкувати статті можуть звернутися до голів та їх заступників на структурних підрозділах чи особисто до голови НСТ.
Для студентів створенні умови для навчання. Є біблотека, доступ до інтернету.

,

Хороший Вуз, мені подобається. Планую і в аспірантуру тут вступати. Стипендію отримую і все влаштовує.

,

Звичайний навчальний заклад...як кажуть:"Кожна жаба своє болото хвалить"....навчаючись тут ми знаємо всі "+" та "-", а от про інші виші не знаємо нічого...тому я вважаю безглуздо про щось сперечатися...Для тих хто хоче отримати знання...університет - найкращий, ну а звісно для тих, хто не навчається,або по якійсь причини не встигає з навчанням,той відчуває по власній кишені....Особисто в цьому переконалася...декілька років навчалася самостійно,а коли вирішила поєднати навчання і роботу по спеціальності відчула деяке незадоволення від певних викладачів....Але особливо позитивно за студентське життя відобразилося студентське самоврядування....це досить важка та плідна праця.....але вільний час у нашому університеті завжди проходить чудово!!!!

,

Я навчаюся на 1 курсі . Коли поступила в цей університет відразу зацікавилася активною діяльнісьтю . Знайшла себе у студентському самоврядуванні . Я рада що тут є кому захищати права студентів і це великий люс . До того ж проводиться багато розважальних заходів . Мені подобається ))

,

Повністю згодний з нище сказаним і повністю задоволений подачею матеріалу. Одним словом,ті хто хочуть вчитися - будуть вчитися і матимуть доволі високий рівень знань,а про взятки,не може бути й мови,особисто я за 3 роки навчання не разу не стикався ні зчим подібним...

,

Не буду розповідати про всі переваги і недоліки, але скажу тільки по сьогоденню. В період 2012-2013 років університети України переживають кризу, і в цей момент порушуються права студентів і т.п. Наприклад, підвищують середній бал до із 4,0 до 4,5, щоб завалити студентів, не виплачують вчасно стипендію, але я радий, що наш університет в це число не входить. Зараз багато університетів реформують або закривають, але завдяки нашому ректорові, ми ще на плаву. Наший університет має статус регіонального, де низькі ціни навчання, в якому навчаються студенти переважно з села. А уявіть, якщо його закриють, то що далі, а не впевнений, що в Києві всі матимуть змогу навчатися, тому цінуйте те, що є.

,

Чудовий ВНЗ. Навчатися легко, той хто хоче навчатися отримує чудову теоретичну і матеріальну базу.

,

Мені університет не дуже подобається,але для тих хто нічого не знає,та і не бажає знати-це просто знахідка!!!За гроші батьків можна отримити диплом Магістра,не ходивши в університет,ну якщо тільки в Гурман.Тут хороші викладачі,але деяким потрібно ще повчитися,ну хоча б української мови.Тут все залежить від студентів,вони вирішують навчатися,чи платити.

,

Здобуваю післядипломну освіту. Радий що знайшов цей заклад. Найбільше подобається мені майстерність вчителів, зразу ж усе можна втілювати і практикувати в роботу. Супер заклад де можна отримати супер знання.

,

Здобуваю післядипломну освіту. Задоволений що вишукав цей навчальний заклад. Мені подобається достуність навчання педагогічних працівників Переяслова - Хмельницького університету. Можна взяти величезну бочку знань і сміло ставити свої справи, думки, пед - ідеї у роботу.

,

Навчаюся на 2 курсі ФЕФ і задоволена всім. Навчальний матеріал викладають висококваліфіковані викладачі і вони завжди готові допомогти студентам. Бібліотека оснащена всіма потрібними підручниками! Гуртожитки - як однокімнатні квартири, не те що в Києві! Є і місця для проведення дозвілля (і нічні клуби). Я щиро вдячна за все колективу факультету, адже давно хотіла отримати економічну освіту - отже, мрії збуваються!!!!!

,

Закончил экономический факультет с красным дипломом. Уже три года успешно работаю по специальности, имею звание. Со всей ответственностью заявляю о том, что за всё время обучения ни разу(!) не давал взятку, ни разу (!) никому ничего не платил. Со 100% уверенностью могу сказать то же самое о своей группе. Спасибо профессорско-преподавательскому составу за ту работу, которую они делают.

,

Я навчаюся на 3 курсі філолог ф-ту. У нас дуже сильна група (багато колишніх медалістів), усі стараються в навчанні і хочуть бути найкращими. У цьому нам допогають викладачі, звичайно на парах у декого з них дуже цікаво(н-д практика мовлення, граматика, друга іноз мова), а дехто просто відсиджує пари. Але взагальному у тих хто хоче і навчається, рівень володіння мовою досить високий. Не важливо де ти навчаєшся, головне як

,

Я навчаюся на 5-му курсі фінансово-економічного факультету, якість освітніх послуг - на високому рівні. Ми працюємо і отримуємо свої бали, адже одразу після заняття їх вносять до компютера!! Результат роботи студента залежить, насамперед, від самого студента, скільки відповідаєш - стільки і балів. Дуже приємний колектив, задоволена своїм вибором, рекомендую майбутнім абітурієнтам!

,

Мені навчання на фінансово-економічному факультеті дало поштовх для розвитку особистості та професійних навичок. Використання знань та умінь набутих в університеті дає можливість з легкістю пристосуватись до професії. Дякую викладачам за лояльність та гарні лекції!!!! (випуск 2012р)

,

Дуже гарний навчальний заклад
Закінчила университет в 2011 році фінансово-економічний факультет. Це найкращі роки мого життя. Я вдячна своїм в икладачам за грунтовні знання та цікаві лекції! Адже якість освіти залежить насамперед від бажання вчитися й уміння працювати! За 5 років навчання ні разу не зустрілася з хабарництвом, дуже гарне ставлення до студентів, декан факультету завжди з розумінням ставиться до будь-яких проблем і допомагає їх вирішити.Дуже сумую, що так швидко збігли незабутні роки студентства

,

Я випускник 2011 року Фінансово-економічного факультету. Коли отримав диплом бакалавра, сумнівався чи навчатися далі чи йти працювати (одружився - потрібні гроші). Поділився думками з куратором, мені допомогли оформити індивідуальний графік. Я працював і навчався! А от зараз дуже вдячний викладачам які тоді мені так допомогли!!! Я працюю в Києві на управлінській посаді, причому мене обрали серед багатьох інших претендентів. Спогади про навчання найкращі, а викладачі моєї кафедри стали дорогими для мене людьми.

,

Вступала влітку цього року, я зі звичайної родини, зайвих грошей не було. Яке ж було наше з батьками здивування, коли нам повідомили, що я вступила на державну форму навчання Фінансово-економічного факультету!!! Мама до цього часу зберігає повідомлення! Мені подобається все. Місто затишне, гуртожиток - це однокімнатні квартири з гарними меблями, йти до корпусу 1 хв. Куратор носиться з нами, допомагає розібратися з розкладом, з розташуванням аудиторій. Якщо систематично відвідуєш заняття, відповідаєш, то бали обовязково будуть! А що стосується відношення до студентів (я про ФЕФ) - то воно просто супер. Вступайте до нас, і не пожалкуєте

,

Университет замечательный.Уже на третьем курсе ФЕФ - не заплатила ни за одну сессию.
А если у кого-то какие либо претензии, мол, коррупция и т. д. и т. п. - ребят, учитесь! Я, конечно, не из "рьяных ботаников", но это не так уж и сложно хотя бы раза два в неделю ответить на семинаре и баллы будут. Преподы супер,отношение к студентам супер.

,

Вступила до університету на економічний факультет у цьому році на державну форму навчання (безкорисно).... Поки що мало у чому розбираюсь, особливо, що стосується хабарів, та скажу одне - викладачі - чудові! Хоча я лише 1 курс, але якщо в тебе щось сталось, можуть ввійти у твоє положення, відпустити з пари і так далі, можуть натягнути бали, тому що не вистачає там до 4, наприклад.
Класна кафешка, правда ціни трошки великуваті. Приємно вражена гуртожитком, повноцінна однокімнатна квартира. Щоправда трохи напрягає цілодобова охорона. Подобається те, що у кімнатах є інтернет.
Класно й те, що близько до Києва, на вихідних буває з групою їздимо гуляти.
Взагалі враження хороші і мені тут подобається.

,

Фінансово-економічний факультет найкращий!!! Сама навчалася і раджу всім абітурієнтам. Гарні знання та чудові викладачі. Зараз працюю за спеціальністю.

,

Універ в нас чудовий і вчитися просто і легко ( особливо коли тебе зацікавлюють і дають можливість вільно себе проявити ). Фінансово- економічний факультет дав мені можливість реалізувати себе так як я не міг цього зробити в школі. Прикрасні викладачі , які змушують тебе постійно думати про рух в перед і про те що потрібно навчатись і самореалізовуватися .Додайте ще спокійну атмосферу міста і дружність коллективу. Навчання в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» це незабутні роки , яскраве дозвілля , цікава практика і ваш крок до майбутнього Університет просто супер, чудові викладачі,приємні студенти, а саме основне те,що цікаво навчатись!!!

,

Я випускниця 2012 року Фінансово-економічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди». За час навчання отримала якісну освіту, закінчила вуз з червоним дипломом, працюю за спеціальністю на якій навчалася, в банку «Фінанси та кредит» м. Києва. Хочу висловити вдячність колективу Фінансово-економічного факультету за наполегливу працю зі студентами. Рівень підготовки професорсько-викладацького складу високий. На парах ми постійно отримували нові знання та багато цікавої інформації. Я пишаюся тим що закінчила саме цей навчальний заклад!!!

,

Я навчаюся в цьому університеті на філологічному факультеті!
Що я можу сказати про цей заклад, то це те, що університет чудовий!
Хороші викладачі, дуже цікаво на лекціях!
Ніякої корупції там немає! А про взятки пишуть ті, хто не хоче навчатися і не відвідує пари!
Особливо хочу відмітити таких викладачів як: Корпанюк М.П. та Мазоха Г.С.,-
дуже чудові викладачі!
Респект і уважуха Університету!!!

,

Закінчивши факультет післядипломної освіти з трудового навчання хотілося б відмітити, що вуз заслуговує на повагу від студентів. Викладачі дійсно професіонали своєї справи. Доброзичливі, щирі, гарні спеціалісти на парах сидіти одне задоволення, пояснюють усе доступно, професійно. Наш декан Білобровко Т.І. та зам декана Панченко В.О. - не тільки гарні викладачі, а й люди з великої літери. Викладачі з трудового навчання також дуже сильні спеціалісти, вони викликають до себе тільки повагу. хотілося б сказати слова вдячності також Васенко В.В., Погребному І.Л., Герасимчуку В.П., та іншим. Це пофесіонали!!!! Творчого Вам надхнення, успіхів у Вашій нелегкій праці з нами - Вашими студентами. Хай щастить.

,

Пішов на після дипломне потрапив до Білобровко Тетяни Іванівни- жінка супер)). Дякую вам за вашу допомогу.
Людина дійсно постійно відкрита для запитань і завжди рада допомогти.....

,

Я навчання на Фінансово-економічному факультеті задоволений на всі 100%! Знання та рівень підготовки який отримав використовую у своїй роботі, за час навчання мені сподобався підхід до студентів: ввічливі та привітні працівники вузу всі посміхаються, приємна атмосфера, високий рівень підготовки професорсько-викладацького складу викладачів, бібліотека забезпечена всією літературою та Інтернетом, гуртожиток готельного типу, вуз розміщений у зручному місці. Дуже приємно, що я тут навчався, враження позитивні. Рекомендую майбутнім абітурієнтам!

,

Читаю, та дивуюся. Невже таке може бути. І не вірю. Я закінчила філологічний факультет (ЗФН) 12 років тому назад. І хабарів ніхто не вамагав. Хоча чула, що ті хто не хочуть сидіти на парах вирішують питання "по -іншому". Я відвідувала всі заняття, виконувала завдання у міжсесійний період (перечитувала літературу в повному обсязі), і проблем із складанням сесії в мене не було. І сьогодні я можу сказати, що мені пощастило, бо на моєму шляху зустрілися справжні майстри своєї справи - викладачі МАЗОХА Г.С, ПОТАПЕНКО Г.І., ПОТАПЕНКО О.І., ДОВБНЯ Л,Е, КОЖУХОВСЬКА Л,П. Дякую їм за знання, за чудові, цікаві лекції та практичні. І зараз я перечитую літературу, і аналізую прочитане. Так як цьому навчили ви. Бажаю всім викладачам ФІЛФАКУ терпіння, толерантності, удачі, і вдячних студентів.
А на погані відзиви не реагуйте. Адже той хто вчиться, і хоче чогось досягнути, такого не напише.

,

Фу, скільки гадості. Брикдо читати, не то що писати. Невже у ВНЗ працює лише Хмельницька і істор.ф-т. Гадите вуз в якому навчаєтесь. і не бридко самим. Значить щось таки в ньому саме вас приваблює. А мені, наприклад,приємно навчатися на ФПП спец. Соціальна педагогіка. Дійсно класний ФАКУЛЬТЕТ. Декан Яценко і її заступники Усик і Герасіна на своєму місці. Вони завжди розуміють студентів, підтримують їх, а коли треба можуть і виховати "по материнські". І ніхто з мене грошей не вимагає. Навчаюся із задоволенням, ходжу на пари, виконую завдання, тож і сесію без проблем здаю, і степуху отримую. А на пари хочеться ходити, бо викладачі (не всі звичайно) класні, справжні професіонали. Хочеться дійсно сказати "дякую" за знання,які в нас вкладаються (Мазосі, Янц, Усик, Яценко, Гуріній, Різник, Кравченко ). Але все ж більше дійсно залежить від нас. Тож, хватить забивати сайт гидотою, а спробуйте почати займатися ще й самоосвітою. Тоді і викладачі стануть гарними.
Проблема - мало аудиторій!!

,

Я навчалася у Фінансово-економічному інституті, навчанням задоволена! Знання які отримала використовую у своїй роботі, працюю помічником економіста на підприємстві уже 2 роки. Ми проходили практику на підприємствах, закріплювали знання при написанні дипломної роботи. Дуже сподобалось. Студент, який хоче навчатися завжди отримає свій результат. Рекомендую ФЕІ і своїм знайомим і іншим абітурієнтам. Випуск 2010 р.

,

не знаю, про що ви пишете. В нашій країні важко знайти ВУЗ, де б працювали чесно. Я в свій час закінчила цей університет. Навчалася на заочній формі навчання (філологічний факультет). І хочеться сказати дуже велике дякую таким викладачам: Мазосі Г.С., Корпанюку М.П., Довбні Л.Е., Потапренко Г.І. та Потапенку О.І., Козубенку Л.М., Кожуховській Л.П. Саме вони своєю майстерністю викладання спонукали мене до самоосвіти і самовдосконалення. Навіть після закінчення навчання мені постійно хочеться читати, отримувати нову інформаці знання, які так само можна передати учням, та навіть своїм дітям. Тож студенти!!!! Саме від вас, а не від викладачів залежить "буду знати чи ні, хочу я цього чи ні". А грошей не вимагає ніхто. Самі провокуєте, а потім когось звинувачуєте.

,

Якщо уважно читати коментарі, то хочеться запитати: хто така Хмельницька Л.В.? Якщо вона дійсно така " звєзда" , то чому ще й досі з таким розумом викладає в Переяславі , а не в Сорбонні?
Звідки студенти знають , де і які парфуми купує Л.В.?( на критому чи закритому ринку!!!!)
Хто навчається в нашому універі на істфаці , той знає, яка відвідуваність студентами на її лекціях , які при цьому ще й часто відміняються . Консультації перед сесією не відбуваються . Дійсно , дуже дешевий піар , який викликає посмішку на всі 32

,

Не згодна з тим , що гроші треба платити , коли не ходиш на лекції. Не ходиш на лекції - треба відраховувати таких студентів . Такі " педагоги" не потрібні суспільству . Але доти , доки такі "педагоги " будуть потрібні нашій корумпованій державі - не чекати в Україні нічого хорошого . Я не виправдовую викладачів , які беруть гроші, але їх , як і всіх нас , держава в особі уряду поставила на коліна.Те ж саме коїться і в закладах медицини , де лікування - безкоштовне .Згадую прислів"я : " В каламутній воді краще ловити рибу".

,

універ так собі, гроші дійсно беруть. для когось, можливо, це і не такі великі суми, але якщо жити на одну стипендію, то по гаманцю вдаряє добре. у 2011 за держ іспити на педфаці платили по 700 грн. взагалі, я згодна - не ходиш на пари - плати, але до чого ж образливо, коли ходиш на всі пари, пишеш усі лекції, робиш усі практичні, а платиш так як і усі(((( але є і класні викладачі, хоча і мало. особливо не жалкую, але тепер, навчаючись у Чернігові, думаю, що краще було б ті два роки (3-4) курси провчитись в іншому універі, тому ж Чернігові. вступати б не радила(((

,

Цікаво побачити цих сраколизів , які помазали медом Хмельницьку ! .Мабуть , в її групі підтримки - одні "відмінники" , які оплачують їй безбідне життя . Хай би попахала так , як наші батьки - з сапами , лопатами або померзла на базарі !!!!!!!!! А потім за ЧЕСНО зароблені гроші купила собі " ... стильний одяг ", авто та парфуми не з критого ринку.... Не зайве було б ще вставити клепку в мозги......Ваша репутація підмочена вже давно !
Ваш інтерфейс тьмяніє перед вашим нахабством!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Людмило Василівно, поважаючий та впевнений в собі викладач , ніколи не змусить студентів захищати себе та освідчуватися в любові . Це суперечить педагогічній етиці. Багаточисленні хвалебні коментарі на вашу адресу - це занадто дешевий піар. Я вважаю , що педагогічна нива - не ваше покликання . Ви - хто завгодно , тільки не педагог.

,

В этом универе есть так называемый ящик доверья и телефон , но за всем этим наблюдает охрана , поэтому лучше писать свое мнение на сайте . Вспоминаю свой Новый год и думаю , что хорошо встретили его только наши преподы.Мы мечтали , как вытянуть из наших родителей деньги на празднование и сдачу зачетов в конце января. Потому , что в нашем ВУЗе не имеет значения- был ты на парах или не был, слушал лекции или не слушал.Если тебя хотят завалить - завалят , потому что надо преподавателям пополнить свой собственный бюджет. Здесь есть много хороших преподавателей, высокой квалификации, но очень много "серых мышей", молодых преподавателей , которые не знают 2х2 в своем предмете.Они могут разговаривать по мобильнику во время лекций о своих любовниках, обсуждать уу кого какие украшения и наряды, где кто отдыхал - в Турции или в Париже. А потом во время сессиитребуют взятки( зачет -300, экзамен - 300 и больше!!!!) Позор!!!! Умерьте свой аппетит !

,

Навіть ВУЗом назвати важко, особливо філфак ! Знань ніяких, вимова преподів іноземних мов - рівень 2-3 клас . Бали за знання не ставлять дійсно розумним студентам, які відповідають цілу пару, а вся група слухає і записує. А в кінці пари найвищі бали в тих, кого тягнуть на стипендію( хто заплатив ) - і нічого, що вони зовсім не відповідали чи їх зовсім не було на парах! Преподи виправляють все - від перекладу до читання - хочуть, щоб показати групі,що студент ніби нічого не знає. А в самого препода знань 0 , не знає елементарних слів і граматики. Зато претенденти на стипендію завжди оцінюються найвище, хоча видають такий набір звуків, що не в одній мові не існує. І їх ставлять в приклад - це схоже на цирк !!! Бали не доставляють, постійно випраляють, витирають - в журналах і заліковках. Питання до тестів можна взяти через великий скандал! Оцінки з системи С 1 студентам показувати заборонено - це в 7 школі, а в центр.корпусі можна. НЕ ВІРТЕ ХОРОШИМ ВІДГУКАМ - то преподи пишуть чи їх діти

,

Чудовий вуз!

,

Ніколи не погоджусь з тим, що у цьому вузі вирішують все тільки хабарі. Якщо людина навчається, ходить на пари, витягнути на степендію можнаю Обурена попередніми коментарями на рахунок Хмельницької Л.В. Ніколи на пари не запізнюється, до лекцій готується на найвищому рівні, семінари проходять цікаво, справедлива вона. Має завжди гарний вигляд, одягається зі смаком, охайна, завжди зачіска. Вона така приємна жінка. Майбутні педагоги, історики, рівняйтесь до такого викладача. У моїх очах це найкращий педагог історичного факультету!!!

,

СУПЕР Комментарии!!!!!! Учебное заведение не хуже других, а проблем всем хватает))) Всем студентам и преподам с наступающим Новым годом! ФПП - мы тебя любим!!!!

,

Казати так про будь-яку людину не коректно з морально-етичних принципів, але якби я не знав Людмилу Василівну, тоді б просто відповів, що це не коректно, але навпаки вона яскрава і при тому дуже серйозна жінка котра б не дозволила собі нічого такого, що про неї пишуть. Взагалі шкода, що в людині котра написала те повідомлення стільки жовчі, напевно вона хотіла білше зробити боляче саме Людмилі Василівні, а не донести якусь тривожну інформацію в маси. Сам факт про те, що стільки студентів відписало так багато пзитивних речей про Людмилу Василівну свідчить, що це не правда.

,

Да ви що прикалуетесь!!!!!!!!!!!!!!!!! Якийсь ідіот який мабуть і не навчається в Переяславі наспамив, а ви вірите!!!!!! Да це все бред;)

,

Прочитавши всі повідомлення, я з гордістю хочу приєднатись до позитивних висловів своїх колег.
Надзвичайно толерантна, вічлива, стримана та душевна жінка.
Хмельницька Л.В навчає своєму предмету дуже- дуже добре .Я в захваті від таких викладачів як саме вона. І не слухайте ніхто це жахлие повідомлення, бо є люди які ніч гуляють по "Адреналінах", " Любвах" - і хочуть нормальні бали, а які можуть бути нормальні бали, якщо до пар готові на нуль.

,

Шановна Людмила Василівна., не звертайте увагу на цей жах, який був написаний людиною, яка взагалі нічого не тямить, бо нормальна освідчена людина, не напише такої бридоти.
Вельмошановні переглядачі цього сайту, ми хочемо висловити думку саме для Вас , і хочемо ,щоб нас почуло керівництво.
Бо таких людей як Л.В дуже і дуже мало. На її парах надзвичайно цікаво. Матеріал Л.В подає доступно, навіть якщо б і не хотів зрозуміти, все одно зрозумієш. Людмила Василівна Хмельницька, завжди зрозуміє та підтримає у будь-яку мить.
Дякуємо, Людмило Василівно Вам за Вас))))

,

Шо за брєд.... Якщо я узнаю, хто написав на Л.В Хмельницьку, то повірте буду приймати інші міри, а потім організую збір студентів під кабінетом ректорату і тоді будемо бастувати за те, щоб вас студентко відрахували.!!!! А повірте мені, з*ясувати це можливо, тому як на мене вам потрібно вибачитись, в лице явно ви не скажете, бо стид ваш, вас з*їсть, а ось вибачитись раджу, саме тут, де вилили брехливої грязі.!!!

,

По-перше,за три роки навчання на історичному жодної Олександри у нас не зустрічала,буду рада познайомитись з вами)по-друге,парфуми у Л.В. не на Критому куплені,тому шлейф у них приємний. по-третє,вона завжди виглядає так,як повинна виглядати молода жінка-викладач-стримано і зі смаком. А якщо ти заздриш її фіолетовим туфлям (а ти заздриш=) )то досягни такого рівня,щоб мати змогу носити таке взуття. Хабарі-окрема тема. Л.В. я ні копійки не заплатила і в мене 5 з двох її предметів. Вона відстоювала мої бали перед деканом,хоча я їй абсолютно стороння людина. Я її дуже поважаю і бажаю кожній дівчині виглядати настільки ж гарно

,

Я пітримую, всіх хто залишив позитивні відгуки про Хмельницьку Л.В. і наш ВУЗ. Людмила Василівна - гарний викладач. Хочу сказати, що вона пунктуальна, завжди гарно, але стримано одягнена та й просто гарна людина.
P.S. Якщо ви невчете, то подякуйте, шо вас не вигнали, а не перекладайте свою вину на ВУЗ.

,

Я студентка історичного факультету , Людмила Василівна перший викладач саме вона провела нам перші лекції і перші практичні і хочу сказати , що таку викладачку як вона потрібно на руках носити , її стилю можна позаздрити щопонеділка на пари вона приходить вишукано одягнена , завжди з зачіскою та в доброму настрої. Хотіла б додати стосовно хабарів це взагалі маразм якийсь , який " дибіл " буде платити 4-6 тисяч за один предмет якщо стипендія за весь період значно менша, а якщо у нього проблеми з цим предметом то сумніваюсь , що в інших він відмінник. Людмила Василівна чудовий викладач , чудова людина яку потрібно ставити в приклад . Дорога Олександара, я дуже вам співчуваю , якщо ви такої думки про цей чудовий вуз і про цю надзвичайну викладачку то ви сама напевно сіра мишка яку всі загнобили і вам просто хочеться всім напакостити !!!!!!!! Ви нікчемна людина

,

Вуз суперовий!!!!!!

,

Я також навчаюсь на ІФ.І можу з впевненістю сказати,що Хмельницька Л.В. гарний викладач і те,що про неї написали-звичайнісінький наклеп!!!Тільки неадекватна людина могла таке придумати!
P.S.Олександра,весь історичний факультет жалкує що на ньому"навчається" такий студент як ти!!!

,

ВНЗ супер,особливо я люблю таких викладачів як:Хмельницьку Л.В.(суперова),Колибенків(добрі)!!!!!!Поступайте на історичний факультет ми найкращі!!!!!!!!!!!

,

ПХ ДПУ ім.Г.Сковороди просто супер,я навчаюсь на історичному факультеті мені дуже подобається і не жалію що сюди поступила!!!А те що говорять про хабарі суцільна брехня,НЕЗНАЄТЕ ТО НЕ БРЕШІТЬ І НЕ ЗАБРУДНЮЙТЕ НАШ ФАКУЛЬТЕТ!!!!!!Мені подобається Хмельницька Л.В. і Соловйова Т.В. супер викладачі мені дуже подобаються і брешуть студенти що вони беруть хабарі якщо людина не учиться то звісно в неї небуде балів і вона буде гонити на викладачів.Шановні студенти думайте головою а не одним місцем,цілу ніч завісати в адрені і хочете мати високі бали,у вас їх нема і ви вините в цьому викладачів а самі як .....!!!!!!І дуже класні Колибенкі,я люблю їх,а на Хмельницьку не треба гонити вона супер викладач і жінкакласна,зрозуміє ,поможе,піде на зустріч!!!!))))ПХ ДПУ найкращий!!!

,

Я навчаюсь у цьому вузі відносно недовго і сказати ,що він поганий не можу.. Викладачі добрі і розуміють твої проблеми, подають матеріал у достатньому обсязі. А тим ботанам яким НЕ ВИСТАЧАЄ матеріалу на лекціях-існують бібліотеки і чумацький шлях.... . І хочу сказать те, що той хто намовляє на людей за спиною краще б подивився на себе (може то в тебе з рота воняє, а ригати хочеш то мабуть перебрав в чора)))
P.S ІСТ .ФАК. НАЙКРАЩИЙ!!!!!!!!

,

Я майже 3 роки навчаюсь на істфаці і,на відміну від автора попереднього коментаря,хочу висловити подяку Людмилі Василівні за надані знання.Здав усі предмети , що читала Хмельницька на 5,пари з історії культури просто суперські ))))) з приводу хабарів - брехня . Зовнішній вигляд чіпати некоректно і виглядає вона завжди супер ! І вчить нас виглядати і триматися завжди на 5+.

,

Я навчалась в цьому вузі 4 роки тому, я в шоці! Щодо Людмили Василівни , то це професіонал з великої букви , людина високих моральних принципів. Цей комент помста тупої(го) двієчника.

,

Я в цьому році випустилась з університету, і я ні каплі не жалкую, що навчалась в цьому вузі, адже саме Людмила Василівна Хмельницька підтримувала мене в різних ситуаціях. І тому саме в цей ВУЗ вступила моя сестра, я хочу висловити подяку саме цій людині, і сказати всьому ВУЗУ , що побільше таких викладачів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я підтримую нище сказано,про викладачку історичного факультету Л.В.Хмельницьку! це чудова жінка,гарний викладач та просто кльова тітка,яка завжди зрозуміє,підтримає і просто порадить !)
якби ви знали,що Л.В.Хмельницька ще й має гарний смак в одязі,завжди у костюмах і немає НІЯКОЇ МІНІ-ЮБКИ!!! як деякі особи про її стиль одягу висловлювались,та також має гарний запах,а писали просто БРИДОТУ, про її шлейф! це просто низько і гидко таке писати!!! тим паче про викладачку,з якою співпрацюєш на парах кожен день! (Заздрість,погана якість!)***
Людмила Василівна - ми за вас!!!!!!!!))))))))

,

Прочитавши цю бридоту, яка відносилась до дивовижної викладачки Л.В Хмельницької, я можу сказати , що саме ця викладачка є найтолерантнішою, найосвідченішою і просто людянною. Ходити на її пари є одне задоволення, Людмила В, завжди готується до своїх пар на всі 100%, всі заняття проходять з великим задоволенням та цікавістю .
Догий аноніме, який писав цю гидоту, я звертаюсь до тебе, і хочу сказати, що перед тим як писати різні неприємні речі, потрібно подумати голівонькою, адже саме те, що ти виплескуєш не являється дійсністю.
Я навчаюсь на історичному, і можу сказати ,що я задоволена, і не жалкую ,що вступила в цей вуз, адже такий викладач як Л.В Хмельницька показує приклади, які слугуватимуть в майбутньому.
- Л.В - ми Вас любимо і хочемо сказати що ви є взірцем для нас!!!!!!!!!

,

Я навчаюсь на ІФ і скажу можна здать і без гроршей. А, що до Хмельницької то людина-супер, розумна і красива жінка, яка виглядає набагато краще деяких студенток да ще й тупих. А за карточку її це просто маразм!!!! Видно комусь менший бал поставила, вирішили будем мстить!

,

дуже класний!!!!!!!!!!!!!1

,

Оцінювати цей вуз навіть не хочеться!При вступі зіткнулися з такою проблемою, що номери вказані на сайті не є дійсними або на них ніхто не відповідає. В приймальній сидять одні студенти,які зовсім не володіють інформацією. Не точно та завуальовано відповідають на запитання. Номер телефону не давали. На сайті не вивішували результати. Або з великим запізненням, ще й діти з меншими балами були вище дітей з вищими, пояснюючи це тим, що вони вже здали оригінали документів. На запитання:"Як дізнатися результати?"відповідали:"Приїдите пізніше та подивитися у списки". А ЯКЩО МИ ЖИВЕМО НА ІНШОМУ КУТОЧКУ УКРАЇНИ? Витрачати гроші на дорогу, щоб дізнатися, що ми не поступили? В кінці-кінців вони дали номер того ж телефону, на який ніхто не відповідає. При чому біля них не було і близько жодного тлф. Після такого відношення бажання поступати в цей вуз швидко зникло і не в нас одних. В інших вузах надавали набагато тепліший прийом,все пояснювали,давали контактні телефони. Жах, ще й УНІВЕРСИТЕТ!

,

У нивер не плохой. Сам учился. Не спорю деньги берут,их везде берут. Если будиш старатся то платить не прийдется. И по сравнению с Киевскими универами в Переяслове на много меньше берут.

,

ЗЗВИЧАЙНО ВУЗ дуже хороший,та і викладачі теж є супирові,але трапляються казуси різні,на рахунок хабарів це все звично і всі до цього звикли ,що одні беруть інші ні,так само як і студенти одні вчаться інші байдики бють тому лекше забашляти ніж здати чесно.....А Вигляд викладачки нашої групи ,про яку написали нижче в коментарі,то це звичайно смішно і безглуздо так виглядати,а те як вона зараз проводить пари то це жах,завджди кудись поспіша,не дочитує лекції і дуже знервована....

,

Питання хабарів звичайно одвічне. Але навчаючись на філолог. ф-ті вузу ще не мала проблем з вимаганням грошей. Я вдячна зав.каф Летючі Л.П. за її розуміння і людяність, Христич Н.С, Лилі М.В., Борисенко Н.С., які є фахівцем своєї справи. Не думаю, що наші молоді викладачі (Танчинець М.І., Савчуки, Сердюк Н.Ю., Шемуда М.Г.), які чудово володіють мовою й намагаються проводити пари, щоб студенти щось навчились, думають скільки грошей зідрати в кінці семестру. Викладачі є різні, але деяких ми будемо памятати все життя й дякувати за знання! Адже гроші вирішують не все!

,

ВУЗ просто СУПЕР!!!!

,

Я навчаюсь на історичному факультеті,дуже шкодую, що в мене є така викладачка як,Людмила Василівна Хмельницька,коли вона заходить до аудиторії то можна від її шлейфу туалетної води просто обригатись,це просто не передать словами,викладач повинен думати куди він іде і як потрібно виглядати,а останій її прикол це страшний до сліз татуаж.Але це все квіточки в порінянні з тим скільки вона бере хабаря за сесіїї,гроші переводим на її особисту карточку,по 4-6тисячі,за таке потрібно кайдани на руки і на центер території Університету...Це мій крик душі,хочеться це сказати ректору але я думаю він не почує наших слів,а дуже шкода,я надіюсь,що все це так не мене.Бажаю Вам Л.В.кріпкого здоровя ,так гарних робочих буднів))))

,

В мене там навчається сестра. Повинна сказати, що вона достатньо розумна людина. Дуже хвилювалась, щоб поступити на бюджет - не заради економіїї коштів, а тому, що вважала, що достойна цього......Що можна сказати про так званий університет.......викладачі деякі дійсно непогані й дають достатньо знань.....решта - це люди, що просто "розводять" студентів на гроші! Жах якийсь......Сестра постійно відповідає на парах, отримує бали найвищі в групі, а потім виявляється, що їй їх не вистачає мало не до трійки! ці викладачі взагалі читають подібні форуми і т.д....в них совість є?!! студенти, які не зявились ні разу на пари - в кінці семестра відмінники й претендують на червоний диплом, немаючи елементарних знань - сором тим горе-викладачам! - це - нормально??! Той, хто виконує всі завдання, має знання, але не платить - отримує погані бали - це ж нонсенс! Зникає будь-яке бажання навчатись! І І що за історії з заліковками?! Туди можуть йти тільки ледарі, розумним дітям немає там що робити!!!

,

Шановні "коментатори"!!!Якщо Вас не влаштовує те,що викладачі подають мало матеріалу на лекціях,то це не іхня вина,а Міністерства освіти - за новими правилами викладач повинен подавати тільки 30%матеріалу,решта опрацьовується студентами самостійно!!!!А ті хто може відмітити із позитивного тільки АДРЕН - самі говорять за себе!Сама закінчила цей вуз,дуже дякую таким викладачам ,як Потапенки,Товкайло,Токмань,Мазоха,Купцов!І мої колеги по роботі,які мають дипломи "могилянки",навіть,правопису не знають,не говорячи вже про якісь серйозніші речі.Отже,який би вуз не був,а якщо студент захоче отримати знання,то він їх отримає!

,

Передумала поступати після ваших відгуків про ВНЗ....!!

,

клас

,

що Ваші бали можуть перед сесією чарівно просто "зникнути". І таке буває: весь семестр працювали, отримували бали, а тут тобі раз - і немає(їх просто "відредагували" і "зайві" витерли). Якщо ж ти цілий семестр прогуляв і пропив "пивко" - не хвилюйся! Готов кошти - і не ти відрахований, а навпаки маєш досить високий рівень знання і такий студент як ти ВУЗу потрібний))
Підведемо підсумки:
- якщо ти вважаєш, що студенство - це тільки бари, клуби, різноманітне нічне життя, весело проведений час - тобі у ВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди" і тільки туди!!
- якщо ж ти дійсно хочеш отримати знання, здобути професію і, як наслідок, отримати хорошу роботу - обминай цей ВУЗ "десятою дорогою".
Кожен обирає самостійно свій шлях по життю!

,

Що можу сказати.... Університет дійсно хороший: забезпечений бібліотеками, інтернет-доступом, кафе, аптекою, навіть невеличкими бутіками, де можна придбати взуття, косметику і т.п. Територія велика, гуртожиток чудовий: 5-ти місний, квартирного типу, нещодавно поставили пластикові вікна. Поруч магазини та нічний клуб "Адреналін", дістатися в центер міста - ніяких прооблем.
Що стосується ж навчання і отриманих знань....Це дійсно жах! На лекції викладачи ходять через раз, належної кількості матеріалу на надають. Якщо ти на держзамовленні - то або плати на початку семестру (перед сесією буде пізно) за сесію, або попрощайся зі степендією))) Якщо ж ти на контракті - то дійсно можеш здати сесію сам! Але будь готовим до того, що тебе для викладачів просто не існує) І тому в тебе 2 рішення: 1. в бібліотеку; 2. мерщій купуй бали і тести на сесію(на відміну від держзамовника в тебе є можливість за все "домовитися" за тиждень до сесії, виходячи зі своїх вже отриманих балів). Будьте також готовими

,

Хороший ВНЗ!

,

мне кажется что вуз не очень

,

Мене реально обурив попередній коментар. Маю подруг, які навчаються на філолог ф-ті. Закінчили школу з медалями, і зараз задоволені рівнем викладання іноземних мов у цьому ВНЗ. Молоді викладачі, як вони говорять, гарні фахівці, володіють чудово мовою і грошей не вимагають. А от щоб скласти дисципліни психол, педагогіка й інші не фахові - треба часто платити.
Тому не все вирішують гроші, є різні викладачі, і різні студенти.

,

Зараз дві найкращі подруги навчаються там (одна закінчила перший курс, інша другий), обидві на державному, цілий семестер (вибачте мене за мої слова, по-іншому просто неможна) пашуть як коняки, перед сесією бігають за викладачами (доздають, перездають, здають постійно щось, тим викладачам все не так, якби тільки гроші здерти з дітей). А потім на сесії 70грн не добавила, дак та сучка(викладачка) їй бали не виставила і через одну трійку злитіла з стипендії. От хочуть вони навчаться, а десь не доплатив забуть про стипендію.
Ще хочу сказати що вас ніколи з відти не виженуть, їм дуже вигідно тримати вас там, ви або на контракті (контракт платите + на сесіях обов"язково платите щось) або на державному можете не платити, вони всеодно зроблять так що стипендія ніби у вас буде але забиратимуть її викладачі......

ТОЖ ВИБІР ЗА ВАМИ!!! МОЖЕТЕ ВСТУПАТИ, ЯКЩО У ВАС Є ГРОШІ, ХОЧЕТЕ ДИПЛОМ СТАІОНАРА І ЗОВСІМ НЕМАЄ БАЖАННЯ НАВЧАТИСЬ!!!!
Доречі в гуртожитках живуть більшість ті ж таки викладачі!!))

,

ВНЗ- жах! Преподи на пари не ходять, дають на ксерокс лекції , а в кінці семестру кажуть, що ми не ходили, і давлять на гроші. Або завалюють на тестах. Гроші тут на першому місці!!!Оце людина дійсно правду написала!!!В мене брат навчався на контракті, в цьому році отримав диплом бакалавра...на першому курсі ще щось намагався вчити потім зрозумів що з цього нічого не вийде.....на другому зробив вільний графік (тоді здається за 1000грн), і три роки ходив на сесії (один раз за тиждень до неї, щоб домовитись з викладачами) і коли староста позвонить що потрібно на щось гроші здать. Дійсно, що перед держіспитами всім сказали здати певну суму грошей, щоб на іспитах тебе не завалили (не здаси гроші - допобачення твій диплом).Зараз дві найкращі подруги навчаються там (одна закінчила перший курс, інша другий), обидві на державному,

,

Якщо ви не вчилися в школі та не вчитеся в інституті,то не потрібно все звалювати на корупцію!!!!!!

,

Це не ВНЗ,а просто Кошмар!!!!!!!!.....деканат психології-жах...педагогічний(нема слів)....знань нияких..Викладачі самі нічого не знають...заліковкі за 2 роки лише раз бачила...і то через скандал..гроші за все беруть навіть за isik-карточки...умови проживання в гуртожитку-жахливі...Адрен найкраще що там є)))

,

Якщо починати шукати шляхи як не навчатися їх можна знайти будь де....в любому вищ. вуз.
Але якщо прагнеш отримати знання на стаціонарі "їх тобі ледь не в рот кладуть". Провчилась 5-років
А заочне відділення, покажіть хоч один вуз в Укр де вчать, че самостійна робота, вас лише націлюють на літературу....
Гуртожитки рай, в Києвські хоч раз заходили, там кімнати як тут кухні, да і не 4-5 а 6-8чл. ліжка в два поверхи, кухня одна на коридор, а туолет взагалі у деяких гуртожитках на 1ёніч закривається...

,

факультет природничих дисциплін напевно найкращий, чудові викладачі, класний куратор - Шаповал Лариса, гуртожиток хороший, кращий ніж в Київських вишах, а ще краще, коли у тебе хороша група. Привіт групі БП.

,

У цьому університеті нікому не потрібні розумні студенти! Гроші треба платити всім:і хто учиться, ї хто ніколи не буває на заняттях! Дивно, що нікому до цього немає діла!

,

Публичный дом! Проверено! Знаний 0 ! Бабла на взятки ушло не меряно ! Без взяток и не рыпайтесь ! Ваши мозги там никому не нужны ! Все положительные отзывы это подставные лица ! Зачет зарабатывают !

,

Коли я тільки-но вступила сюди, то думала куди я попала і де мої речі. Зараз я на 4 курсі. Працюю за спеціальністю. Мої колеги- випускники інших вузів. І тільки в порівнянні з ними я зрозуміла, що Переяслав дав мені величезну базу знань. Цього, на жаль не мають мої колеги... І зараз своїм одногрупникам я раджу не прогулювати пари...

,

Это не ВУЗ это пародия Взятки только и умеют брать

,

Шановні абітурієнти! прочитавши відгуки неготивної сторони можна сказати лише одне - той хто пише хороші вігуки, той навчається і чогось досягає в житті, а хто пише різну бридоту, то той справжній ледар, невдаха і двіюшник із слабким характером, якому більше нічого сказати!!!!!!!!

,

Розцінки ростуть - напевно через інфляцію.)))
Сесія на стаціонарі обходиться 1400-1800(це якщо сам здаєш половину),
2200-2600 - якщо за все платиш.
Але навіть якщо заплатив, можуть всеодно "завалити" різні спостерігачі (їх періодично посилають на екзамени для контролю знань (боротьба з корупцією)).
Але не все так "кисло" в університеті дійсно є хороші викладачі які дають дуже якісні знання (таких приблизно 50%), є викладачі які просто дають знання без особливого заохочення (але знання хороші і таких викладачів близько 30%), і є звійсно такі, що ніби не навчити тебе хочуть, а "оплодотворить" твій мозок (в деяких випадках дуже важко опиратись сну, і коли Ти все ж витримав таке психологічне знущання то наступного разу 3-чі подумаєш чи йти знову до нього на пару - таких близько 15%), а ще є "справжні мань'яки" (які напевно потрапили сюди випадково) - просто виносять мозок (5%).
Але що б там неговорили - можна навчатись самому, можна заплатити за всю сесію (крім деяких випадків)...

,

Я навчаюсь в цьму закладі на заочній формі, але за період сесій я встигла зрозуміти, що наш університет найкращий. А хто не хоче навчатись то це їх проблеми.

,

Гуртожиток класний , і універ не поганий, але знання тут не з кращих.Хто може то і сам здає сесію ,а хто ні, то платить,деяким преподам вопше пофіг на тебе.Тільки те й роблять,що придумують нововведення,щоб менше студентів степендію отримувало.Зато не напрягаєшся,як в інших вузах, та й взятки менші.

,

Я навчаюсь в цьому закладі вже останній рік. Це найкращі роки мого життя. Педагогічний факультет - ми найкращі.Велике спасибі викладачам, методистам, декану за прекрасні роки проведені у вашому вузі.

,

Знания вы тут получите хорошие, если конечно вы САМИ этого хотите! А те, кто не хочет, то тут впринципе халява. Знаете, общага тут крутая, и люди нормальные, поступить доволи таки просто, если нормально учился ну на 9-чку скажем. Город здесь тихий, маленький, но это и есть своеобразным плюсом. Взятки есть конечно, но их цена - СМешно просто! оч маленькая, в сровнении.. а так доволи престижно! ФПП- лучшие)

,

не очень(

,

Закінчила інститут 15 років тому. Дякую за науку Мазосі Г.С. та Потапенко Г.І.

,

Закінчила університет рік тому, чесно кажучи шкодую шо взагали туди поступала. Щоб все розповісти, що було за роки навчання то потрібно буде писати аналог "Війні та миру".Загалом скажу що на факультети де я навчалася, повагу викликали лише декілька викладачів, решта ж просто жах, "навчають" лише за гроші, знання не цінують, бо самі не достатньо обізнані. А діалектична вимова деяких молодих приїжджих "викладачів" з західних регионів викликає не лише посмішку та подив, але и досить неприємні емоції.
Якщо все ж є бажання студентам вступати:)до такого закладу, то Вам мої любі порада-запасітся терпінням (бо зневага Вам забеспеченна) та величезною кількість коштів щоб на сесіях змогти прокормити своїх наставників та виконувати їхні забаганки.

,

Мені соромно, що я навчалася в цьому університеті, шкодую. що не пішла навчатися в якийс інший заклад. Викладачі не сподобались, якість викладання також. Умови навчання жахливі. нічого нового у своїх знаннях я не отримала.

,

Мусорник то, а не університет!!!!! Все подерте, порване, пилюки сантиметра на 5!!!! Страшно сидіть!
А за гроші, то платить треба) Хоч і всю книжку вивчи, а деякі викладачі більше 3 не ставлять!!!!! Зато ціни з вересня назвали)
Ще за цією новою системою, ніхто не набирає достатню кількість балів, фізично неможливо опитать усіх.... і думай тоді, що робить. Усе зводиться до грошей!
А ті хто писав: "Треба учить і все буде норм".... Або вам повезло, або ви з себе умніків корчите))))

,

Очень кльовый универ!

,

А, де немає хабарництва??? Кругом є!!! Навіть і владі. Я його теж закінчував, і знаю точно - якщо знаєш, то сам здасиш, і непотрібно ніяких грошей!!! А викладачі класні. Хоча на заході України, знання більші студенти получають

,

никого не слушайте!!!! УНИВЕРСИТЕТ КЛАССНЫЙ!!!!!!!!! я там заканчивала и очень довольная!!!!!! преподаватели хорошие, система тоже, и атмосфера в 100 раз лучше чем в этих киевских))

,

Вчилася на контрактній формі.Це жах! Знань моїх ніхто не питав, викладач встановлює таксу - всі платимо.Я з тих, хто навчається, а не пє "пивко". Тому така система шокує.Так,є чудові викладачі, які живуть своїм предметом - але їх одиниці(!!!!!!!). Мою дипломну роботу мій куратор "завалила" і сказала, що треба 100 доларів і вона зробить її на "5". Я заплатила. На захисті мені сказали, що ця дипломна - просто "бред" і поставили "3".Так що навіть за гроші не можуть зробить так як треба. Корупція і ще раз корупція! А так все чарівно - "прекрасний заклад, чудова природа"!

,

Сама закончила в 2009г. кто хочет-учится,а нет-платит.Всё очень просто! Привет Педфаку- выпускникам,студентам,преподавателям!

,

ВУЗ хороший. А кто не хочет учиться, тот конечно будет платить деньги, при этом еще и возмущаясь. Преподаватели есть очень хорошие и действительно достойные звания преподавателя. А как здесь говорят "коррупция", так она есть даже в самомом престижном заведении. Я закончила иняз в 2002 году, хотелось бы поблагодарить всех преподавателей, пожелать всем крепкого здоровья и поздравить с наступающим Днем Учителя! Кстати, работаю я в школе, в Днепропетровске, и не где-нибудь на переферии, как здесь выражались. Переяславу тоже огромный привет!

,

Это третий ВУЗ в котором я обучаюсь. Такого бардака нигде не встречала. Даже расписание толком составить не могут. Студентам контрактникам могут заявить что нет свободной аудитории и отправить вон с лекций. тем кто учиться за папины деньги этого и надо. я учусь за свои кровные и хочу получать образование. но не те условия. Все решают деньги, но при этом могут учителя кидануть. деньги взяли . а работу не сделали. В педсоставе нет уважения к коллегам, сами друг другу только и смотрят как подножку поставить. Родители И абитуриенты прежде чем выбросить деньги подумайте ,что вам нужно диплом или профессия. Теперь я понимаю почему в школах страдают дети, так готовят в наших ВУЗах учителей. Администрация! они же будут учить ваших детей и внуков. Уважительнее относитесь к своим будущим и нынешним коллегам.Обратите внимание. что в расписание входит еще указание кабинета, у вас студенты заочники 50%времени проводят в поисках аудитории.

,

АБІТУРІЄНТАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Педагогічно-індустріальний ф-т -це поганий факультет)Не подавайте туди документи (декан) - Хабарник

,

Читаєш коментарі і одразу помічаєш - той, хто пише про "корупцію", "жахи" і т. п. , не зробив жодного речення без помилок. Чесно, університет не найкращий в Україні, але і далеко не найгірший. Не знаю, хто тепер залишився із викладачів (закінчила у 2003 р.), але прекрасних людей вистачало (Мазохи, Корпанюк, Потапенки, Грейліх та ін.), хоча і були такі, яких і викладачами назвати було важко. А на "взятки " не жалійтесь - якщо у вас вистачає часу і грошей на "півко" - знайдете і на сесію.

,

ето суперовый универ! Здесь есть всё,что нужно:библиотеки, читальные залы,танцевальный зал,спортзал,большой стадион,столовая,интернет-кафе и много чего интересного! Недалеко от университета есть ночной клуб,где наши студенты отдыхают от учебы! И, вообще, здесь очень клаааасно! ПОСТУПАЙТЕ, БУДЕТ ВЕСЕЛО! )

,

Закінчила цей ВУЗ 15 років тому, і бачу з відгуків, що майже нічого на краще не змінилося. Правда супер корупції не було (максимум цукерки від групи), але якість власних знань (кафедра німецької філології) на практиці просто жахнула. Ще довго після того доучувала мову і в Goеthe, і на стажуванні в Німеччині.З подякою лише можу згадати викладача з великої літери Корпанюка(кафедра української літератури)- зараз викладає у Могилянці та деяких істориків, хоча вони вже там не працюють.

,

Вуз непоганий, якщо
є бажання вчитися, мета чогось досягнути, а якщо бути ледарем, то звісто треба прлатити, щоб мати бали та гарні оцінки

,

Отстойний универ,незнаю що я тута забула,аби поскоріше додому,за бабло тут можна все і зррразу,викладачі наравляться які беруть....

,

Университет не плохой!!! Училась же в нем!!!

,

я навчалася у цьому університеті
прекрасний заклад .розумні викладачі.казкова природа
Вітання усім викладачам ,а особливо природничого факультету

,

Найгірший ВУЗ в усьому світі!!!! Поступивши сюди , можна сказати, що втратила 5 років, на дурницю!!!!! Корупція на найвищому рівні!!!! Моя порада, обминайте його десятою дорогою....

,

Найкраща спеціальність -ПОЛІТОЛОГІЯ! тут корупції не має! той хто вчиться - все здає!

,

Очень хорошая база. Сильный преподавательский состав. Культура и этика на высоком уровне.

,

я навчалася у цьому чудовому університеті
прекрасний заклад .розумні викладачі.казкова природа
Вітання усім викладачам ,а особливо педагогічно - індустріальному факультету

,

я давно его окончила но с тоской вспоминаю все года прожитіе там Ну а знания дали так себе

,

Я особисто знаю достойних людей , що навчалися в П-Хм універі без грошей і закінчили його з червоним дипломом. Звісно , якщо ледар - то треба платити. Тільки ж хто винен , що наші діти такі безвідповідальні ...

,

Гроші і в інших навчальних закладах беруть але в цьому універі якщо ти вчишся і не пропускаєш навчання гроші не потрібні. В універі викладачі до таких відносяться привітно і завжди допоможуть. (Заочна ф-ма). Правильно поважайте себе, хоч іноді в школі беріть книжки в руки, якщо читаєш роботи деяких студентів то за голову хватаєшся їм до 1 класу йти треба, а вони в універ і хочуть освоїти вищі знання

,

ВУЗ просто жахіття, що відношення до студентів, що умови надання знань. Хто хоч трохи цінить себе та поважає обминайте його як можна далі. Бо в цьому ВУЗі ви не отримаєте належних знань і витратите гроші на вітер. З таким дипломом соромно йти на роботу, тому що він не ціниться, хіба що десь на переферії. Поважайте себе!

,

Навчалась спочатку в П-Х, а потім перевелась в Рівне, не хочу сказати, що було погано, але з вдячністю згадувала викладачів і гуртожиток в П-Х.
Якщо писати і коментарі з жахливими помилками, то треба дякувати, що тупакам дають можливість навчатись і здобути спеціальність. А освіта наша, нажаль, далеко не ідеальна...

,

Та хреновий університет і все тут. Стосовно того, що хто хоче, той і вчиться. Так то воно так, але на сесії це дійсно мало допоможе. Треба мати абл гроші, або знайомства, або сраки на поворотах усім заносити. Не можна звичайно казати про всіх. Є класні викладачі.. І велика дяка їм за людяність та підтримку. Але про вияв власної особистості забудьте.

,

Унівєр прикольний. Можна навчатись. Кому щось не подобається собирайте валізи і валіть до мами.

,

якщо хочеш мати знання, то матимеш; бібліотека і читальний зал добре забезпечені книжками. Хто учить-той має знання і стипендію, але деякі "благодійні внески" доводиться платити, хоча набагато менші ніж тому, хто не вчить і не ходить на пари.

,

якщо є своя голова на плечах і якась трудолюбивість, сесію можна здати і самому(без грошей), але навряд чи повністю.

,

В універі класно,але нічого особливо доброго немає, корупція процвітає такої ще світ не бачив. Головне щоб не вигнали. Я вам раджу тікати від нього подалі бо бабла треба багато платити а часом і це не допоможе!

,

Я зрозуміла,що ненавиджу цей універ лише після його закінчення!Особливо, коли влаштовувалася на роботу,де потрібні знання, а не диплом для галочки!Раджу вступати в цей університет лише тим,хто бачить себе вчителем звичайної загальноосвітньої школи, де як таких знань не потрібно або ж має заздалегідь приготоване місце для роботи(зв"язки, родичів і т.д.)Хто хоче чогось досягти більшого - або ж має самостійно штудіювати книжки або взагалі не йти в цей клятий універ!Знання тут звісно дають!Але ж якої якості!:(Якщо на 4 курсі навчатися за підручником нижче середнього рівня, то вибачте..це основний предмет!З яким же рівнем знань випускники закінчують цей ВНЗ!Тести теж своє діло зробили! Тепер вже ніхто не пам"ятає як розмовляти англійською чи німецькою!навіщо?Клацнув на кнопочку-і сиди далі тупій!Що ж а про викладачів!Хотіла би відмітити тих, хто хоч намагався посіяти розумне в наші голови:Савчук, Артюх, Томишинець,Скляренко,Борисенко. А дехто сприяв нашій деградації і нехай їм буде соромно!

,

Універ - супер!!! хто, що хоче те вибирає, чи платити чи вчити!!!!!

,

ВУЗ отличный. у меня там сестра отучилась. но есть один минус... почти месяц не могу узнать какие предметы сдавать на тот или иной факультет нужно..((

,

ВНЗ- жах! Преподи на пари не ходять, дають на ксерокс лекції , а в кінці семестру кажуть, що ми не ходили, і давлять на гроші. Або завалюють на тестах. Гроші тут на першому місці!!!

,

Університет-клас!Але удосконалення знань ніяких.МАЄШ ГРОШІ -МАЄШ СТЕПЕНДІЮ...

,

Універ нормальний! Особливо в сьомій школі)))))))) і дарма, що ми не в цен тральному корпусі)))))
щодо знань, то деякі викладачі вимагають так як потребує, а інші просто заробляють бабло(((((((( ІМЛ the BEST!!!!!!!!!!!!**

,

Університет -жах . знання абсолютно ніякі.Народ не поступайте.тут гроші платиш,а допомагають через раз

,

Я дуже люблю університет, навчаюся на педагогіному факультеті, Надзвичайно ціную знання і професіоналізм найкращого викладача Черненко Г.М. Бажаю й Вам зустрічати на своєму шляху таких розумних людей.

,

Педфак самий кращий факультет,Куйбіда,Чернов - це гарні викладачі,але така гадюка,як Ігнатенко,залишиться на довго в мене в памьяті,хоча вже минуло більше 10 років.

,

Закончила в этом году и очень довольна университетом. Много преподавателей просто класс: Куйбида, Шаповал, Шапран, Сергийчук, Чернов, Лопатинская. Самые лучшие года! Все устраивало: общаги, территория, сам университет, город, преподаватели, стадионы,все обустроено для развития студентов. Супер!!!!! ЛЮБЛЮ ВАС!!!!

,

Університет жахливий!!!Все тут через гроші!!!Викладачі "стоять з простягненою рукою і просять"Ну дайте ж вже бабла!""Скоріше б втікти звідси!

,

Університет супер! Порівняно з іншими, ціни контрактної форми навчання набагато дешевші. А хто не хоче вчитися, знайде тисячу причин і перша з них -поганий університет і корупція процвітає...

,

Я закінчила цей інститут, і зараз працюю за спеціальністю вчитель початкових класів . Спогади найкращі !!!Велика подяка всим викладачам , що вселяли віру, давали знання. Не вірте тим, хто говорить , що знання не оцінюються належним рівнем. Отримує кожен по заслугам, але дійсно інколи гроші робили своє. Нажаль зараз скрізь так!!!

,

Ну що вам усім сказати... навчаюся в цьому "вузі"... любі абітурієнти, якшо є бажання вчитися, а не просто платити горші - поступайте куди-небудь, а не сюди... ваші знання тут всеодно не оцінять належне.. той хто цілий семестр бухав, прогулював пари і навіть незнає як звати викладача, який веде предмет - здасть на 5, а ви на 3 ще й стипендію завалять!
Є викладачі з великої букви, яким дійсно не пофіг на наші знання і вони принципово нас муштрують, це радує мене особисто. А є така каста, яка неможе ані толком пояснити матеріал, ні провести семінар, бо дуб дубом шарять в предметі, ще й за 200гривень при цьому ледь залік ставлять і тести дають не ті! І кому таке треба?

,

ФВ- найкращий факультет, и найкращий унiвер просто клас. Адрен просто thе bеst.

,

может Универ и класный, но вот с аудиториями совсем беда.

,

унівєр-класний!!!

,

ннфеі -супер

,

универ классный

,

Хреновий універ , навіть гуртожиток не надали типу в них місць вільних нема, ніхто не попередив ,всім похрен , а коли звонеш до них то вони не знають що тобі сказати ,і як відповісти і поченають морозитись, кароче ху*ня це а не універ!

,

Вступаючи до ''внз''я не знаю що собі думала!!!це просто ЖА А А Х!!!!!круто подають матеріал,а ще краще оцінюють отримані знання під час сесії(здаючи тести на компах,клацаючи пальцем в небо або просто купуючи тести,а потім тупенько списуючи їх-і це все в ПЕДАГОГ.вузі!).а ще приемно дивують ціни-сама дешева здача 50грн.,інша-промовчу.3а 2 роки свою заліковку бачила 2 рази,думаю достатньо.ги.А ще всі тупіють,деградують і не зрозуміло,шо роблять в цій богодєльні!МАЛИЙ ВІДСОТОК ВИКЛАДАЧІВ МОЖНА НАЗВАТИ ДІЙСНО ВИКЛАДАЧАМИ.так що вступайте якщо є зайві гроші,нерви і нема шо робити.

,

Жахливий заклат, жахливе місто!!!!Нічого хорошого сказати не можу, є гроші - є оцінки, а немає, то будьте хоч лауреатом нобелівської премії, знання ніхто не оцінить!!!!!!!

,

Я навчалася в цьому університеті, мені там дуже подобалось, хто хоче отримати знання він отримує, а хто не хоче- тоді навіщо скаржитись.Умови проживання в гуртожитку також дуже гарні, порівняно з гуртожитками інших вузів.Викладачі мають дуже гарну підготовку. Місто Переяслав-Хмельницький дуже гарне і мальвниче. Отже вступайте!!!

,

ННФЕІ найкращий!

,

обминайте десятой доорогой!!!!!!!!!!!!!

,

вуз-хуже некуда.

,

педагоги не зацікавленні в наданні студенту як можна більше знань.

,

Прівет всім ВНЗ хароший зачот 50-100грн екзамен 100-150грн курсова 350грн сесія десь обходиться в 1500-1700грн вільний графік від 2000тис.грн. ціни отлічні заплатив і валяєш дурака!!! в Драгоманова в Киеві дорожче. Близько від універа бари, на перерві або під час пари можна попить пивка з одногрупніками. ПОСТУПАЙТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Цей ВНЗ просто кубло корупції....

,

той хто вчиться той здає сам............)

,

ВУЗ то хороший,але система навчання та здача сесії -просто вбиває!!!!!!!!! Нам вже набридло бути піддослідними кроликами!

,

Який він нормальний. Немає грошей - немає і оцінок, а про знання взгалі забудьте.

,

Не смішіть мене хороший ВУЗ......ніякого розвитку одна витрата грошей і деградація особистості...

,

Це ВНЗ в якому на першому місті гороші а потім знання

,

суперовський універ

,

Цей вуз найкращий)))))))))) Я його просто обожнюю))))))

,

Університет дуже хороший. Тут є все необхідне і для навчання, і для відпочинку студентства.

,

не плохо....

,

Дуже хороший університет!

,

суперр

,

супер!)

,

незнаю, мне кажется что вуз оч хороший =)

Партнери сайту
Дніпропетровський гуманітарний університет
Дніпропетровський гуманітарний університет
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Переяслав-Хмельницькому, а також коледжі та технікуми в Переяслав-Хмельницькому, курси в Переяслав-Хмельницькому, репетитори в Переяслав-Хмельницькому, робота в Переяслав-Хмельницькому

Зворотній зв'язок